Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina
Autor Wiadomość
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-19, 21:09   

dyingsooul napisał/a:
jestem zdecydowana.

Nie chodziło mi o to, czy jesteś zdecydowana, tylko czy... czy na pewno dasz radę się tam samodzielnie utrzymywać.
dyingsooul napisał/a:
A chcę skończyć szkołę tylko w innym mieście. Męczę się tutaj, a po 18 chcę się po prostu usamodzielnić.

Masz na myśli liceum, tak?




 
 
Paplanina
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-01-20, 14:07   

Arya napisał/a:
dyingsooul napisał/a:
jestem zdecydowana.

Nie chodziło mi o to, czy jesteś zdecydowana, tylko czy... czy na pewno dasz radę się tam samodzielnie utrzymywać.


Myślę, że dam radę i z tym nie powinno być problemu.

Arya napisał/a:
dyingsooul napisał/a:
A chcę skończyć szkołę tylko w innym mieście. Męczę się tutaj, a po 18 chcę się po prostu usamodzielnić.

Masz na myśli liceum, tak?


Tak.




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Paplanina
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-30, 20:44   

Sytuacje, które na pewno zna każdy odczuwający lęk przed ludźmi.



 
 
Paplanina
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-30, 21:23   

Sadist, 3 ostatnie najbardziej. :roll:



 
 
 
Paplanina
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-30, 21:24   

A ja wszystkie. Ale to tylko zalążek tego, jak naprawdę się czuję.



 
 
Paplanina
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-30, 21:28   

Ja trzech pierwszych nie odczuwam. ;) Nie męczy mnie, gdy ktoś spyta co u mnie, bo zbyt często w życiu pojawia się to pytanie. Wypad do pubu też nie robi na mnie wrażenia. Gorzej z telefonem, zależy kto dzwoni. Natomiast jeśli to ja mam zadzwonić gdziekolwiek indziej niż do mamy czy M. to kaplica. :roll4:



 
 
 
Paplanina
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-30, 21:30   

Ja to ani dzwonić, ani odbierać... A jak spotykam znajomego na ulicy to chcę zapaść się pod ziemię. W pubie też nie usiedzę... W ogóle jestem takim wypłoszem, że ja pier...



 
 
Paplanina
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-01-30, 21:31   

Rozbraja mnie miejscami ta reklama.





Disqualified as a human being.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2015-01-30, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-30, 21:31   

Sadist, jesteś kochanym Sadiczkiem, a nie. :* :* :*



 
 
 
Paplanina
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-01-30, 21:35   

Mustela Nivalis, dobre. :D

Evicka, ojej. :oops:




 
 
Paplanina
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-30, 22:16   

Sadist napisał/a:
Ja to ani dzwonić, ani odbierać... A jak spotykam znajomego na ulicy to chcę zapaść się pod ziemię. W pubie też nie usiedzę... W ogóle jestem takim wypłoszem, że ja pier...

:smutna piatka: Dzisiaj pojechałam do sklepu w innym mieście, żeby tylko nie spotkać nikogo znajomego. :facepalm:




 
 
Paplanina
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 14:57   

Piszę tu, bo w poprzednim temacie mi zakazano.

Arya napisał/a:
Dobrze, proponuję zakończyć dyskusję w tym temacie.
Niepotrzebnie nabijamy kolejne posty, które nic nowego już nie wnoszą - każdy z Was wyraził już własną opinię na wspomniany wyżej temat.

Zakończmy dyskusję, bo przecież forum dyskusyjne nie jest od tego by dyskutować, a od tego by wyrażać własną opinię w formie monologu bez możliwości wejścia w polemikę. Rozmowy są passe... teraz tylko ustawia się swój "publiczny status".

vulpes napisał/a:
Scarlet Halo, Ty natomiast zapewne w takiej sytuacji broniłabyś Chochlika, ponieważ jesteś z nią bliżej niż z innymi użytkownikami.

Możliwe. Jako niebieska nie mam żadnego obowiązku być obiektywna. Sądzę jednak, że Chochlik by sobie sama doskonale poradziła i by nie potrzebowała mojego wstawiennictwa.

vulpes napisał/a:
Ale nie nakazują nam tak samo prowadzić rozmów.

Owszem nie nakazują, ale tutaj jest postulowane by zakazać i karać za prowadzenie tak rozmów.

vulpes napisał/a:
Jednakże można próbować, a przede wszystkim spojrzeć na siebie, czy postępujemy, tak, jak byśmy chcieli być traktowani.

Stare porzekadło mówi, że kto ma miękkie serce, musi mieć też twardą d***.




 
 
Paplanina
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 15:02   

Scarlet Halo napisał/a:
Zakończmy dyskusję, bo przecież forum dyskusyjne nie jest od tego by dyskutować, a od tego by wyrażać własną opinię w formie monologu bez możliwości wejścia w polemikę. Rozmowy są passe... teraz tylko ustawia się swój "publiczny status".

Och, nie ironizuj... W paplaninie spokojnie można ciągnąć temat ciamajdy i tego, kiedy takie określenie staje się obraźliwe - tamten temat służy do tego, żeby wyrażać swoje pytania, prośby, zażalenia i pochwały... I kiedy przez kilka stron ciągnie się tam dyskusja na temat kto kogo obraził i jakie powinny być kryteria uznania słów za obraźliwe to myślę, że już niepotrzebnie zaśmieca to tamten temat. ;)




 
 
Paplanina
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 15:08   

Arya, jasne :* Ironizuję, bo wydaje mi się, że powszechna "gównoburzofobia" zaczyna ograniczać możliwość wymiany zdań. ;)



 
 
Paplanina
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 15:12   

Scarlet Halo napisał/a:
Ironizuję, bo wydaje mi się, że powszechna "gównoburzofobia" zaczyna ograniczać możliwość wymiany zdań

Ale to akurat zjawisko powszechne, którego chyba nie sposób wyplenić (także poza forum).
Przykład sprzed egzaminu z ostatnich dni:

- Dla mnie homoseksualizm to jakieś psychiczne zaburzenie.
- Ale dlaczego tak uważasz?
- Dobrze, już dobrze - tylko się nie kłóć ze mną, uznajmy że masz rację. Każdy ma prawo mieć własne zdanie, tak? Skończmy temat.


:why?: :rozpacz:




 
 
Paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12