Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Autor Wiadomość
MamTeMysli 



Wiek: 25
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 72
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-22, 13:57   

Spalić, lub zakopać gdzieś w ciężko dostępnym miejscu.
Ale po co się zabijać ? Próbowałem i nie warto ! :)




"7 miliardów żyć, a ja nie wiem sam czy
mam na tyle mocy by, pokonać w sobie całe zło?
Jeśli odrzucisz je i ty.
Ujrzymy tajne drugie dno."
 
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Melody 



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-10-22, 16:29   

Prowadziłam kilka. Większość została doszczętnie zniszczona. Jeden leży gdzieś w mieszkaniu, gdy się na niego natknę to zniszczę.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-23, 17:53   

Cytat:
Czy piszesz pamiętnik?

Tak, znaczy... Gdzieś tam leży. Średnio przypominam sobie o nim właśnie o tej porze roku. W lato jakoś mi łatwiej... Lżej czasem, choć w te wakacje na obozie przez chwilę by się przydał. :roll:

Cytat:
Dlaczego, jak długo?

Zaczęłam, siedząc pod domem S., gdy bardzo chciałam go zobaczyć, a potem okazało się, że chodzi z moją koleżanką. Już z trzy lata minęły od pierwszego wpisu. Chciałam zapisywać swoje myśli, również te związane z wyjazdem, w końcu zrobił się z niego tak smętny kawałek drzewa... Jak nie daję sobie już rady, to do niego wracam, chyba po niego sięgnę...

Cytat:
Chciałabyś/chciałbyś go po sobie zostawić, czy raczej zniszczyć?

Z jednej strony jest tam parę szkiców czegoś, co niby mogłoby być listem pożegnalnym, ale w sumie jest tam tyle szczegółów udowadniających, że jestem nienormalna, że wolałabym go zniszczyć.

Cytat:
Co sądzisz o tego typu "pamiątkach" po osobach, które zmarły/odeszły?

Dobra nauczka dla żyjących, jak bardzo skrzywdzili, czego nie widzieli, jacy byli głupi. Poza tym można przestudiować profil psychologiczny takiej osoby, nauczyć się czegoś. No i poznać wspomnienia, bo czasem coś interesującego lub nawet pozytywnego się tam znajdzie.

Cytat:
Czy po śmierci nadal obowiązuje jakaś forma prywatności?

Teoretycznie powinna, powinno się spełniać wolę zmarłego, a często jest to zaniedbywane.

Cytat:
Chciałabyś/chciałbyś przeczytać pamiętnik zmarłej osoby?

Tak.

Cytat:
Co sądzisz o innych formach prywatnych pamiątek; listach, osobistych notatkach, jakiś antyram/pudełek z pamiątkami/rzeczami sentymentalnymi należącymi do zmarłej osoby?

Lubię takie rzeczy, można zobaczyć jak to było kiedyś, co ta osoba lubiła.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-10-24, 08:51   

Zacząłem pisać pamiętnik w wieku około 7 lat. Prawie codziennie coś notowałem. Chociaż parę zdań. Spaliłem wszystko, gdy miałem 15 lat. Teraz żałuję. Poczytałbym sobie...

Czy po mojej śmierci mój temat wciąż tu będzie wisiał? I wszystkie posty? Może dostanę jakąś czarną obwódkę i RIP pod avatarem...?




dead but delicious
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Asqen
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 21:10   

Popełniając samobójstwo ranisz siebie ale jeszcze bardziej bliskich, wszelkie pamiętniki raczej powinny zostać w razie najgorszego, może wtedy każdy by zrozumiał co się działo z autorem pamiętnika. Lepiej późno niż wcale. Chociaż nie życzę tobie tego bo każdy został stworzony żeby coś wnieść od siebie ;)



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-02-03, 02:13   

Ja piszę pamiętnik od 10 roku życia. Prowadzę go na dysku Google. Specjalny, zaszyfrowany ZIP żeby nikt się nie dostał. Teraz ten plik ma ok. 65 MB więc dosyć sporo. Nawet jeśli jakimś cudem ktoś złamie hasło paczki to każdy plik (70) jest zaszyfrowany kluczem 512 bitowym. Jeśli ktoś się na tym zna to wie, o czym mówię. Jeśli nie, to poczytajcie [KLIK].



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Bakłażan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 00:15   

Raczej dziennik. Rzadko mówię w nim o zdarzeniach dnia dzisiejszego. Częściej spisuję to, co mi się w głowie kołacze.

Polskie znaki, wielka litera na początku zdania. Zło.




Ostatnio zmieniony przez 2015-02-04, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 11:26   

Nie prowadzę pamiętnika. Kiedyś chciałam, ale mi to nie wychodzi. Nie lubię czytać swoich słów. Zresztą nie chcę żeby ktoś czytał moje myśli...



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-02-04, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-05, 04:33   

Arsonix, niezłe zabezpieczenia. I pomyśleć, że ja byłam usatysfakcjonowana zwykłym hasłem do tableta. :lol:

Jakiś czas temu wróciłam do pisania. Za dużo myśli kłębiło mi się w głowie, w końcu musiałam je gdzieś wyrzucić. Szkoda mi trochę, że porzuciłam poprzedni dziennik. Łatwiej byłoby mi poukładać kilka rzeczy. :roll:




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
xxxMsDeathxxx 


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 91
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-02-05, 17:24   

Zaczęłam pisać pamiętnik w wieku chyba 12 lat, po czym przestałam pisać i go spaliłam. Jednak po okołu roku przerwy zaczęłam pisać drugi, pisałam go do tamtego roku, ten chyba zostawię.
Jeśli chodzi o pytanie czy chciałabym przeczytać kogoś pamiętnik po śmierci, myślę, iż byłoby to dla mnie trudne, ale chciałabym.

Literówki. | Ella




" Teraz mam tam tylko czerwonawe blizny. Pewnie zostana na zawsze choc Goody twierdzi, ze z czasem zbledną.nie wiem, czy chce,zeby zbladly. Pewnie mowie teraz jak rasowy swir, ale nie chce zapomniec, jak sie wtedy czulem, choc bolalo. "
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-02-05, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
bliznanasercu
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 10:12   

Ja mam aż 12 pamiętników, prowadzę od 10 roku życia. Też bym nie chciała, żeby po mojej śmierci ktoś je znalazł. Parę lat temu byłam bliska spalenia wszystkich, już je wkładałam do kominka, ale mama mnie powstrzymała.



Ostatnio zmieniony przez 2015-03-03, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-03-04, 14:49   

Jeśli chodzi o to czy bym go pokazał to klucz mają dwie osoby. Ja i N., której jako jedynej ufam w 100%.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
Ostatnio zmieniony przez 2015-03-04, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
CandleTea 



Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 108
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-22, 21:00   

Ja piszę na komputerze. Jeśli byłabym zdecydowana skończyć to wszystko, to po prostu wyczyściłabym doszczętnie komputer.



 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-07-23, 09:27   

Nie prowadzę pamiętnika, to forum w jakimś stopniu nim jest. Myślę że w liście pożegnalnym zostawił bym potrzebne informacje aby tu się dostać, a co... Niech mają i czytają.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
N@talia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 20:25   

To zależy od tego, czy chcesz, aby twoi bliscy wiedzieli, co w nim pisałaś.
Jeśli chcesz, aby pozostało to w tajemnicy to proponuję Go spalić. Każde słowo, które w nim zapisałaś pójdzie z dymem i nikt się nie dowie, o czym pisałaś. :)




 
 
Pamiętnik przyszłego samobójcy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17