Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nienawiść
Autor Wiadomość
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-19, 22:21   

Właściwie nie wiem dokąd to zmierza. I ja również jestem odludkiem, alieniem, który sam siebie nienawidzi ale czy z winy innych, czy z mojej, tego nie jestem w stanie powiedzieć. Fakt faktem, że różnię się od innych i chyba powinnam to w końcu zaakceptować, inaczej ciężko będzie nadal żyć.
I wracam do punku wyjścia, co mogę z tym zrobić? Nic.




 
 
Nienawiść
Hypnos 



Wiek: 34
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: świat

Wysłany: 2015-07-19, 22:35   

każdy człowiek jest inny, ale rzeczywiście są osoby, które wyjątkowo odstają od społeczeństwa. nie jest to powód do wstydu ani zmartwień.



 
 
Nienawiść
Alice Liddell
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-23, 01:00   

supertramp napisał/a:
nie jest to powód do wstydu ani zmartwień

zgadzam się z tym. Szkoda tylko, że dla najbliższych nim bywa. Zauważyłam, że rodzina wstydzi się mojej "inności". Chyba mają z tym większy problem niż ja sama.




 
 
Nienawiść
Hypnos 



Wiek: 34
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: świat

Wysłany: 2015-07-23, 06:25   

Cóż, to wynika ze strachu przed nieznanym, 3/4 społeczeństwa przyzwyczajone jest do ograniczeń, narzucanych norm społecznych i jeśli ktoś ma do czynienia z osobą nieco odbiegającą od tego schematu czuje się co najmniej dziwnie, nie wiadomo co ma zrobić i jak się zachować.
Zwykli, pieprzeni tchórze, nie umiem określić tego w inny sposób.


<<< Dodano: 2015-07-23, 06:42 >>>


Szkoda, że na tej stronie nie można otrzymać sposobu jak popełnić samobójstwo, byłoby to o wiele bardziej pomocne, niżeli gadanie, które do niczego nie prowadzi. Choć z drugiej strony dzięki temu można pobudzić wyobraźnię..




 
 
Nienawiść
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-23, 08:20   

supertramp napisał/a:
Szkoda, że na tej stronie nie można otrzymać sposobu jak popełnić samobójstwo, byłoby to o wiele bardziej pomocne

Pomocne? Niby w czym to pomaga?




 
 
Nienawiść
Hypnos 



Wiek: 34
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: świat

Wysłany: 2015-07-23, 08:39   

Pomaga w rozwiązaniu problemu, a nawet w jego całkowitemu usunięciu.



 
 
Nienawiść
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-23, 12:28   

supertramp, raczej nie pomogłoby w rozwiązaniu problemu, tylko w pozbyciu się go i przy okazji wielu innych rzeczy.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Nienawiść
Hypnos 



Wiek: 34
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: świat

Wysłany: 2015-07-23, 18:34   

Nie każdy musi popierać moje zdanie, nie każdemu też musi odpowiadać moje postrzeganie wielu spraw, nie dbam o to. W efekcie to ja mam być zadowolona z mojego wyboru, nie inni.



 
 
Nienawiść
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-23, 19:31   

supertramp, po takim rozwiązaniu raczej nie byłoby już miejsca na zadowolenie z Twojej strony... :drapanie: Poza tym z każdej sytuacji jest kilka wyjść, a ludzie najchetniej chodziliby na łatwizne.



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Nienawiść
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-29, 11:51   

Scaliłam dwa tożsame tematy.




 
 
Nienawiść
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-07, 20:22   

Nienawiść...
Do siebie samej, rodziców, osób ze szkoły... :(




Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez 2015-12-07, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nienawiść
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-01-01, 17:30   

Ostatnimi czasy normalne są u mnie napady nienawiści. Właśnie przez jeden przechodzę, ha ha. Jak ja ich nienawidzę, nikt nie starał się mnie nigdy zrozumieć, ja tylko chciałam dobrze, a oni zrobili ze mnie potwora, brzydzę się nimi. A najbardziej sobą. Czy naprawdę popełniłam aż tyle błędów, czy to wszystko kłamstwa. Nikt nic nie wie, ja też już nic nie wiem, czuję tylko nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, nienawiść, aż cała się z tego trzęsę, obrzydliwe!



 
 
Nienawiść
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-01-01, 21:55   

Zwalczam już od pewnego czasu nawet chęć aby cokolwiek chociaż znienawidzić. To nie jest mnie warte.



 
 
 
Nienawiść
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-01-02, 00:09   

Chyba nigdy nie odczuwałam nienawiści - w takim interpersonalnym wymiarze. Jest jedna osoba, której wybitnie nie lubię i to chyba tyle. Siebie lubię, nie zawsze tak było, ale od dłuższego czasu, od kilku lat jest mi ze sobą bardzo dobrze. Miewam trudne chwile i dziwne napady czegoś, czego nie potrafię nazwać, ale ogólnie nie chciałabym się zmienić. Nienawiść to chyba ostatnie, co mogłabym czuć, zresztą moim zdaniem nie jest to wcale najgorszym z uczuć. Czasem chyba potrafi człowieka oczyścić.



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Nienawiść
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-02, 09:43   

Szczerze powiedziawszy nigdy poza sobą nie potrafiłem nikogo nienawidzić. Rzecz jasna znajdą się osoby za którymi po prostu nie przepadam, ale jakoś nigdy nie zbierała się we mnie złość myśląc o drugiej osobie. Gniewać też się nie potrafię. W końcu w każdym z nas jest człowiek, a popełniać błędy rzeczą jak najbardziej ludzką.



 
 
Nienawiść
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13