Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-05-05, 07:41   

:kciuki: za matmę. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-05, 07:45   

U nas połowa osób z klasy nie zdało matmy, ale nie chcę nikogo straszyć



 
 
Matura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-05, 13:55   

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---

Źródło




 
 
Matura
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-06, 19:51   

Huh, u mnie pewnie wszystkim uda się zdać, ale w humanistycznych klasach chyba szału nie będzie z wynikami z matmy. :D Nie powiedziałabym, że matematyka była łatwa. Nie była jakaś szczególnie trudna, po prostu... pracochłonna.

Dziś angielski. Podstawa była naprawdę bardzo łatwa. Rozszerzenie... huh, nie było takie łatwe, ale też w porządku.

A jutro rozszerzony polski.




 
 
Matura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 13:57   

Przy każdych wynikach matur nie mogę się opędzić od myśli "ciekawe czy bym zdała maturę z matematyki te x lat temu... ciekawe jak bardzo bym dzisiaj nie zdała".



 
 
Matura
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-06-30, 16:23   

Chochlik, podrzucić Ci jakąś maturkę do rozwiązania? Sprawdzę z przyjemnością. :D



:myszka:
 
 
Matura
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-06-30, 17:13   

Zdawalność w tamtym roku - 71%, w tym roku 74%. Śmiać się czy płakać? A w mediach zachwycają się poprawą, zręczna manipulacja danymi "w tamtym roku matur nie zdało prawie 1/3, w tym roku lekko ponad 1/4".



Este blestemata
 
 
Matura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 17:16   

aga_myszka napisał/a:
podrzucić Ci jakąś maturkę do rozwiązania?

A mogę się wspomagać internetem? Szczerze wątpię, że pamiętam jakikolwiek wzór. No, wzory skróconego mnożenia chyba pamiętam.




 
 
Matura
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 22:39   

Chochlik, wzory skróconego mnożenia akurat można sobie darować, wręcz nieprzyzwoicie łatwo je wyprowadzić. xD

No dobra, tragedii nie było, szału też nie. Mogę być dumna z historii (66%) i angielskiego (podstawa 98, rozszerzenie 90). Reszta poszła mi całkiem przyzwoicie.

Element humorystyczny - matematyka rozszerzona na 8%. Aż dziwne, najwyraźniej zakolorowałam ze dwa albo nawet i trzy dobre kwadraciki. :D




 
 
Matura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-01, 18:58   

Stonoga.



 
 
Matura
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-07-01, 19:42   

Chochlik, już myślałem, że jakaś burza w Polszy mnie ominęła. :lol:




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Matura
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-19, 20:01   

Mamy tu jakichś maturzystów zdających w tym roku szkolnym?
Ja się porywam na pięć rozszerzeń: matematyka, chemia, biologia, niemiecki i angielski. Do matmy i chemii zamierzam się solidnie przygotować i celuję w dziewięćdziesiątki, do biologii umiarkowanie (wynik 50% mnie zadowoli), do niemieckiego nie potrzebuję się uczyć i też liczę na ok 90, a angielski to będzie tak zwane yolo i może 60 się uzbiera. Podaję te oczekiwane (a raczej wymarzone) wyniki po to, żeby sobie w lipcu porównać z rzeczywistością. Biorąc pod uwagę moją zdolność skupienia się, chęci itd to wyniki o połowę mniejsze od tych są osiągalne.
Mimo że porywam się na takie dosyć dzikie rozszerzenia, to najbardziej boję się polskiego ustnego. Wiele osób to zdało tylko dzięki temu, że wcześniej znali pytania, a ja tak oszukiwać nie zamierzam no i może przez to nie zdam, ale trudno - nieuczciwie uzyskana matura to coś jeszcze gorszego niż niezdana.




 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-09-19, 20:15   

mistral, dobre podejście. :) Ja maturę zdaje dopiero za rok, ale wiem na 99,9%, że będę zdawać rozszerzona biologię, chemię, matmę i raczej angielski, o ile będzie mi potrzebny. Z tego co orientowałam się w progach na interesujcy mnie kierunek, to potrzebuję co najmniej 90% z biologii i chemii lub matmy. Polskiego ustnego tez nieco się obawiam, tym bardziej, że mam niezbyt mile wspomnienia związane z konkursami ustnymi.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-19, 21:17   

Oho. Ja zdaję w tym samym roku, co Fenoloftaleina i wstępnie wybrane mam na rozszerzenie: matematyka, informatyka, język polski, język angielski i jedno miejsce wolne. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Matura
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-19, 21:24   

Fenoloftaleina no to przybij piątkę :D Mamy prawie te same rozszerzenia. Ten interesujący Cię kierunek to zapewne lekarski, prawda? Tak od razu pomyślałam, no bo dziewięćdziesiątki z przedmiotów przyrodniczych to chyba głównie tam są potrzebne.



 
 
Matura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12