Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mógłbym przespać cały dzień
Autor Wiadomość
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-18, 21:55   

Nightmare, sama nie mam specjalnie wygodnego łóżka, ale jak się już owinę w kołdrę i koc, jakoś ułożę, to mogę nie wstawać. Minusem jest może to, że rano nie czuję ręki. Tak to jest ze spaniem na boku.

Chciałabym mieć więcej czasu na spanie.




In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Feather 


Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-30, 10:16   

Dzisiaj najchętniej nie wychodziłabym z łóżka przez cały dzień.



http://sad-feather.blogspot.com/
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
faja 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 80
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-04-04, 21:29   

Dawniej dużo spałem w ciągu dnia, tak radziłem sobie ze stresem. Z czasem organizm zaczął sobie radzić lepiej i aktualnie śpię tylko w nocy.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-11, 16:53   

Ja obecnie mogę spać całą noc i przespać potem większość dnia.

Nie wiem na ile ostatnie wydarzenia na mnie tak wpłynęły a na ile to sprawka leków, ale chodzę ciągle półprzytomny.




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
DociekliwyBaran
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-11, 19:04   

Ja zawsze się zmuszam do wstania, po spędzeniu więcej w łóżku niż moje optymalne siedem i pół godziny, jestem tak rozleniwiona, że automatycznie mam złe samopoczucie i fatalny nastrój. W dzień zawsze jestem śpiąca, zazwyczaj to znoszę, przy fatalnych sytuacjach sięgam po kofeinę.

Akyrp Ratavuli napisał/a:
Nie wiem na ile ostatnie wydarzenia na mnie tak wpłynęły a na ile to sprawka leków, ale chodzę ciągle półprzytomny.


Próbowałeś czekolady? Gdy dostawałam leki które powodowały u mnie zmęczenie, często piłam i jadłam czekoladę. Nie wiem czy to nie było placebo, ale miałam odrobinę więcej energii.




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-12, 13:52   

Spanie dniem rzadko mi wychodzi, ale za to mogę leżeć dniami i nocami. Czas leci, ale nie mam motywacji by wstać. Non stop jest mi zimno. To też sprawia, że wszystkiego się odechciewa.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 19:45   

DociekliwyBaran, ogólnie jestem łasy na słodycze bo mam strasznie szybką przemianę materii i nawet jedzone w nadmiarze mi się nie odkładają w postaci brzucha itp. Tak próbowałem. Niestety niewiele to daje. Ale dzisiaj dla przykładu pierwszy raz od dawna nie kładłem się spać w ciągu dnia. Zawsze to jakiś progres. :P



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-04-19, 10:02   

Kiedyś wystarczało mi 6-7 godzin snu, teraz mogłabym spać na okrągło. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na sen. Chodzę lekko otępiała, oczy mi się kleją. Upierdliwa przypadłość, bo kiedy muszę mieć trzeźwy umysł to ja jedną nogą tkwię w krainie Morfeusza. I nawet po 14 godzinach snu budzę się niewyspana. :roll:



Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
portulaka 


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Kwi 2015
Posty: 12
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-19, 21:14   

Zaq napisał/a:
Położyć się i zasnąć na zawsze. Bezboleśnie, przyjemnie i estetycznie.


Wolałabym, żeby w ogóle mnie nie było. :?

Feather napisał/a:
Dzisiaj najchętniej nie wychodziłabym z łóżka przez cały dzień.

Ja tak właśnie zrobiłam. Idealna niedziela. Najlepiej tydzień.

Separator.// Kel.

Neverhood napisał/a:
Chociaż ja używam czasem terminu "depresja" i zawsze się zastanawiam, czy dobrze robię, bo w sumie ja żadnej diagnozy nie mam i może tak tylko usprawiedliwiam swoje defekty

Mam tak samo, nigdy nie byłam u lekarza, z nikim nawet nie rozmawiałam o tej mojej "depresji". Nie wiem, czy rzeczywiście jestem chora i można jakoś wytłumaczyć moje zachowanie, reakcje i odczucia, czy po prostu to wszystko jest z mojej winy. Nie wiem właściwie, co by było gorsze.
Z uczelnią też tak mam, wiem, że muszę iść, wiem, że muszę coś zaliczyć i jakoś to robię, no to tak. Bo rodzice, bo poświęciłam na to już dużo czasu. Rzadko kiedy mam naprawdę na to ochotę.
Dobrze jest wiedzieć, że jest jeszcze ktoś kto się tak czuje. Znaczy...Wolałabym, żeby nikt się nie czuł źle ze sobą. Ale skoro już, jakoś dobrze jest pomyśleć, że może nie jestem się z tym samemu.

Wybaczcie, trochę mnie poniosło. :shock:

Separator.// Kel.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-04-19, 21:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
aga8537
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-25, 01:05   

Ja też przesypiam całe dnie. Najgorzej było w ciąży kiedy musiałam odstawić tabletki. Oblegała mnie pustka i jedyną od niej ucieczką był sen. Kiedy urodziłam było jeszcze gorzej bo musiałam opuszczać ten mój azyl kiedy Zuzia płakała. Teraz mam znów swoje tabletki...ale i tak depresja i łóżko czasami wygrywają :budzik2:



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
flower 



Wiek: 46
Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 76
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-07-02, 21:20   

W sumie rzadko mam okazję żeby spać w ciągu dnia jednak non stop jestem senna, apatyczna i zamulona jak po psychotropach.



 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Niewinny
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-04, 22:03   

Coś takiego o łzach https://youtu.be/9liYbLL5urA



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-09-06, 18:54   

Mam tak, że muszę się położyć w ciągu dnia - takie uczucie jakbym tego właśnie potrzebował i to tak nagle zamula mnie i muszę się położyć.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
CandleTea 



Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 108
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-06, 19:55   

Coraz częściej mam ochotę się położyć w łóżku i nie wstawać parę godzin. Leżę z zamkniętymi oczami, płaczę albo gapię się w sufit. To straszne marnowanie czasu, a powinnam się uczyć i ogólnie ogarniać swoje życie. Ale czuję, że na nic innego nie mam siły. Jest źle.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
DajMiTąPompkę 



Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 88
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-09-06, 20:17   

Chyba nie sam stan depresyjny jest zły, tylko to, że się nawet nie chce tego zmienić, choć wbrew pozorom wystarczyło by zmienić podstawowe rzeczy w życiu, przynajmniej ja tak zauważyłem w swoim wypadku, miałem wiele okazji by dużo zmienić, mam dość normalną rodzinę, jest stabilnie finansowo, mógłbym wstać jutro, wyjść i zacząć coś robić co by zwiększało to co mam, ale ja zwyczajnie polubiłem ten stan samoudręczania, psychicznej autoagresji, w który wpadłem już parę ładnych lat temu będąc nieakceptowanym przez rówieśników, to jest chore ale pozbawiając się wielu przyjemności, albo bezinteresownie rezygnując z czegoś dla innych którzy tego nawet nie docenią, czuję się lepiej, czuję się kimś więcej, przynajmniej od ludzi żyjących typowo konsumpcyjnie.



"Um-tsssy! Um-tsssy! Um-tssy!"
Pompka, 2018
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12