Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rudy kot
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-16, 07:42   

Chciałbym być w stowarzyszeniu, lecz nie wiem jak i co bym mógł wnieść od siebie, mój system pracy może kolidować czasami, moge i chce pomóc innym. Lecz kiedy mam być tylko zaznaczony w rubryce iż jestem członkiem stowarzyszenia to odpadam.



 
 
Rudy kot
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-16, 08:36   

Lady Emaleth napisał/a:
Jak to miło, że dwie osoby, które absolutnie nie zamierzają brać w tym udziału, mówią innym, że mają się wziąć do działania, bo przeciwnym razie są "hałastrą". Normalnie przednie.


Po pierwsze, jakim cudem wyczytałaś coś takiego z mojego posta?

Litości... Nie mówię innym że mają się wziąć do działania, bo inaczej będą hałastrą - tylko żeby kontynuowali to co zaczęli bo inicjatywa jest tego warta. Nie ogarniam jak można nie zrozumieć takiego prostego przekazu. :drapanie:




 
 
Rudy kot
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-16, 09:03   

renu napisał/a:
tylko żeby kontynuowali to co zaczęli bo inicjatywa jest tego warta

Abstrahując już od faktu, że ja mam osobowość narcystyczną i dla mnie istotny jest wizerunek, to obiektywnie, poza zaangażowaniem członków, pomysłem i motywacją do działania, jedną z najcenniejszych rzeczy jakie posiadają wszelkiego typu organizacje i stowarzyszenia jest właśnie wizerunek. A ten wizerunek w obecnej chwili jest po prostu fatalny. I jeżeli wizerunek stowarzyszenia nie jest szanowany przez samych członków stowarzyszenia, to dla mnie taka inicjatywa nie ma racji bytu. Wiem, że w Polsce dyskurs publiczny polega praktycznie wyłącznie na wzajemnym obrzucaniu się błotem, wyciąganiu jednostkowych przykładów i generalizowaniu ich na całą grupę oraz zamiataniu wszystkich problemów pod dywan, to jednak nie jest to moim skromnym zdaniem właściwy kierunek. Jeżeli to ma tak wyglądać, że przy każdym konflikcie międzyludzkim wewnątrz organizacji, sprawy będą w krzywdzący dla wizerunku sposób wywlekane na zewnątrz, a następnie powszechnie obowiązującą postawą będzie "Polacy nic się nie stało", to nie wiem kogo i jak my mamy przekonać, że jesteśmy poważną organizacją, która zajmuje się czymś na poważnie. Inicjatywa może i być zacna, ale ta inicjatywa ma "twarz" i ta twarz nie powinna się kojarzyć w taki sposób, w jaki będzie kojarzona po wczorajszym dniu. Z internetów nic nie znika - rzecz raz opublikowana trwa w sieci "wiecznie". Co jeżeli dyrektor szkoły, w której będziemy chcieli działać postanowi nas "sprawdzić" i wyczyta tyle, że segregujemy członków, strzelamy fochy i sami ze sobą nie jesteśmy w stanie się dogadać? Co jeżeli stowarzyszenie rozkwitnie, zaproszą nas do mediów i ktoś wtedy przy całej Polsce nam zarzuci "a ja to słyszałem, że wy łamiecie prawo i działacie niezgodnie z własnym statutem"?




 
 
Rudy kot
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-16, 09:34   

Proponuje zakończyc tego typu rozmowy. Może napiszcie co macie a co wam brakuje w stowarzyszeniu?


<<< Dodano: 2014-08-16, 09:51 >>>


Na dzień dzisiejszy, ile jest członków owego stowarzyszenia. Czy już macie pomoc prawną?


<<< Dodano: 2014-08-16, 10:14 >>>


Poprostu jak coś to moge pomagać z boku.


<<< Dodano: 2014-08-16, 10:19 >>>


Odnośnie nazwy to myśle że Długi Rękaw idealnie pasuje i odzwierciedla to o co dokładnie chodzi.


<<< Dodano: 2014-08-16, 10:35 >>>


Gdyż "Rudy Kot"... Hmmm pojawia się pytanie a co to? odpowiadasz... Po czym słyszysz a kolejne stowarzyszenie nie rób tego to złe, wspierajmy dzieci itp... Długi Rękaw przyciagnie właśnie rzesze nauczycieli i rodziców i nie tylko.




 
 
Rudy kot
Gość

Wysłany: 2014-08-18, 14:43   

Chciałbym się spytać czy stowarzyszenie ma się odnosić wyłącznie do aa? Skoro jest to inicjatywa forumowa, a strona ta porusza także inne tematy, to dlaczego w scenariuszu nie uwzględnić ich?



