Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gimnastyka siłowa

Jak często ćwiczysz?
Dwa razy dziennie.
0%
 0%  [0]
Raz dziennie.
20%
 20%  [3]
3 razy tygodniowo.
26%
 26%  [4]
2 razy tygodniowo.
6%
 6%  [1]
W każdej wolnej chwili.
6%
 6%  [1]
Nie ćwiczę.
40%
 40%  [6]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
bebrave 
pomarańczowy



Wiek: 29
Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 73
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-10, 20:30   Gimnastyka siłowa

Nie ma podobnego tematu. Zapraszam do dyskusji fanów kalisteniki :) Mile widziane porady oraz własne doświadczenia z ćwiczeniami. Kiedyś ćwiczyłem dość często, nie pamiętam dlaczego przerwałem. Filmik pokazuje jakiś mój początkowy skill gimnastyczny, nazywa się "tucked planche". Można go wykonać po około 2 miesiącach treningu. Najtrudniejszym momentem jest znalezienie punktu równowagi własnego ciała - za to daje największą satysfakcję :)

https://www.youtube.com/watch?v=a5u4SoxkB48

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-07-10, 23:44 ]
Dodałem inne możliwości wyboru do ankiety. ;)




Jeśli stoisz w miejscu, to się cofasz.
Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-07-10, 23:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gimnastyka siłowa
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-07-10, 20:34   

Dlaczego dałeś tak mało możliwości w ankiecie? :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Gimnastyka siłowa
bebrave 
pomarańczowy



Wiek: 29
Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 73
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-10, 20:44   

No właśnie miały być jeszcze dwie, ale się nie dodały. Nie wiem jak edytować. :(

Wielka litera, kropka. Toster.




Jeśli stoisz w miejscu, to się cofasz.
Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-07-10, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gimnastyka siłowa
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 21:05   

Nigdy się takimi rzeczami nie bawiłam, za to kiedyś bardzo mi przypadły do gustu balansy na rękach w jodze... dla początkujących polecam kruka:




 
 
Gimnastyka siłowa
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-08-20, 11:29   

Ostatnio zaczęłam pracować we własnym zakresie nad odbudowaniem w stopniu minimalnym kondycji fizycznej i siły. Im więcej czytam, tym bardziej jestem przekonana, że w niedalekiej przyszłości podążę w jednym z dwóch kierunków - albo właśnie kalisteniki albo pracy z wolnymi ciężarami.

Jednak ani do jednego ani do drugiego na poważnie nie zabiorę się bez uprzedniego skonsultowania się z lekarzem oraz bez odpowiedniej opieki kogoś doświadczonego. Od dawna mam ogromny problem choćby z kolanami, jeden głęboki przysiad bez jakiegokolwiek obciążenia jest dla mnie niemalże niewykonalny, więc też nie chcę wpakować się w coś, co mnie jeszcze bardziej uszkodzi. :roll:




Disqualified as a human being.
 
 
Gimnastyka siłowa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-01, 10:16   

Szukając czegoś zupełnie innego, dotarłam do książki Skazany na trening. Ma ktoś z nią jakieś doświadczenia?



 
 
Gimnastyka siłowa
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-01, 12:00   

Chochlik napisał/a:
Ma ktoś z nią jakieś doświadczenia?

Ja korzystałam z tej książki przez jakiś czas. Ćwiczenia są dokładnie objaśnione i ustawione progresywnie (właściwie ta książka nauczyła mnie robić pompki na jednej ręce i przysiady na jednej nodze). Fajna pozycja dla kogoś, kto chce zwiększyć trochę siłę mięśni w domu bez machania kettlami i szuka inspiracji do ułożenia jakiegoś programu treningowego.




 
 
Gimnastyka siłowa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15