Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak było dziś w szkole?
Autor Wiadomość
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-01-29, 21:36   

Nie ma lekcji, nie ma nauczycieli, nie ma polonisty, anglisty, matematyka, czyli połowa lekcji codziennie nam przepada, ok. 4 dziennie a siedzimy po 7... nie żeby coś, potrzebujemy już odpoczynku no ale mogliby nas wypuścić, a tak... siedzimy i się nudzimy :c



 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-05, 17:01   

Udało mi się pójść w tym tygodniu dwa dni z rzędu do szkoły. Pierwszy dzień był, aż za dobry, kolejny coraz gorszy, aż w końcu nie poszłam i dzisiaj też nie. Czy jutro pójdę? To się okażę.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-02-05, 17:05   

Jeden z najlepszych dni w szkole. Zawołali mnie na akcję, dziewczyna zasłabła, okazało się, że ma problemy z sercem, siedzieliśmy z nią prawie godzinę. Czułam się potrzebna. Potem jeszcze miałam 3 godzinny dyżur podczas meczu. Więcej takich dni poproszę. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-05, 17:06   

Fenoloftaleina napisał/a:
Więcej takich dni poproszę. :)


Chcesz powiedzieć, że życzysz ludziom by słabli? :lol:




 
 
Jak było dziś w szkole?
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-05, 17:07   

Pani od niemieckiego zaczęła na mnie krzyczeć przy całej klasie.
Pomieszały mi się ćwiczeniówki i zamiast mojej wzięłam tą uzupełnioną. Wytłumaczyłam jej, że ja nie spisuję zadań, tylko robię i sprawdzam, żeby potem siedzieć spokojniej na lekcji.
Wyszło na to, że jestem okropną oszustką, mam się zastanowić na harcerstwem, no i nie spodziewała się tego po mnie.
Sprawdzamy to na lekcji, Paulina.
:biega:




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Jak było dziś w szkole?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-02-05, 17:15   

Sadist napisał/a:
Chcesz powiedzieć, że życzysz ludziom by słabli?

Wiecz Sadiczku, no trochę to brzmi wrednie, haha. :D Ale prawda jest taka, że jesteśmy bardzo zawiedzieni, kiedy podczas długiego dyżuru zupełnie nic się nie dzieje. :D




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-23, 20:55   

Bardzo dobrze. Znaczy bez przesady, ale było naprawdę okey. Dostałam 4 z geografii. Czytałam sobie książkę...



 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-23, 22:58   

W zasadzie dość nudno. Dwa wosy uczyłam się na niemiecki, na niemieckim udało mi się wymigać od pytania tłumaczeniem, że cały poprzedni tydzień byłam chora, na obijaniu się na religii i patrzeniu na zadania ze statystyki na matematyce z wyrazem lekkiego szoku na twarzy. Tak się kończą tygodniowe nieobecności. xD

O tyle dobrze, że umówiłam się na czwartek z dwiema osobami na spotkanie po lekcjach. Małego świętowania nigdy za wiele. ;)




 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-24, 17:56   

Czytałam książkę znów. xD Przeczytałam całą. Jestem z siebie dumna, aż mnie tyłek od siedzenia bolał... :D



 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-24, 20:48   

Nic o niczym nijak plus opieprz od historyczki, bo dziś ją właśnie oświeciło, że zdaję historię. Moje oceny (pała i dwa nienapisane sprawdziany) skłoniły ją do zadania pytania, jak zamierzam niby zdać maturę. Podobno mam chodzić na fakultet i robić notatki i... yay, po prostu yay.

Uczę się, kiedy tylko jestem w stanie się do tego zmusić. Nie umiem utrzymać koncentracji, nie umiem się skupić, nienawidzę historii, nienawidzę tych wszystkich ludzi, którzy mówią o mnie, jakby mnie znali i wiedzieli, jak żyję.




 
 
Jak było dziś w szkole?
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-02-25, 18:13   

Po raz pierwszy napisałam kartkówkę z historii. Wow. Nie zrobiłam tylko jednego zadania, a zadań było 4. Ale i tak jak dostanę 2 to będzie cud, bo Pani P. ma swój własny świat, swoje kredki i własny system oceniania...

I skończyłam czytać "Poradnik Pozytywnego Myślenia". Podczas 2 lekcji, super. A jutro tylko 6 lekcji, bo księdza nie ma i nie mam dwóch religii. Szykuje się kolejny nudny dzień, podczas którego będę czytać książkę.




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-25, 22:23   

YukikoKanade, skoro nienawidzisz historii to dlaczego zdajesz ją na maturze? :drapanie:



 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-27, 19:29   

Vanilla, Tata historyk --> "Ucz się historii!" --> historia na każdym kroku w domu i w niemal każdej rozmowie --> chęć spełnienia oczekiwań taty, nawet nie jestem pewna, czy do końca świadoma --> yay, otrząsnęłam się z tego! Teraz, w klasie maturalnej. Szybko mi poszło uświadomienie sobie, że tak naprawdę historia mnie nudzi, a uczyłam się jej tylko po to, by wreszcie usłyszeć "jaką mam mądrą córkę!".
Obawiam się, że nie usłyszę, a historia na deklaracji maturalnej jak była tak jest. Zresztą i tak nie przerobiłabym żadnego innego materiału. Po prostu mniejsze zło.
Być może, gdybym wcześniej doszła do wniosku, że i tak nie spełnię oczekiwań rodziców, więc równie dobrze mogę sobie wybrać całkowicie swoją ścieżkę, zdecydowałabym się na inne przedmioty. Albo inny profil. Ale trudno, 19 maja ostatni raz zetknę się z historią i zapomnę o niej raz na zawsze. <3




 
 
Jak było dziś w szkole?
Nedarz
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-27, 22:30   

Nienajlepiej, mam 3 gołe pały z fizyki :(
Muszę się wziąć za robotę, żeby zdać i skończyć te liceum.




 
 
Jak było dziś w szkole?
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-28, 03:00   

YukikoKanade, czyli pomimo słabych ocen raczej zdasz maturę? Tak w ogóle - możesz jeszcze zmienić przedmioty w deklaracji, czy już jest za późno?



 
 
Jak było dziś w szkole?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11