 
 
Rudy kot
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-18, 15:26   

Ace napisał/a:
to dlaczego w scenariuszu nie uwzględnić ich

Bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. :roll:
Poza tym... widać wiele osób nie doczytało lub nie zrozumiało... głównym celem stowarzyszenia nie ma być bezpośrednia pomoc osobom autoagresywnym... ma być edukowanie nauczycieli, pracowników służby zdrowia czy rodziców czym jest autoagresja.




 
 
Rudy kot
Gość

Wysłany: 2014-08-18, 15:41   

Lady Emaleth napisał/a:
Bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Z tym się zgodzę, główna tematyka by zanikała, ale dodatkowa edukacja rodziców, chyba nie jest taka zła.
Pomyślałem, że blizny przypominają szczeble, może uwzględnić w nazwie jakąś drabinę? :drapanie:




 
 
Rudy kot
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 16:56   

Tak mi się jakoś skojarzyło...





 
 
Rudy kot
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-25, 16:57   

Astrid, piłabym. :3



 
 
Rudy kot
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 17:08   

Astrid, zdobądź mi adres, telefon i mail producenta.


<<< Dodano: 2014-09-01, 16:36 >>>


Dorobiliśmy się adresu mailowego.

poczta.rudy.kot@wp.pl

To w sumie do kontaktu z istotami pozaforumowymi, ale jak chcecie, to piszcie...




 
 
Rudy kot
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 17:54   

Co z tym pomysłem? Utknęliśmy? Robimy coś?



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2015-02-19, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudy kot
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 18:46   

czarną-linia napisał/a:
Utknęliśmy




 
 
Rudy kot
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 18:56   

A zmieniamy nazwę tego pomysłu/tej inicjatywy na długi rękaw? Bo była spora dyskusja na ten temat... Może by się zacząć odgrzebywać od tego?
Co mamy z tego na obecną chwilę?
Cytat:
Potrzebuję:
- 15 osób, które oficjalnie będą członkami. Minimum.
- Księgowego (z uprawnieniami na pełną księgowość),
- Prawnika,
- Źródeł finansowania,
- Psychologa/ psychiatry do konsultowania działań stowarzyszenia, ewentualnego udzielania wywiadów lub prowadzenia szkoleń. Nie chodzi mi o prowadzenie poradni zdrowia psychicznego, ale o uświadamianie 'zdrowych'.
- Osób, które chcą działać: najlepiej pełnoletnich, które nie boją się zadzwonić do urzędu, czy opowiadać o aa, powierzone zadania wykonują w miarę terminowo i sumiennie, potrafią się wykazać inicjatywą, będą zdolne zapłacić kilka zł miesięcznej składki, a jak będą jeszcze mieć jakieś umiejętności (od PHP po robienie witraży, a zwłaszcza uprawnienia pedagogiczne), to będzie idealnie. (zakładam umieszczenie w statucie zapisu, że osoby niepełnoletnie będą mogły być członkami wspierającymi... nie wiem jak rozwiązać kwestię zgody rodziców),
- Strony internetowej (marzy mi się przejęcie fejsowego 'wiemosamookaleczeniu' i jakiś malutki dzialik na forum...),
- Pomysłów, mnóstwa pomysłów - na to skąd brać pieniądze i na co je wydawać...
- Pewnie mnóstwa spraw, o których zapomniałam na chwilę obecną, ale uzupełnię, jak mi się przypomni. :)

To jest w ogóle do zrealizowania? Czy niepotrzebnie odkopałam temat?




 
 
Rudy kot
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 19:29   

czarną-linia, generalnie sprawa jest do zrealizowania, ale nie przez nas. Wyszło przy tym tyle wzajemnej prywatnej niechęci ( :owca: :* ), jakichś konfliktów formalnych, braków, których ze względu na nasze odchyły nie mogliśmy przeskoczyć, że dla zdrowia psychicznego nas wszystkich trzeba było zamknąć interes zanim ruszył.

Ale pomysł jest nadal dobry. Jeśli znajdzie się dobry przywódca i znajdzie ludzi bardziej zdrowych lub będzie umiał opanować chorych, to będzie mógł to ładnie poprowadzić... ale ja nie dam rady. Oddałam nawet prowadzenie fanpejdża (i go odlajkowałam), bo w pewnym momencie było to dla mnie hmm... zbyt trudne emocjonalnie. Mogę najwyżej służyć tej osobie swoimi pomysłami, bo sporo ich miałam.




 
 
Rudy kot
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12