Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Urojone zapachy
Autor Wiadomość
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-19, 17:04   Urojone zapachy

Może to głupi temat ale od jakiegoś czasu czuję zapach, najczęściej spalonego ciała, zgnilizny, stęchlizny...
Siedzę na kanapie i aż robi mi się niedobrze, pytam sióstr albo mamy, a one niczego nie czują.
Często też, gdy wyciągam ubrania z pralki wstawiam je do prania drugi raz, bo czuję stęchliznę. Wszyscy mi mówią, że pachną kwiatami (jak płyn do płukania prania).

Dodam, że działo się tak w różnych porach dnia, w różnych miejscach i okolicznościach, nawet w różnych miastach...

To bardzo dziwne i zaczyna mnie niepokoić. :evil:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-01-30, 22:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Urojone zapachy
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-19, 17:17   

Ja miałem taki okres, że cały czas czułem zapach metalu. :evil:
I nie, nie noszę kolczyków czy zegarka.




 
 
Urojone zapachy
Chimerek 



Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 33
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2014-07-19, 18:52   

Ja miałem tak, że przez około miesiąc, dokładnie w maju, cały czas czułem zapach krwi, potem jakoś przeszło samo.



One love, one bullet.
 
 
 
Urojone zapachy
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-27, 10:52   

perruche, Też bym się niepokoił, wyczuwanie zapachów których nie ma świadczy o problemie z głową. Zwłaszcza zapach spalenizny/stęchlizny/zgnilizny to objawy guza mózgu, z cechami ucisku. Albo to po prostu infekcja zatok. ;) W każdym razie proponowałbym wycieczkę do lekarza, jeżeli to nie zniknie.



 
 
Urojone zapachy
Mnich 


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 201
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-10, 19:01   

Od paru lat cały czas coś śmierdzi.... Nie potrafię opisać czym, ale strasznie to irytujące. Pokój aż się błyszczy, firanki i pościel wyprane, ja dopiero co wyszedłem z pod prysznica a tu dalej coś śmierdzi... Jedyne co pomaga to jakiś mocniejszy zapach, typu skórka z mandarynek. Tak samo jest z innymi pomieszczeniami, ubraniami, wszystkim co nie ma jakiegoś swojego zapachu. Poza tym, sos pomidorowy pachnie wymiocinami. Śmieszna sprawa jest z papierosami, normalnie mi nie przeszkadza dym, ale czasem tak strasznie śmierdzi że aż ciężko wytrzymać, jakiś taki "ciężki, mokry, kłujący" smród. Pech chciał że ostatnimi czasy wyostrzył mi się węch (i sluch), w efekcie czuje dym kiedy ktoś pali na drugim końcu domu a ja mam zamknięte drzwi do pokoju. Czasem ciężko wytrzymać.



 
 
Urojone zapachy
życie??? 
debilka



Wiek: 23
Dołączyła: 08 Lis 2014
Posty: 71
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2014-11-11, 02:22   

Ja jak się w nocy czasami budzę to czuje jak by coś się spaliło ale nie zawsze



 
 
Urojone zapachy
kociara 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 68
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-12-20, 21:12   

Często przed miesiączką czuję dziwne zapachy.



 
 
Urojone zapachy
ct92hx
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 16:39   

Dokładnie stęchlizna, czuję ją bardzo często :( Jaki to powód?



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-05-13, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Urojone zapachy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-13, 16:53   

Ja przy Zespole Cotarda czuję jak mi narządy gniją i czasem jest taki słodko-duszący zapach rozkładu. Na szczęście dawno temu miałem ostatnio taki atak... :roll:



 
 
Urojone zapachy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2015-05-13, 19:11   

Ponoć przy padaczce chorzy czują zapach jakby palonej gumy, to się jakoś fachowo nazywa, ale niestety nie wiem jak, może sobie przypomnę.

Ja przy swoich odjazdach czułam zapach spalonego mięsa, ten zapach pojawiał się w chwili z postaciami. Okropne to było.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-05-13, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Urojone zapachy
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-05-13, 19:35   

Mi już minęły te akcje z zapachami. Ale rozumiem Was bo to naprawdę nieznośne. Szczególnie kiedy nie możesz znaleźć źródła zapachu bo go tak naprawdę nie ma :o



Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Urojone zapachy
Patrycja89
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 21:11   

Czuje raz na jakis czas zapach moich starych, ulubionych perfum, ktorych juz od kilku lat nie uzywam bo je wycofali :shock:



 
 
Urojone zapachy
BloodyMary 



Wiek: 29
Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 62
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-20, 11:39   

Ja raz mam lepszy, a raz gorszy węch. Tzn jednego dnia choćbym nie wiem ile się psikała perfumami, była w drogerii, gotowała cokolwiek nie czuję zapachu albo jest on ledwie wyczuwalny, a innym razem przechodząc obok ludzi wyczuwam u każdego inny zapach, taki intensywny i wyjątkowy.



Perfekcja należy się tylko silnym, sama nie przyjdzie, trzeba na nią zapracować.
Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-08-20, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Urojone zapachy
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-22, 08:28   

Ostatnio przeżyłam coś dziwnego. Przez trzy dni gdy biegałam w różnych miejscach czułam straszny smród. No po prostu ohyda. I nie wiem czy to był wytwór mojego umysłu czy rzeczywiście śmierdziało. Przecież gdyby śmierdziało to chyba zawsze w tym samym miejscu, a ja to czułam w różnych.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Urojone zapachy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15