Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zajadanie problemów
Autor Wiadomość
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-28, 20:21   

Moja żelazna przemiana materii została pokonana przez czekolady w ilości 10 lub więcej podczas napadu. To cud, że podczas 2 miesięcy czekoladowej diety przybyło ni tylko 5 kilo. Musiałam zajeść czymś egzaminy.

Ostatnio wytrzymywałam ale dziś gofr i batonik złamali moja wolę walki. :(

Ważę wciąż w normie - bliżej górnej granicy ale chcę zrzucić trochę tego z siebie.




 
 
Zajadanie problemów
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-02, 20:08   

I znowu Burger King. Plastik przerabiany chyba ze sto razy.

Ale mam pomysł na dietę - duże śniadanie (by starczyło mi na kilka godzin), duży obiad (ale tylko w domu, gdy jestem na mieście nic nie kupuję), a poza tym jakiś owoc lub jogurt. I tyle. Bez żadnych podwieczorków, kolacji. Może się uda.

I nie będę nosić więcej niż 5 zł przy sobie w portfelu.




 
 
Zajadanie problemów
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-02, 22:45   

Potrafię zjeść duży obiad i zaraz po tym cholernie duży deser. Dziś pochłonęłam wielki talerz spaghetti i zaraz po tym cztery kawałki babki. :facepalm: Co z tego, że poza tym zjadłam miseczkę muesli, skoro zrobiłam taką głupotę?
Nienawidzę takich momentów swojego cholernego życia.

Przez resztę dnia nie jem wtedy nic, więc ogólnie i tak wychodzę w normie, ale grubo powyżej swojego limitu. No cholera. :/ Czasem jak zacznę jeść, to ciężko mi przestać. Tak na zasadzie "i tak już spieprzyłaś dzisiejszy dzień, co to za różnica?". Ugh.




 
 
Zajadanie problemów
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 21:41   

YukikoKanade napisał/a:
Czasem jak zacznę jeść, to ciężko mi przestać. Tak na zasadzie "i tak już spieprzyłaś dzisiejszy dzień, co to za różnica?". Ugh.

Ja też tak mam. To okropne. Trzeba walczyć do końca, zamiast znajdować sobie wymówki...

Mój plan odwołany. Zjadłam duże śniadanie, a potem poszłam kupić frytki :facepalm: Za 4,50 zł, więc posiadanie 5 zł w portfelu nic nie dało. Oczywiście miałam wyrzuty sumienia. Wyczyściłam je jabłkiem. Cholera, kiedyś mi się zatkają żyły i już nie będzie odwrotu.

YukikoKanade, robiłaś sobie kiedyś głodówkę w celu oczyszczenia organizmu? Ja próbowałam - wytrzymałam do 14...




 
 
Zajadanie problemów
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 22:13   

Odetta, to nie jest dla mnie problem, zrobić dobową przerwę od jedzenia. Powiedziałabym nawet, że przychodzi mi to za lekko, bo zwykle nie zwracam uwagi na głód albo nie odczuwam go tak, jak z założenia powinnam. Problem polega na tym, że posiłki powinno się jeść małe i co kilka godzin, a mi ostatnio wychodzą trzy większe i za cholerę nie inaczej. :facepalm:

A z powodu frytek mogę potulać na pocieszenie. :tuli:




 
 
Zajadanie problemów
Feather 


Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-27, 12:46   

Hej, walczę z objadaniem się i bulimią od dawna. Wcześniej anoreksja, ortoreksja... ale obecnie objadanie się. Dostaję szału. Jestem po 3 dniach napadów objadania się. Dzisiaj walczę z tym, żeby dać radę. Jestem nowa, więc dołączam do wątku i będę delikatnie się włączać w dyskusje, jeśli nie macie nic przeciwko :)

Wielokropek to trzy kropeczki. ;) //Axxie




http://sad-feather.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-03-27, 12:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zajadanie problemów
Maria 


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-20, 00:52   

Ja mimo okresu ciąłego ćpania pobudzaczy przytyłam 30 kg w rok :( Teraz nie moge zrzucic. Nie potrafie byc glodna... :(



Szkarłatne krople zsyłają zapomnienie. Strugi smutku i złości płyną, bym nie mogła znaleźć swojego końca...
 
