Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-10, 20:46   

Jedyne, co możemy, to poprosić użytkowników o wstawianie takich rzeczy w spojlerze z adekwatnym opisem.



:myszka:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-10, 20:52   

Naamah, ale on wstawiał te zdjęcia, mimo kilkukrotnych próśb wielu osób, żeby tego nie robić. I ja bym piętnowała tutaj nie to, co konkretnie się wstawia, tylko to, że nie reaguje. To już podchodzi pod czystą złośliwość.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-10, 21:04   

Albo zalozyć temat o pająkach, skoro są o nich rozmowy... Ale wstawianie w spoiler by też było dobre...
Wiem, że jest wiele innych fobii i ciężko wyeliminować wszystko z nimi związane... Ale skoro się prosi parę postów wyżej o wstawienie w spoiler czy nie wstawianie, to ciężko to zrobić?
Dlatego byłabym usatysfakcjonowana, gdyby chociaż gify, a raczej zwłaszcza gify były wstawiane w spoiler lub jakimś temacie o nich...




Ostatnio zmieniony przez 2015-05-10, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-10, 21:26   

Chochlik, wstawiłem bo nie zwróciłem uwagi na wcześniejsze prośbytup_tuś. Przeprosiłem już za to. Nie zarzucaj mi bezpodstawnej złośliwości.

Nie ma potrzeby wprowadzania jakichś zakazów i nakazów, wszelkie obrazki które będą mogły kogoś urazić albo wystraszyć będą lądowały w opisanym spojlerze. A przynajmniej te co ja wrzucę, bo mogę mówić sam za siebie.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-05-10, 22:53   

Moim zdaniem jakikolwiek zapis nie ma sensu. Nie możemy patrzeć na wszystkie fobie, lęki, odrazy użytkowników, bo zwariujemy. W internecie co chwilę gdzieś występują takie rzeczy, na fejsbuku, onecie, kwejku czy z czego tam ktoś korzysta. Nie róbmy z forum azylu oderwanego od rzeczywistego świata, bo to zgubna droga.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-11, 10:55   

Użytkownik przeprosił za to co zrobił. Ktoś kto owego lęku nie ma, nie jest w stanie do końca zrozumieć o co chodzi dokładnie protestującym.
Nie wydaje mi się, żebyśmy byli wstanie stworzyć dobry zapis w regulaminie.

Niemniej jeśli jest sytuacja, kiedy w ogólnym temacie wydaje Wam się, że ktoś złośliwie przeciwko Wam coś wstawia, wiedząc jak to na Was działa - zgłaszajcie to, a my się tym zajmiemy.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-11, 11:21   

Jak ja np. boję się wszelkich latających stworzeń i wiertarki :D no to przecież nie zażyczę sobie, by powstał punkt w regulaminie, który zakazuje wrzucania zdjęć/gifów czegoś, czego się boję. Jest wiele irracjonalnych lęków i gdyby wszystkiego zakazać, nic byśmy nie mogli wrzucać. Uważam, że dobre by było gdyby ktoś grzecznie zwrócił uwagę, że na drugi raz proszę nie wrzucaj czegoś takiego lub daj w spoiler. Itp. No i miło by było, gdyby ta osoba się po prostu dostosowała do prośby. Ewentualnie stworzyć temat o pająkach lub dystansując się "Zabawnie o fobiach" i tam wrzucać zdjęcia/pisać o czymś co powszechnie i najczęściej jest powodem lęku. Wystarczy pomyśleć lub w statystyki gdzieś spojrzeć, że pająki są częstym powodem lęku.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-12, 19:17   

Od pewnego momentu komunikat o jednej nieprzeczytanej wiadomości. Wszystkie wiadomości mam przeczytane, miejsca w skrzynce jest dużo a kasowanie pozostałych wiadomości nie pomaga.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-05-12, 19:20   

wisielec, powinno być już dobrze, sprawdź.



:myszka:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-12, 19:21   

Wszystko jest spoczko bo już nie mam tego komunikatu, ale chyba nigdy nie dowiem się co było w tej wiadomości ;(. Dzięki.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-05-19, 06:25   

Naamah napisał/a:
Niemniej jeśli jest sytuacja, kiedy w ogólnym temacie wydaje Wam się, że ktoś złośliwie przeciwko Wam coś wstawia, wiedząc jak to na Was działa - zgłaszajcie to, a my się tym zajmiemy.


A co z tematami powitalnymi użytkowników? Też obowiązuje taka "cenzura"?
Pytam bo mowa tu o tematach ogólnych, a w moim temacie powitalnym został ukryty w spojler gif karalucha...
Myślę, że powinno zastosować się tutaj zasadę jak z przekleństwami, twój temat-możesz przeklinać.




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-05-19, 07:41   

Czy ujęcie czegoś w spoiler jest naruszeniem prywatności zbyt dużym, by to zaakceptować?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-05-19, 19:14   

PanFoster napisał/a:
Czy ujęcie czegoś w spoiler jest naruszeniem prywatności zbyt dużym, by to zaakceptować?


Pytam na przyszłość. Sprawa tematów powitalnych nie jest wyjaśniona więc mam wątpliwości.




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-05-19, 20:37   

Ale ja pytam ogólnie.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-20, 09:53   

WatPomp napisał/a:
A co z tematami powitalnymi użytkowników? Też obowiązuje taka "cenzura"?
Pytam bo mowa tu o tematach ogólnych, a w moim temacie powitalnym został ukryty w spojler gif karalucha...
Myślę, że powinno zastosować się tutaj zasadę jak z przekleństwami, twój temat-możesz przeklinać.

Jeśli mówisz o swoim temacie powitalnym to jest to Twoje miejsce i możesz umieszczać tam każdą rzecz, która jednocześnie nie łamie regulaminu forum.
Tematy innych użytkowników to miejsca, które na tej samej zasadzie powinno się uszanować. Jeśli treści w czyimś temacie źle na nas działają, nakręcają nas lub uruchamiają jakieś nasze lęki - możemy dodać je do ignorowanych.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12