Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura

Na kogo głosujesz?
Andrzej Duda
66%
 66%  [22]
Bronisław Komorowski
33%
 33%  [11]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 19:16   



Rysunek bardzo na czasie. :D




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 19:29   

Chochlik napisał/a:
Głosujemy!

Chyba po raz pierwszy nie wiem na kogo, co jest według mnie "mniejszym złem" i czy w ogóle iść zagłosować, czy może pójść i dopisać "żaden".


***

Koszt obietnic Andrzeja Dudy większy niż roczny budżet Polski.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 22:51   

A co sądzicie o tym?



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-05-21, 07:58   

nevermore, co z niego za pajac. Zrzekł się obywatelstwa polskiego, siedzi w USA i jeszcze się wtrąca. Nigdy go nie lubiłam, jego skrajnie prawicowe poglądy mnie dobijają...

Ja nie głosuję w tej turze na nikogo, albo pójdę i oddam głos na Lamę z krzesłem na głowie... Nie poprę ani jednego ani drugiego.

Ale wydaje mi się (bo w przypadku tych dwóch kłamliwych panów nic nie wiadomo), że Szogun jest mniejszym złem.
Poglądy Dudy aż kipią kościołem i Kaczorem... Do tego jak na debacie powoływał się na słowa JP II w sprawie in vitro i 2 letniej kary więzienia to po prostu słabo mi się zrobiło. :ściana:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 09:34   

WatPomp napisał/a:
siedzi w USA

W Ekawdorze. To inny kraj i kontynent. :)




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-21, 11:51   

Zagłosuję na obydwu bo jakoś nie widzę mniejszego zła.



Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 12:18   

Wczoraj Bronek był we wsi 15 km ode mnie...
Dlaczego mnie tam nie było...
Z bombą...




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-21, 12:21   

nevermore napisał/a:
Wczoraj Bronek był we wsi 15 km ode mnie...
Dlaczego mnie tam nie było...
Z bombą...


Był już jeden odważny. I zamiast mu pomnik postawić to biedaczysko gnije w więzieniu.




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 12:22   

nevermore napisał/a:
Dlaczego mnie tam nie było...
Z bombą...

Bo nie masz bomby? ;>




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 12:26   

lullaby napisał/a:
Był już jeden odważny. I zamiast mu pomnik postawić to biedaczysko gnije w więzieniu.


Ale bomba... samobójstwo by na marne przynajmniej nie poszło. :D

Chochlik napisał/a:
Bo nie masz bomby?


A to szczegół. Kwestia przygotowania. ;>




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 18:52   

Scarlet Halo, widzę, że jednak spośród całego szeregu zarzutów wybrałaś tylko dwie kwestie, w których dostrzegasz wyższość PO nad PiSem.

Scarlet Halo napisał/a:
Wymieniaj - w szczególności wymień te przypadki kiedy rząd PO mordował ludzi w ich własnych domach.

Więc PiS mordował ludzi w domach, tak? Jeśli masz jakieś dowody na to, że ktoś popełnił samobójstwo Blidy, to powinnaś zgłosić to odpowiednim służbom. Kobieta cierpiała na depresję, przez co SLD nie wystawiło jej w wyborach, chowała w łazience broń, a co najważniejsze - miała swoje za uszami. Stwierdzenie, że Blida została zamordowana przez PiS jest tak samo głupie jak doszukiwanie się winy PO w katastrofie smoleńskiej. ;) A jeśli lubisz knowania i niewyjaśnione sprawy, to odsyłam tutaj: http://pressmix.eu/2012/1...lska-w-budowie/

I tyle. Niespecjalnie mam ochotę na przepychanki. Poza tym... z jednej strony "złodzieje i malwersanci", z drugiej "katotalibscy mordercy"... Może wybór byłby inny, gdyby ci, którzy zdecydowali się już ruszyć tyłki do urn zachowali się poważnie i nie głosowali na Batmana albo sarnę z krzesłem na głowie.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 20:32   

Ktoś ogląda debatę? Jak wrażenia? ;)



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 22:34   

kokosowa napisał/a:
Więc PiS mordował ludzi w domach, tak? Jeśli masz jakieś dowody na to, że ktoś popełnił samobójstwo Blidy, to powinnaś zgłosić to odpowiednim służbom.

