Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Niedowaga
Autor Wiadomość
monje
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-15, 23:51   

Ja przez ostatni rok przytyłem i to mocno. Jeszcze nosze brzuch. Ludzie dają mi mniej dają mi mniej kilogramów, niż ważę w rzeczywistości. Nie mam motywacji do odchudzania się.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-08-16, 00:56 ]
Zlituj się waćpan. :D Pisz przynajmniej tak, abym nie musiał zgadywać tych wyrazów.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-08-15, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niedowaga
łoś 



Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 120
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-04-12, 22:54   

Ja mam przyspieszony metabolizm i prawie nie tyje i jednocześnie mam niedowage 15 kg. Jakby nie patrzeć to jem za 3 :D



Jesteś uwięzioną duszą w głębokim zaprzeczeniu dotyczącym Twojej przeszłości. Chcesz się poprawić i naprawdę próbujesz, ale po prostu coś Cię powstrzymuje. Dopóki nie weźmiesz odpowiedzialności za Twoje czyny, będziesz zgubiony. :łoś:
 
 
 
Niedowaga
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-14, 21:12   

Długo sobie wmawiałam że mam przyspieszony metabolizm, bo jadłam czasami po kilka tabliczek czekolady dziennie i przed wieele lat ważyłam tyle samo, aż tu nagle zachciało mi się ćwiczyć i okazało się że jestem podręcznikowy skinny fat- zero mięśni, sam tłuszcz. Strach pomyśleć jak wyglądają moje organy wewnętrzne przy takim procencie tłuszczu. :|



 
 
Niedowaga
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-14, 21:22   

Noyee napisał/a:
Strach pomyśleć jak wyglądają moje organy wewnętrzne przy takim procencie tłuszczu.

Przy jakim konkretnie? Sprawdzałaś?




 
 
Niedowaga
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-14, 22:15   

Niestety przy wizycie u lekarza i dietetyka względnie oszacowano procent, ale wolę się nie chwalić :? No w każdym razie uznajcie to za przestrogę.



 
 
Niedowaga
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-28, 07:37   

Coraz częściej słyszę od ludzi, że mam przytyć. o.0 Zawsze byłam szczupła ale nie przypominam sobie by tylu ludzi mi o tym truło. Wiem, że to z troski. Moje bmi wynosi 17.5. Zdaje sobie sprawę, że pewnie powinnam przytyć. Ale nie wiem skąd i dlaczego mam pewne obawy związane z przytyciem. Nie umiem ich uzasadnić. Nie odchudzam się specjalnie jednak mała waga mnie cieszy. Nigdy nie miałam problemu gdy tyłam. Nawet po przytyciu w szpitalu. A tu teraz takie o. Mam nadzieję, że nie dostanę bzika na tym punkcie.



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Niedowaga
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2015-04-28, 09:15   

Blutet18, a jak się czujesz fizycznie? Masz wystarczająco dużo siły, aby funkcjonować w pełni? Zdarzają Ci się zasłabnięcia, nieregularny okres, bądź jego brak?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Niedowaga
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 11:36   

Blutet18 napisał/a:
Nie odchudzam się specjalnie jednak mała waga mnie cieszy


Czyli, że masz taką wagę i w nią nie ingerowałaś nigdy, tak? Niektórzy z natury są trochę za chudzi. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że pomimo, że jedzą normalnie posiłki chudą np. przez stres, czy choroby.




 
 
Niedowaga
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-04-28, 21:27   

Chyba jednak dalej mam problemy z ED... Pierwszy raz w życiu mam wagę w normie, ale po przeczytaniu postu Blutet18 o tym jakie ma bmi włączył mi się tryb "będę lepsza"...



 
 
Niedowaga
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 21:31   

zlanieznajoma, ignoruj może?



 
 
Niedowaga
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-04-28, 22:51   

nevermore, to nie ma sensu. Tutaj zignoruje, ale jestem również na forum dla ludzi z ED.



 
 
Niedowaga
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 23:02   

zlanieznajoma, to jak ci to nie pomaga to po co tam siedzisz?



 
 
Niedowaga
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-04-29, 12:07   

Szamanka napisał/a:
Masz wystarczająco dużo siły, aby funkcjonować w pełni?

Często bywam zmęczona bez większego wysiłku, myślę, że to może być skutkiem niskiej wagi.
Szamanka napisał/a:
Zdarzają Ci się zasłabnięcia, nieregularny okres, bądź jego brak?

Zasłabnięcia nie i mam nadzieję, że ich nie będzie. Okres na szczęście też w porządku póki co.
nevermore napisał/a:
Czyli, że masz taką wagę i w nią nie ingerowałaś nigdy, tak?

Znaczy... Od zawsze lubię sport i wszelkiego rodzaju ruch: piłka nożna, koszykówka, rower, łyżwy itp. Ale nigdy na celu nie miałam by odmawiać jedzenia czy specjalnego chudnięcia. Aczkolwiek z lenistwa często nie robię sobie nic do jedzenia. :roll:
zlanieznajoma napisał/a:
po przeczytaniu postu Blutet18 o tym jakie ma bmi włączył mi się tryb "będę lepsza"...

Kurczę... Teraz mi głupio. :oops: Nie chciałam wywołać takich myśli u nikogo. :oops:




"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Niedowaga
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2015-04-30, 12:53   

Blutet18, miałaś robioną morfologię w ostatnim czasie? Cukier, ciśnienie? Tarczyca?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Niedowaga
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-04-30, 12:58   

Blutet18 napisał/a:
Często bywam zmęczona bez większego wysiłku, myślę, że to może być skutkiem niskiej wagi.


Może anemii?




Disqualified as a human being.
 
 
Niedowaga
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12