Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Informatyczne doradztwo
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-08, 23:20   

antymon napisał/a:
Może zainstaluj menagera plików.

Jest. Pliku brak.

antymon napisał/a:
teraz jak piszę wszystko podkreśla mi na czerwono, bo to nie po angielskiemu

Wejdź na stronę swojej przeglądarki i znajdź różne wersje językowe... Istnieje szansa, że uda ci się zainstalować dodatkowy słownik bez instalowania od nowa całej przeglądarki. ;)

antymon napisał/a:
Jak na stałe w lapie przełączyć język?

Niebyt to będzie pomocne, bo nie wiem jaki masz system, ale w panelu sterowania masz 'język'. Z listy dostępnych zainstaluj sobie 'polski programisty' i wykasuj wszystkie inne, jeśli nie używasz.




 
 
Informatyczne doradztwo
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-09, 10:39   

Chochlik napisał/a:
4. Jakieś genialne pomysły na niedziałający GPS? Próbuję używać Endmondo i nawigacji i o ile w momencie włączenia aplikacji mniej więcej łapie pozycję (podejrzewam, że po prostu łapie lokalizację masztu, z którego mam zasięg), to już potem nijak się nie zmienia moja pozycja. Jednocześnie dostaję informację, że lokalizacja jest wyłączona. chociaż w ustawieniach jest włączona.

Próbowałaś rozwiązań, które są tutaj: http://www.techz.pl/2014/...-nie-dziaa.html ?




 
 
Informatyczne doradztwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-09, 17:09   

Chochlik napisał/a:
2. Czy da się zmienić podpis pod ikonkami na 'pulpicie'? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Teoretycznie tak: http://stackoverflow.com/...droid-apps-name

Chochlik napisał/a:
3. Zainstalowałam sobie Dropboxa i wrzuciłam w niego n kompie plik .mp3, który za chwilę się pojawił w Dropboxie na telefonie. Chciałam go sobie ustawić jak dźwięk alarmu, ale nijak nie mogę go znaleźć na liście dostępnych plików muzycznych. Chciałam go przenieść z Dropboxa do folderu, gdzie mam resztę muzyki, ale w ogóle go nie widzę nigdzie...

Spróbuj przenieść plik do folderu "Alarms" w pamięci telefonu (nie na kartę pamięci).

Chochlik napisał/a:
4. Jakieś genialne pomysły na niedziałający GPS? Próbuję używać Endmondo i nawigacji i o ile w momencie włączenia aplikacji mniej więcej łapie pozycję (podejrzewam, że po prostu łapie lokalizację masztu, z którego mam zasięg), to już potem nijak się nie zmienia moja pozycja. Jednocześnie dostaję informację, że lokalizacja jest wyłączona. chociaż w ustawieniach jest włączona.

Mapy Google działają prawidłowo?





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Informatyczne doradztwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-09, 17:39   

Adriaen napisał/a:
Spróbuj przenieść plik do folderu "Alarms" w pamięci telefonu (nie na kartę pamięci).

Nie zauważyłeś, że napisałam, że pliku nie ma nigdzie, nie? ;) Już sobie inaczej poradziłam.




 
 
Informatyczne doradztwo
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-03, 13:28   

Czy mógłby mi ktoś pomóc i zrobić przezroczyste tło w takim jednym obrazku? Będę wdzięczna... :)



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Informatyczne doradztwo
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-03, 13:46   

Rainbow, mogę zrobić, ale nie teraz :*


<<< Dodano: 2015-05-06, 16:33 >>>


Jak mogę zaktualizować Lg f60 do androida 5.0?
Ostatnio zaczyna mi nawalać, nie mogę usuwac zdjęć z karty sd i zmieniać tapety. W pierwszym przypadku pisze, żebym zaktualizowala androida, ale nie wiem jak :/




 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-06, 16:43   

Oyakaell, To zależy czy LG planuje w ogóle wypuścić taką aktualizacje dla tego modelu to raz.

Jeżeli wypuści, to ową aktualizację musi jeszcze przystosować Twoja sieć. Telefon sam powie Ci, ze jest gotowy do aktualizacji do nowszej wersji jeśli taka się tylko pojawi. Ale ogólnie między wypuszczeniem oficjalnej aktualizacji sieci potrzebują około 6 miesięcy na przystosowanie jej do swoich potrzeb.

No i pozostaje trzecie rozwiązanie, możesz to zrobić sama poprzez kabel USB. Ale tutaj sprawa trochę się komplikuje i trzeba wiedzieć co się robi. No i nie jest to oficjalne wyjście.(Tracisz gwarancję itp.)

PS. Pogooglowałem trochę i okazuję się, że ten model dostał już aktualizację do 5.0. Kwestia zaczekania, aż Twoja sieć ją udostępni. :)




 
 
Informatyczne doradztwo
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-06, 17:51   

Akyrp Ratavuli, okej, też to wygooglowałam, ale nie wiem kiedy mi to zaktualizują. (:

Dzięki :ściska: Będę cierpliwie czekać.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-05-06, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Informatyczne doradztwo
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-07, 11:47   

Oyakaell, nie ma za co. :)

Sam tez czekam na Androida 5 do swojego Samsunga S4 :)




 
 
Informatyczne doradztwo
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-05-20, 11:18   

Może ktoś tutaj podpowie mi jakieś ciekawe rozwiązanie, ktorego jeszcze nie próbowałam.
Mam problemy z plikiem .exe. Ogolnie sprawa ma sie tak, że żadnego skrótu nie otworzę bo zawiesza komputer. Próbowałam pobawić się z regedit, niestety, nie uruchamia sie. Zapewne jest to wina automatycznej aktualizacji programu napisy24, która uruchamia sie nawet przy odlaczonym internecie.
Nie chciałabym formatować bo mam tam miliony nie pozgrywanych zdjęć... jakies pomysły? Ktoś, coś?




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Informatyczne doradztwo
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-21, 16:35   

Tajemnica., zdjęcia można zgrać na inną partycję, no chyba że masz tylko jedną. Z tego co piszesz system musi ledwo żyć skoro nic nie chce się uruchamiać, nie mam pojęcia o co może chodzić bo skrót jak sama nazwa mówi jest skrótem który po prostu uruchamia .exe znajdujący się w innej lokalizacji. Windows ma swoje kaprysy, imo nie warto dociekać problemu i rozwiązywać go bo to tylko marnowanie czasu (szczególnie gdy reinstall całego systemu zajmuje 20minut).



 
 
Informatyczne doradztwo
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-05-21, 16:47   

LightingOwl, najzabawniejsze jest to, że problem pojawił się po aktualizacji systemu... :roll:
Dzięki windows, jesteś super...




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-05-21, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Informatyczne doradztwo
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-22, 17:39   

Tajemnica., dlatego tez mam wyłączone m.in. aktualizacje systemu, W7 na sp1 zamulał bardziej niż bez niego. :C



 
 
Informatyczne doradztwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-30, 12:06   

Mam plik w formacie 3GPP. Jest absurdalnie ogromny - filmik 8 minut ma 200MB. Jak go przekonwertować na coś mniejszego?



 
 
Informatyczne doradztwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-02, 20:20   

Chochlik, http://www.freemake.com/pl/free_video_converter/




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Informatyczne doradztwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13