Oczywiście... pani Blida postrzeliła się w klatkę piersiową w kierunku z góry do dołu... bo to jest takie typowe i anatomiczne... i w ogóle wszyscy tak robią. Jest też zupełnie naturalne, że funkcjonariuszka siedząca przed łazienką nie usłyszała wystrzału, nie usłyszał go też żaden inny funkcjonariusz, ale usłyszał mąż pani Blidy. Także typową praktyką w takich sytuacjach jest pozwolenie wszystkim obecnym na miejscu funkcjonariuszom na umycie rąk. Normalne jest też to, że mąż ofiary został poproszony o podniesienie pistoletu bez rękawiczek i włożenie go do zlewu, a zabezpieczenie miejsca zdarzenia polegało na jego "zadeptaniu". Nie ma zupełnie nic podejrzanego w tym, że każdy z funkcjonariuszy tuż po wydarzeniu wykonał kilkadziesiąt telefonów w tym do miejsc tak powiązanych ze sprawą jak... sklep z akcesoriami do pokoju dziecięcego. Masz rację... tam nic się nie stało. Nic a nic. Kokosowa... albo mamy najbardziej ułomnych funkcjonariuszy świata, którzy nie słyszą wystrzałów i nie potrafią się zachować na miejscu zdarzenia, albo coś tam zatuszowano.
kokosowa napisał/a:
Może wybór byłby inny, gdyby ci, którzy zdecydowali się już ruszyć tyłki do urn zachowali się poważnie i nie głosowali na Batmana albo sarnę z krzesłem na głowie

Nadzieja umiera ostatnia! Sarna nie umiera nigdy! #yeswesarna
Wybór będzie inny dopiero wtedy, jak przyjdzie rewolucja i wszyscy po kolei od PO po PiS będą wisieć na latarniach.




 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-21, 23:17   

Arya, a jak Twoje wrażenia? Ja musiałam wyłączyć telewizor, bo już nie mogłam ich słuchać, więc coraz bardziej zbliżam się do zagłosowania na "żadnego". :P



 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
denirr 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 90
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-05-22, 13:32   

Scarlet Halo napisał/a:
Oczywiście... pani Blida postrzeliła się w klatkę piersiową w kierunku z góry do dołu... bo to jest takie typowe i anatomiczne... i w ogóle wszyscy tak robią. Jest też zupełnie naturalne, że funkcjonariuszka siedząca przed łazienką nie usłyszała wystrzału, nie usłyszał go też żaden inny funkcjonariusz, ale usłyszał mąż pani Blidy. Także typową praktyką w takich sytuacjach jest pozwolenie wszystkim obecnym na miejscu funkcjonariuszom na umycie rąk. Normalne jest też to, że mąż ofiary został poproszony o podniesienie pistoletu bez rękawiczek i włożenie go do zlewu, a zabezpieczenie miejsca zdarzenia polegało na jego "zadeptaniu". Nie ma zupełnie nic podejrzanego w tym, że każdy z funkcjonariuszy tuż po wydarzeniu wykonał kilkadziesiąt telefonów w tym do miejsc tak powiązanych ze sprawą jak... sklep z akcesoriami do pokoju dziecięcego. Masz rację... tam nic się nie stało. Nic a nic. Kokosowa... albo mamy najbardziej ułomnych funkcjonariuszy świata, którzy nie słyszą wystrzałów i nie potrafią się zachować na miejscu zdarzenia, albo coś tam zatuszowano.




Skoro o tym mowa. A co z domniemanymi samobójstwami Leppera czy Petelickiego (dowódcy Gromu!) albo co z tajemniczymi zgonami tych co mówili coś nie wygodnego dla PO, np. w sprawie Smoleńska? To oczywiście przypadek? "Smierć jednej osoby to tragedia. Śmierć miliona to statystyka", nie?




"Mam sto rąk, sto sztyletów... Gdy chcę, sto ran zadam"

"All this I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?”
 
 
Wybory prezydenckie 2015. Druga tura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13