Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalne komunikaty zarządu
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-03, 22:55   

Dzięki pomocy Toxica udało mi się wgrać opcję, która umożliwi nam pisanie tekstu przekreślonego, o którą prosiliście.
Póki co, chcąc jej użyć należy napisać znacznik ręcznie, jednak w najbliższych dniach postaram się popracować nad tym, aby znalazł się on w panelu po prawej stronie obok innych.

Przekreślony tekst piszemy umieszczając swoją wypowiedź pomiędzy znakami:

Kod:
 [s] [/s]

czyli jak w przypadku pogrubienia tekstu czy pisania go kursywą z tą różnicą, że tutaj mamy literkę s.

Przypominam, że opcji tej nie należy nadużywać. Pisany przez nas post powinien być w większości czytelny, a utrudnianie odbioru tekstu innym użytkownikom i przysparzanie niepotrzebnej pracy modom, będzie karane.

Dziękuję za cierpliwość w oczekiwaniu na dodanie opcji po zakończeniu ankiety...
I przede wszystkim dziękuję Toxicowi, który cierpliwie tłumaczył mi co i jak, abym w przyszłości mogła wszystko załatwić sprawniej.
Toxic, strasznie żałuję, że nie ma Cię już z nami na forum - ale jestem Ci niesamowicie wdzięczna za to, jak pomocny jesteś będąc poza nim. :tuli:


<<< Dodano: 2015-03-07, 00:38 >>>


Wioska Smerfów ma nowych mieszkańców. :)

Viktim otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


freakshow otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


Pinkrabbits otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


WatPomp otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


Usagi otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


Nightmare otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


CAnn otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"


Destiny otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki"



<<< Dodano: 2015-03-26, 13:12 >>>


Z funkcji moderatorki zrezygnowała Złośnica. W imieniu zarządu bardzo dziękuję Ci za współpracę i wkład włożony w działanie forum.


Nasi nowi moderatorzy to Axxie i PanFoster. Witam Was serdecznie. ;)




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-31, 22:28   

Swoją kadencję moderatora zakończyła dzisiaj Arya. Dziękujemy Ci serdecznie za czas, jaki poświęciłaś na pracę na rzecz forum. :)



:myszka:
 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-22, 21:32   

Witam w Wiosce kolejne dwa Smerfy. :)

Raphael otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".

zlanieznajoma otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 18:35   

Dziś do grona użytkowników zaufanych dołączyły kolejne dwie osoby. :) Witamy na pokładzie. ;)


lullaby otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".


Akyrp Ratavuli otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-28, 20:55   

Nowymi moderatorami zostały ponownie: Arya i Ever. Witamy po raz kolejny na pokładzie. :)



 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-06-30, 21:51   

W dniu dzisiejszym skończyła się kadencja Elli, a PanFoster zrezygnował z funkcji moderatora. Dziękuję Wam za czas i pracę, jakie poświęciliście na rzecz forum. :)



:myszka:
 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-07, 17:07   

Użytkowniczka NieMamJużSiły zmieniła nick na September.



 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-25, 17:15   

Użytkowniczka ewkaewka zmieniła nick na komarymniepogryzły.


<<< Dodano: 2015-07-26, 17:36 >>>


Użytkownik Kam1l96 zmienił nick na OdważSięŻyć.




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-01, 20:25   

Użytkownik Amol zmienił na prośbę zarządu nick na Pulsar.



:myszka:
 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-09, 20:55   

W dniu dzisiejszym skończyła się moderatorska kadencja Kelpi. W imieniu zarządu dziękuję Ci za pracę i czas poświęcony forum.

Witam również dwie nowego moderatora Adriaena.




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-13, 18:02   

Użytkowniczka Ta obca zmieniła nick na Alice Liddell.


<<< Dodano: 2015-08-23, 21:55 >>>


Użytkowniczka samotna6 zmieniła nick na viola.




:myszka:
 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-31, 17:31   

Użytkowniczka FuckAllFuckers zmieniła nick na Holland.


<<< Dodano: 2015-09-06, 13:08 >>>


Witam na pokładzie kolejne Smerfy. :)
AnotherCrazyGuy otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".


YukikoKanade otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".


Bleyt otrzymał/a rangę Zaufany. Temat powitalny przeniesiono do działu "Moje myśli zamienione w literki".




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-06, 17:00   

W ciągu tego tygodnia bardzo proszę wszystkich, którzy mają założoną na kogoś opcję wymuszone ignorowanie o podanie mi jeszcze raz w prywatnej wiadomości do mnie, powodów takiego a nie innego rozwiązania.

Ostatnimi czasy doszłam do wniosku, że jest ono stosowane dosyć często i chciałabym jeszcze raz przyjrzeć się poszczególnym sprawom, aby wiedzieć iż nie jest ta opcja nadużywana czy traktowana zbyt luźno.

Proszę o wysyłanie swoich powodów na PW mnie (jako, że to ja postanowiłam zająć się tą sprawą). Jeśli założenie wymuszonego ignorowania nie było załatwiane ze mną - nie szkodzi. Informacje o powodach nie wyjdą na pewno poza samą administrację, a tym bardziej dalej.
Chodzi mi jedynie o weryfikacje i o lekkie zmiany w przydzielaniu tej funkcji na przyszłość.

Jeśli ktoś nie pamięta, na kogo ma założoną funkcję - służę pomocą, ponieważ dysponuję pełną listą. Na PW będę czekała do końca tygodnia. W temacie proszę wpisywać coś, co od razu powie mi z jaką sprawą piszecie.

Na wszelkie pytania odpowiem na PW lub w temacie: "Pytania, prośby, zażalenia i pochwały".




 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-07, 13:59   

Ever zrezygnowała z funkcji moderatora. W imieniu zarządu dziękuję Ci za pracę i czas poświęcony forum.


<<< Dodano: 2015-09-10, 11:43 >>>


Użytkowniczka vulpes powróciła do swojego poprzedniego nicku amel.




:myszka:
 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-14, 22:34   

Do grona zarządu dołączyła Evicka. Witamy na pokładzie.



 
 
Oficjalne komunikaty zarządu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11