Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przekleństwo perfekcjonizmu
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-12, 17:19   

Ever napisał/a:
Do bani ten test. Ale artykuł ciekawy.


Test zauważyłem dopiero, gdy napisali forumowicze. Tak bardzo ślepy. :facepalm:


<<< Dodano: 2015-01-26, 20:30 >>>


Pozwolę sobie odkopać, aby osoby, które się tutaj wypowiadały, mogły jeszcze raz wykonać test.

Mój wynik poprzednio: 40; obecnie: 32.

Da się łatwo wychwycić klucz, aby zdobyć "maxa".





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-27, 19:11   

Mój wynik: 14

Wynik NISKI

"Nie masz tendencji do perfekcjonizmu. Potrafisz cieszyć się z małych sukcesów na drodze do celu nawet jeśli końcowy efekt Twojej pracy nie przyniósł żądanego rezultatu. Potrafisz się zdystansować i spojrzeć na siebie jako osobę, która posiada zarówno zalety jak i wady. Twoje słabsze strony w pełni akceptujesz. Nie jesteś drobiazgowy. Jeśli się pomylisz, nie obawiasz się otwarcie o tym powiedzieć. Nie przejmujesz sie zbytnio tym, jak jesteś postrzegany przez innych. Nie traktujesz życia jako listy obowiązków do wykonania. Cechuje Cię optymistyczne i raczej niefrasobliwe podejście do życia. Zastanów się jednak czy Twój luz nie jest przykrywką dla braku organizacji i dyscypliny. I czy traktowanie obowiazków z przymrużeniem oka doprowadzi Cię do celu jaki chcesz osiągnąć."




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-28, 22:31   

28 punktów.
Ktoś tam wspominał, że wszędzie ma porozrzucane skarpetki ;) Cóż, perfekcjonizm jest generalnie opacznie rozumiany. Tutaj chodzi o to, że nie jest się w stanie czegoś oddać, bo zawsze jest 'źle', że nie wystartujesz w konkursie, bo do deadline'u robisz projekt, żeby się w końcu wycofać, bo 'to się do niczego nie nadaje', że jesteś maksymalnie skupiony nad tym, jak postrzegają Cię inni.
Perfekcjonista rzadko coś dokańcza, bo nie jest w stanie powiedzieć, kiedy efekt jest 'dobry' - musi być 'najlepszy'. Jestem chyba ostatnią osobą, którą można by posądzić o perfekcjonizm (zawsze się spóźniam, oddaję wszystko po terminie - bo 'nie oddam byle czego', nie mogę się za nic zabrać), a niestety wiem, że perfekcjonistką jestem. Teraz już trochę mi zelżało po terapii na szczęście ;)




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-31, 20:44   

26 pkt.
'Wiesz, że nie zawsze wszystko musi być wykonane z Twoim 100% zaangażowaniem'
Test do bani, ale wybrany cytat z podsumowania, jak najbardziej trafny. :D




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-31, 20:47   

A ja nadal nie widzę tego testu. Gdzie on jest? :/



 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 21:01   

Oyakaell, wchodzisz w link podany w pierwszym poście, scrollujesz trochę w dół aż dojedziesz do niebieskiego napisu z odnośnikiem do testu.

Cytat:
Twój wynik: 22
Wynik ŚREDNI

Z opisem mogę się nawet zgodzić.




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-31, 23:33   

28.

Myślałam, że wynik będzie trochę inny, ale jednak sporo w tym prawdy.




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-03, 17:03   

Pół żartem, pół serio.

http://viralka.pl/23-zdje...-do-szalenstwa/





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 19:53   

24 - wynik średni.



 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-02-04, 23:29   

34 - Trudno Ci znieść porażkę. Jesteś bardzo krytyczny wobec siebie. Poniesiona porażka powoduje, że zapominasz ile sukcesów masz na swoim koncie. dokładność jesteś zdyscyplinowany.

Powiem tak, nie umiem odkładać ciuchów na miejsce, ale jak już je składam to są ułożone kolorami i typem ubrania (dł. rękawa np). Na biurku mam porządek i nie znoszę zmieniać ułożenia wszystkich rzeczy. To samo ze stolikiem, z kosmetykami, biżuterią i książkami, płyty ułożone alfabetycznie, książki w zależności od tego jak bardzo są mi potrzebne, z osobną szafką na podręczniki. Wszystko do rysowania i do pisania listów mam w osobnej szafce, tak samo apteczkę. Wszelki obrazki nie perfekcyjne mnie bolą, tak samo jak błędy ortograficzne, nienawidzę się spóźniać, to też perfekcjonizm? Moje rysunki są zawsze tragiczne bo nie potrafię ich uznać za dobre i zawsze staram się żeby wyglądały jak najbardziej realnie.




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-04, 23:36   

Ostatnio robiąc test wyszło mi 30 punktów - 4 mniej niż poprzednim razem. Fakt, jest odrobinę lepiej, ale i tak nie lubię, kiedy cokolwiek jest niedopracowane. A im bardziej jestem zestresowana, tym bardziej skupiam się na detalach. Dzisiaj robiłam portfolio przeszło 8 godzin, tracąc czas głównie na pierdołach (kilkunastokrotne wymienianie tła, zamieszczanych prac, wielkości, kolorów...). Nawet na napisanie maila złożonego z dwóch zdań poświęciłam chyba z pół godziny, myśląc, czy dobór słów jest odpowiedni... A szanowny pan pewnie nawet nie zwróci na to uwagi...



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-02-05, 04:38   

selfishbastard napisał/a:
nienawidzę się spóźniać, to też perfekcjonizm?

Moim zdaniem tak. :D Też nienawidzę się spóźniać i nienawidzę czekać na kogoś spóźnionego.

selfishbastard napisał/a:
Moje rysunki są zawsze tragiczne bo nie potrafię ich uznać za dobre i zawsze staram się żeby wyglądały jak najbardziej realnie

Ze wszystkich moich (pożal się borze) rysunków, które wykonałam w dzienniku podoba mi się tylko jeden, bo faktycznie nie mam się do czego przyczepić. Potrafię spędzić 20 minut nad jedną kreską. :facepalm:




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-05, 11:14   

Zrobiłam test. Wynik 30. Coś mi się nie zgadza. :lol:



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-15, 21:21   

http://filing.pl/32-zdjec...perfekcjoniste/

:love:





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-19, 23:58   

Wyszło mi 30.
Adriaen napisał/a:
http://filing.pl/32-zdjec...perfekcjoniste/

8 zdjęcie w 100% mnie usatysfakcjonowało :D .




 
 
Przekleństwo perfekcjonizmu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11