Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
kira 
l'appel du vide



Wiek: 29
Dołączyła: 08 Cze 2015
Posty: 31
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-06-09, 15:02   

Ach, papieroski. <3
Jeden z niewielu w miarę akceptowalnych społecznie środków autodestrukcji. Palaczem jestem już od kilku ładnych lat. Popalać zaczęłam wkrótce po tym, jak zaniechałam cięcia się.
Lubię fajki. Bardzo. Uwielbiam ten rytuał - wdychanie i wypuszczanie dymu, robienie kółeczek, strzepywanie popiołu. Rozsmakowałam się w tym na tyle, że nawet rosnące ceny papierosów nie zniechęcają mnie do kupna kolejnej i kolejnej paczki. I w sumie nigdy nie odczuwałam potrzeby, by rzucić. Co prawda, to bolesne (bardzo bolesne) dla mojego portfela, lecz wciąż... za bardzo lubię fajki, by chociażby rozważać rzucenie.




 
 
Papierosy
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-06-11, 23:00   

Wiecie co... antymon rzuca papierosy. Idzie mi tak, że obecnie z paczki na dzień zeszłam na papierosa przy piwie (większej ilości) lub gdy e-pet całkowicie padnie. Oczywiście jak można się domyśleć - przeskoczyłam na elektroniczny substytut. Na początku było ciężko, szczególnie gdy zrobiłam sobie od niego przerwę i zaczęłam palić zwykłe. Obecnie nie mam ciągotek gdy czuję dym, chyba, że po alko - ciężej mi fajki również wchodzą. No i paczkę, którą kupiłam teraz będzie 3 tygodnie temu nadal mam nie wypaloną do końca.



Este blestemata
 
 
Papierosy
Vitter 
without commitment



Wiek: 31
Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 736
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-06-12, 07:48   

Popalałem te e-papierosy, nie tykałem w ogóle analogów przez parę miesięcy no i teraz wróciły do mnie ze zdwojoną siłą, paczka dziennie. Ale jak się truć to z klasą - Marlboro Ice Blast <3 .



 
 
Papierosy
Aruka 
Cień



Wiek: 28
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 171
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-06-12, 22:02   

Chochlik, wybacz za tak straszną literówkę. Aż zacząłem się śmiać do monitora gdy zauważyłem że coś takiego palnąłem. :D
Nie przepadam za słonecznikiem, planuję przerzucić się na palenie melasy.




"She waits for me in my dreams.
Every night misery brings."
 
 
Papierosy
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-18, 14:45   

Aruka napisał/a:
"powinieneś jeszcze płacić że możesz się napalić za darmo"


:facepalm:

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2015-06-18, 14:58 ]
Na przyszłość proszę o bardziej rozbudowane posty niż jedna emotka.




 
 
Papierosy
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-07-01, 16:29   

Nie chcę popadać w euforię, ale chyba ostatecznie rzuciłam palenie. W ogóle nie ciągnie mnie do fajek już od jakiegoś miesiąca.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Papierosy
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-02, 00:21   

Ja tego nie czaję. Paliłem przez jakiś rok mniej więcej w wieku 14 lat. Później przez chwilę w liceum. Kilka miesięcy temu też próbowałem. No po prostu nie mogę, za cholerę mój organizm nie toleruje nikotyn. :P

Usagi, Gratuluję :)




 
 
Papierosy
wielka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-02, 15:05   

Wiem, okropny nałóg, ale jak sobie wyobrażę poranną kawę bez papierosa to nie chce mi się z łóżka wstawać. Palę baaardzo długo i ciężko rzucić; choć jak tak teraz myślę o tym to zastanawiam się czy kiedykolwiek próbowałam zerwać z nałogiem?! :/

Po przecinku stawiamy spację.// Kel.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-07-02, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Papierosy
Alice Liddell
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-02, 23:48   

wielka, ogólnie poranek bez papierosa to jakiś koszmar. :shock:



 
 
Papierosy
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-07-03, 01:03   

Znów kiedy przychodzą wakacje przychodzi również czas palenia w ukryciu. Zgodnie z tradycją czekam do późnej nocy, wyskakuję z mojego pokoju przez okno i z trudem wdrapuję się z powrotem. Etap spadania z parapetu mam już za sobą. Właściwie chyba najbardziej lubię palenie właśnie w ten sposób. Jest strasznie sentymentalne zważywszy na to, że w ubiegłym roku uspokajałam się w ten sposób i teraz te wspomnienia wracają. Lubię stan związany z papierosami, nie palenie samo w sobie.



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Papierosy
DarkSideOfLife
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-14, 19:42   

Papierosy to cichy zabojca.. :)



 
 
Papierosy
Pasterz Wilków 



Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 74
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-14, 19:51   

Pyszny, wspaniały, poprawiający mi samopoczucie zabójca...



Szła z mlekiem w piersi w zielony sad, Aż ją w olszynie zaskoczył gad. Skrętami dławił, ująwszy wpół, Od stóp do głowy pieścił i truł. Uczył ją wspólnym namdlewać snem, Pierś głaskać w dłonie porwanym łbem, I od rozkoszy, trwalszej nad zgon, Syczeć i wić się i drgać, jak on.
 
 
Papierosy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-07-16, 20:37   

Chłopak zaproponował, bym rzuciła papierosy. W zamian tego zmontował mi e-papierosa. Owszem, palę, ale kiedy tylko mam więcej kasy i mogę śmiało sprawić sobie paczkę normalnych fajek - kupuję i wypalam całą w ciągu jednego dnia. Ciężko tak...



 
 
Papierosy
N@talia
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 20:31   

Palę dość długo. Nie wyobrażam sobie dnia bez papierosa. Nie nazywam tego nałogiem, tylko przyzwyczajeniem. Nie potrafię się już przyznać, że palę nałogowo. Okropne uczucie..



 
 
Papierosy
Einzbern 
Homunkulus



Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 37
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-08-01, 17:33   

Pale od jakiegoś miesiąca, narazie szukam co mi smakuje. Winstony blu, lucky strike click, Chesterfield red i czekoladowe cygaretki clubmaster w międzyczasie. Na razie chyba winstony były najlepsze, no ale Chesterfieldy dopiero zacząłem...



"Beth this is not the way, the balance must not stray.
Careful where you tread.
You're no use to me dead."
 
 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12