Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Farbowanie włosów
Autor Wiadomość
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-29, 17:40   

antymon, mahoń. O hennach nic nie wiem.



 
 
Farbowanie włosów
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2015-01-29, 18:56   

W Polsce popularne są henny Khadi dostępne np. w Hebe -> http://www.khadi.pl/naturalna-henna
Niestety za dużo o nich nie wiem, ale moja siostra, która czyta wszystkie blogi i portale o włosach krzyczy mi właśnie że te henny nie są złe. :D

Edit. Poprawka, są super, ale kolor szybciej się wypłukuje co ponoć normalne po hennach.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Farbowanie włosów
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-30, 12:26   

Szamanka napisał/a:

Edit. Poprawka, są super, ale kolor szybciej się wypłukuje co ponoć normalne po hennach.

W dodatku przy farbowaniu mieszankami z indygo, nawet po calkowitym wyplukaniu koloru nie da sie ich rozjasnic... U mnie skonczylo sie obcieciem ponad 0,5 m wlosow, bo farba chwytala tylko na odrostach :roll: .




 
 
Farbowanie włosów
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-03-13, 22:43   

Zastanawiam się na pofarbowaniu włosów henną na czerwono/rudo, ale i tak pewnie wyjdzie mi mahoniowy kolor, albo delikatne przebłyski rudego. Na moje włosy pójdą pewnie z 3-4 opakowania. Tylko, że ostatnio zniszczyły mi się włosy po hennie... I właśnie mam dylemat. Nie wiem, może źle coś zrobiłam. Jakieś porady? :)



 
 
Farbowanie włosów
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-17, 21:04   

zlanieznajoma napisał/a:
Tylko, że ostatnio zniszczyły mi się włosy po hennie...

Zniszczyły, czyli co konkretnie się z nimi stało?
Ja farbuję włosy henną (właściwie jest to raczej wzmocnienie mojego koloru no i odżywienie włosów) i z doświadczenia wiem tylko tyle, że do papki z henny dobrze jest dodać kilka łyżek odżywki. A włosy wyglądają lepiej dopiero po kilku myciach, kiedy woda po spłukiwaniu wreszcie przestanie być kolorowa. ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Farbowanie włosów
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-03-18, 14:08   

Ella, zrobiły mi się suche i matowe.

Jak narazie potraktowałam włosy szamponetką. Jednak ja nie widzę jakieś większej różnicy. Miał być marchewkowy, a mam tylko delikatne przebłyski rudego.




 
 
Farbowanie włosów
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-18, 14:23   

zlanieznajoma, bo na Twoich włosach które są ciemne niewiele zrobisz - zarówno henna jak i szamponetkami. Musiałabyś kupić farbę do ciemnych włosów (palette ma w swojej serii), albo rozjaśnić i nałożyć farbę - ewentualnie zadowolić się bardzo ciemną czerwienią.

Wydaje mi sie, że henna nie tyle zniszczyła Ci włosy co rozchyliła łuski - po prostu po ich sobie nie domknęłaś i dlatego efekt matowych.

Uwaga, antymon będzie czerwony. Mam dość blondo - rudości. Farbuję na ognistą czerwień, przynajmniej w minimalnym stopniu wrócę do ekstrawagancji na włosach. Mam nadzieję, że chwyci równo. Dodatkowo mam zamiar dopleść sobie kilka (3 podwójne) dredloków przy karku w takim samym kolorze. Na rozmowy mogę zawsze ściągnąć.




Este blestemata
 
 
Farbowanie włosów
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-18, 14:35   

Tak, wiem, że już gdzieś zostałam sprowadzona na ziemię ze swoimi fantazjami, ale potrzebuję ponownego, bo znowu się łudzę, że za pomocą takiej farby uzyskam na swoich kłakach coś takiego bez rozjaśniania. :D

Gdzieś wyczytałam, że już wchodzą wystarczająco silnie barwiące farby, by nie trzeba było czupryny rozjaśniać i jakoś tak rozmarzyłam się. Nie wyjdzie, prawda? :D




Disqualified as a human being.
 
 
Farbowanie włosów
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-03-18, 14:36   

antymon, ja, rozjaśnianie i farby to połączenie które prawdopodobnie nigdy nie nastąpi. :D A z henną to może rzeczywiście tak było. A kiedy będziesz czerwona? :)



 
 
Farbowanie włosów
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-03-18, 14:38   

Mnie powiedziano, że takie farby wychodzą właśnie tak (w sensie, że nie ma takich niebieskich by wyszły jak toner, czy w tym przypadku opakowanie). Duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie tak jak u Perry lub:


Bo nie masz bardzo ciemnych włosów - jeśli chcesz, próbuj (;

zlanieznajoma, dzisiaj




Este blestemata
 
 
Farbowanie włosów
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-03-18, 14:45   

No to może jakieś pseudo ombre sobie strzelę, takie właśnie, albo takim kolorem: http://www.vita.no/media/...-purple_web.jpg

Ten niebieski dobrze wygląda z chłodnymi tonami, ja jestem chyba jednak ciepła...

I tak końcówki nadają się do uciachania i tak, więc może nie będzie mi żal. Tylko teraz znowu znaleźć pretekst, aby pojechać do miasta. XD




Disqualified as a human being.
 
 
Farbowanie włosów
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-04-16, 12:35   

Mam czerwone włosy! :yahoo:

Użyłam PALETTE COLOR SHAMPOO nr 318 - Rubinowa czerwień, chociaż wyszło mi coś pomiędzy tym a mahoniem.




 
 
Farbowanie włosów
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-04-16, 12:38   

zlanieznajoma, witaj w klubie! :piątka:
Ja swoją czerwień muszę odświeżyć i przede wszystkim rozjaśnić aby nie była przez kilkanaście pierwszych dni wiśniowa. :roll:




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Farbowanie włosów
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-16, 12:55   

zlanieznajoma, rozjaśniałaś jakoś wcześniej? :drapanie: Masz raczej dość ciemne włosy, więc jeśli złapało od razu, to... łał.



 
 
Farbowanie włosów
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-04-16, 13:04   

Arya, ja też naturalnie mam ciemne, a praktycznie nigdy nie rozjaśniałam (raz, ale to już dawno temu), a jednak ten czerwony jakoś widać po kilku myciach głowy. :D



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Farbowanie włosów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11