 
Zajadanie problemów
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-05-20, 05:27   

Zauważyłam, że 80% moich funduszy wydaję na żarcie. Potrafię mieć lodówkę pełna jedzenia ale podczas wyjścia z domu wracam z jakimiś przysmakami typu kilogram lazanii z biedry, 3 czekoladami i żelkami, do tego cola, żeby jeszcze bardziej zapchać żołądek... Wracam do domu i jem. Najpierw oczywiście sprzątam pokój i włączam film do oglądania, chce, żeby było idealnie i nic nie zakłóciło mi obrzydliwego obżerania się. Zapominam o świecie i jem. Potem czuję jedzenie podchodzące do gardła (bo jak można wepchnąć w siebie 1,2 kg lazanii?!) i idę wymiotować.

Często jem tylko jeden "posiłek" dziennie. Od rana głoduję potem na mieście kupuję siatę jedzenia, żre wszystko i tak do następnego dnia nic.




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Zajadanie problemów
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-05-20, 07:48   

Często gdy mam problemy objadam się (większości słodyczami). Potrafię zjeść ich dużo i to na jeden raz, niekiedy aż mi się zrobi niedobrze. Jednak najgorsze jest w tym, że między objadaniem potrafię mieć nawet kilka dni głodówki. W jednym dniu tak się najem, że "głowa mała" chyba tylko po to, żeby później nie jeść nic.



 
 
Zajadanie problemów
denirr 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 90
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-05-20, 08:36   

Ja przytyłem odkąd zażywam ***, ale nie sądze, by to była jego wina. Po prostu mam napady głodu i wpieprzam za dwóch.

Nazwy leków podajemy tylko w wyznaczonych działach. Polskie znaki.




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-05-20, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zajadanie problemów
aga8537
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 09:25   

Ja jem tylko w nocy (około pięciu razy) i głównie słodkie. I tak już od 15 lat. W dzień głoduję żeby nie przytyć. Lekarz podaje mi leki uspokajające, przeciwlękowe czasami nasenne. Nic nie działa. Po ciężkich nasennych lunatykuję i nadal jem. Kiedyś zjadłam makrelę i niczego nie pamiętałam. Lekarze mówią, że to ze stresu. Właśnie zgłosiłam się do ośrodka zaburzeń snu i jedzenia. To moja ostatnia nadzieja po tylu latach. Widzę, że lekarz sam nie wie już co mi przepisywać.



 
 
Zajadanie problemów
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 16:56   

WatPomp napisał/a:
Zapominam o świecie i jem. Potem czuję jedzenie podchodzące do gardła (bo jak można wepchnąć w siebie 1,2 kg lazanii?!)


Aż mi się głupio zrobiło na samą myśl, że takich lazanii naraz mogę trzy razy więcej kg wepchnąć i nadal czuję się głodny.




 
 
Zajadanie problemów
Arisu
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 21:03   

Ostatnio też mam napady głodu. Nawet nie chcę wchodzić na wagę, a z drugiej strony może to by mnie zmotywowało. Wystarczy zjeść kostkę czekolady, a od razu zjadłabym coś jeszcze i jeszcze. Kończy się tak, że nawet lepiej nie było sięgać po tą jedną kostkę. I jak już tyle zjadłam, przestaje mnie obchodzić dieta, bo przecież już zawaliłam. Więc chudnę, by za jakiś czas znów nie móc przestać jeść i przytyć. Tylko sobie mówię, że jak nie przestanę, przytyję więcej i będę się czuła jeszcze gorzej ze sobą. Ale średnio działa.



 
 
Zajadanie problemów
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-25, 20:59   

Zawsze, kiedy moje życie idzie pod górkę (czyli przez jego 90%) objadam się... Pizza, słodycze, chipsy... Niestety mam tendencję do tycia, więc co sobie podjem, to przytyję. Potem przerażona chudnę, bo wyglądam jak tłusta świnia, a następnie znowu nie panuję nad moją niepohamowaną chęcią zjadania wszystkiego, co ma najwięcej kalorii.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Zajadanie problemów
lullaby 
ambiwalencja



Wiek: 32
Dołączyła: 07 Lut 2015
Posty: 210
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-25, 21:11   

shady, :tuli: Rozumiem Cię aż za dobrze.

Był spokój przez tydzień. Cały długi tydzień. A teraz znów podjadanie. A raczej obżeranie. Zgaga pali przełyk a ja na zmianę obżeram się i upijam. :roll:
To droga donikąd a ja uparcie nią podążam.




Zgubić za sobą ból gorycz i żal
W ostatnim skoku w nieskończoną dal.
 
 
 
Zajadanie problemów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13