Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Facebook zamierza ratować samobójców
Autor Wiadomość
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 22:43   

Ale dla mnie to dziwne, by pisać takie rzeczy na fejsie. To wstyd. Pokazanie słabości. Od razu byłyby komentarze typu ''hahaha wyluzuj'', ''jakie emo''. Poza tym to coś bardzo osobistego. Wiem, że są osoby, które informują na fejsie, że właśnie współżyły z chłopakiem albo wróciły od lekarza (widziałam), ale pewnych granic trzeba się trzymać. Ja osobiście czułabym wstyd przez tą ''pomoc'' facebooka. Naprawdę wątpię czy Zuckerberg jest taki dobroduszny...



 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 22:59   

Odetta napisał/a:
Od razu byłyby komentarze typu ''hahaha wyluzuj'', ''jakie emo''.

Musisz mieć w znajomych bardzo 'fajnych' ludzi, że spodziewasz się takich reakcji.




 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 23:00   

Odetta napisał/a:
Od razu byłyby komentarze typu ''hahaha wyluzuj'', ''jakie emo''.

Współczuję znajomych.

P.S. Chochlik... umawiałyśmy się, że mi nie będziesz czytać w myślach. ;)




 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 23:08   

Gdybym zamieściła na swojej tablicy post o niepokojących treściach i dostałabym taką wiadomość od fejsbuka, to byłoby mi przykro, że ktoś się mną przejął, ale jednak nie jestem dla tej osoby wystarczająco ważna, żeby miała wysilić się na zadzwonienie do mnie lub choćby głupie nawiązanie rozmowy na czacie. Taka w sam raz na kliknięcie RAPORTUJ, lub czegoś podobnego :roll: .



Ostatnio zmieniony przez 2015-03-03, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Odetta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 23:35   

Scarlet Halo, Ja nie mam znajomych w realu i tak. Z tymi z fejsa zamieniłam może z 5 zdań przez całą znajomość. Nie lubię się uzewnętrzniać pod własnym nazwiskiem.

Daithi dobrze zauważyła. Lepiej zadzwonić, napisać. Ale np. do mnie nikt nie zadzwoni. Przyzwyczaiłam się w sumie. Zresztą i tak bym nie odebrała...Taki paradoks.




 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-04, 05:57   

Nie wiem jakie treści musiałbym wstawić żeby ktoś się mną przejął. I tak panuje ogólna opinia wśród ludzi którzy mnie znają, że jestem trochę popieprzony. Pewnie sami nie wiedzieliby co powiedzieć i jak pomóc gdyby się nawet domyślali.

Scarlet Halo napisał/a:

Współczuję znajomych


Chochlik, Scarlet Halo, zazdroszczę znajomych




 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-04, 10:21   

Daithi napisał/a:
Gdybym zamieściła na swojej tablicy post o niepokojących treściach i dostałabym taką wiadomość od fejsbuka, to byłoby mi przykro, że ktoś się mną przejął, ale jednak nie jestem dla tej osoby wystarczająco ważna, żeby miała wysilić się na zadzwonienie do mnie lub choćby głupie nawiązanie rozmowy na czacie. Taka w sam raz na kliknięcie RAPORTUJ, lub czegoś podobnego


Myślę, że poczułabym się dokładnie tak samo i w pewnym sensie mogłoby mnie to jeszcze dodatkowo dobić. Pewnie przeszłaby mi też myśl, że to taka delikatna sugestia "Łasia, weźże się ogarnij i przestań smęcić, nie chcemy tego czytać". Ale teraz teoretyzuję, bo mój facebook przez większość czasu jest martwy i jakby znienacka taka treść się pojawiła, to pewnie większość pomyślałaby, że się nie wylogowałam i ktoś mi jakieś głupoty wypisuje na tablicy.




Disqualified as a human being.
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
lekkapatologia 
Sinusoida



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1817
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-03-04, 10:25   

Znając życie pewnie nikt by się tym nie przejął. Nawet nie wiem czy ktoś by to zaraportował, pewnie uznaliby, że tak sobie piszę. Na szczęście nie mam zamiaru tego nigdy sprawdzać, bo i po co?



Nie wiem jak ty. Mało ludziom wierzę
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze
Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze.
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-24, 16:14   

Zgłosiłem jeden post znajomej znajomej (koleżanka koleżanki, rozmawiałem z nią raz w życiu).

Cytat:
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zgłoszenie treści, które Twoim zdaniem naruszają nasze Standardy społeczności. Zgłoszenia takie jak to przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na Facebooku i stwarzania tu przyjaznego miejsca. Zapoznaliśmy się z postem zgłoszonym przez Ciebie z powodu zawartości przedstawiającej samookaleczenie, ale nie stwierdziliśmy, by naruszał on Standardy społeczności.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-24, 18:20   

Dokladnie Adriaen facebook pod wzgledem wiadomisci zwrotnych po zgloszeniu jest genialny...
A gdy chcesz zglosic rozmowe na czecie w uaktualnionej niby lepszej wersji wyglada tak, ze zglaszasz spam/naruszenie, a to chyba tak troszeczke roznica? Zas odpowiedz zwrotna brzmi: Dziekujemy za zgloszenie bla bla zapoznaj sie z polityka prywatnosci bla bla dot. spamu. Nie ma opcji zglos i podopcji jak to bylo jeszcze w sierpniu. A wiadomosc od fb "nie zabijaj sie" chyba niewiele zmieni... Jesli komus zalezy na czyims zyciu przyszedlby i porozmawial, a nie zglaszal.

Poprawiłam pogrubienie czcionki.// Kel.




Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2015-03-24, 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Serafis 



Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 156
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-24, 18:39   

Nie podoba mi się, że portale społecznościowe próbują wpływać na ludzi/kontrolować ludzi, a tym bardziej podejmować jakieś środki (nawet jeśli tego nie robią, ale tak pewnie jest w ich teorii). To i tak nie pomoże. Zawiadomią policję? No błagam...



 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-24, 18:48   

Ktoś już to gdzieś wrzucał, ale nie pamiętam kto. Myślę, że warto żeby było w tym wątku:
http://niebezpiecznik.pl/...w-psychiatryku/




 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-31, 14:10   

Wątpię jakoś, żeby ktoś kto na prawdę ma dość życia się tym przejął...



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Aerolit 



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 128
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-04-03, 13:38   

Chyba w moim przypadku będzie to miało odwrotny skutek... bo na sam dźwięk słowa ''facebook'' zmierzam do okna... i nie po to, aby popatrzeć na ptaszki...



Nad stanami jest i stanów-stan,
Jako wieża nad płaskie domy
Stercząca, w chmury...
 
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-04-04, 01:08   

Aerolit czemu? Co takiego Ci zrobił facebook?



Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-04-04, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Facebook zamierza ratować samobójców
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14