Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty zespołowe
Autor Wiadomość
Forever Alone 



Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 993
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-01, 09:38   Sporty zespołowe

Aż dziwne, ale nie znalazłam takiego tematu... :P
Uprawiacie jakiś sport drużynowy? Jaki i jak długo?
A może wolicie oglądać mecze? Jakie dyscypliny? Macie ulubione zespoły? Wolicie na żywo czy transmisje telewizyjną/radiową?

Ja lubię oglądać mecze. Na żywo oglądałam jedynie piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną. Preferuję właśnie taki sposób oglądania meczu, czuć te emocje, nie wiadomo nawet kiedy dołącza się do głośnego dopingu, obcy ludzie stojący obok, nagle nie są już tacy obcy... Co do ulubionych drużyn: piłka ręczna - KS Viret CMC Zawiercie, siatkówka - KS Aluron Warta Zawiercie.




:fori:
13.02.2017
 
 
Sporty zespołowe
Łukaszeg 



Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 140
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-01, 09:48   

W sumie to ja grałem jakiś rok w klubie. Klub nosił iście epicką nazwę "Tęcza Tuchorza" haha. Oczywiście piłka nożna. teraz staramy się wbić do A klasy. W zasadzie starają, bo ja olałem od jakiegoś czasu treningi, mecze. Nie miałem sił na to.
Byłem bramkarzem.

Osobiście to byłem raz na meczu, w Poznaniu. Kiedy to Lech Poznań grał z Jagiellonią Białystok. A ulubiona drużyna piłkarska to Juventus Turyn. <3




 
 
 
Sporty zespołowe
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-01, 13:59   

Ja w każde Euro i MŚ staję się fanem piłki nożnej. :D Muszę obejrzeć każdy mecz. Kibicuję Niemcom. :3

Sama nie uprawiam żadnego sportu zespołowego. Kiedyś grałam w siatkówkę, ale się rozleniwiłam. :roll:




 
 
Sporty zespołowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-02, 20:38   

Zdarzyło mi się w podstawówce grać na zawodach powiatowych czy wojewódzkich w piłkę ręczną, kosza i uni hokeja. W sumie to zazwyczaj byłem rezerwowym, ale ważny był udział. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Sporty zespołowe
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-03, 02:47   

Grałam przez rok w koszykówkę, ale przestałam przez co wuefista miał pretensje, bo z moim wzrostem powinnam w coś grać, a nie marnować się... Ahaaa...
Jedyny mecz jaki oglądałam na żywo to właśnie koszykówki, wojewódzki, a tak poza tym to raczej nie jestem żadną fanką sportu, nie oglądam niczego w telewizji i nie słucham w radiu.




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Sporty zespołowe
Cichy 
Zagubiony



Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 45
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-03, 09:41   

Jedyny sport drużynowy jaki uprawiałem to ręczna :D .
Kocham ten sport a ulubiony zespół to Vive Targi Kielce :D




Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
 
 
 
Sporty zespołowe
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 17:00   

Forever Alone napisał/a:
Co do ulubionych drużyn: piłka ręczna - KS Viret CMC Zawiercie, siatkówka - KS Aluron Warta Zawiercie.


XDDDD <3 Lokalny patriotyzm.




ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Sporty zespołowe
Forever Alone 



Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 993
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-14, 14:34   

Zenua napisał/a:
Lokalny patriotyzm.
Wiem, że są świetni... lokalny patriotyzm? Nie, raczej lubię oglądać ich mecze. :P
A jak dresiarz z niebieskim szalikiem zaczepi to jestem kibicem nr 1 Ruchu. :D




:fori:
13.02.2017
 
 
Sporty zespołowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-15, 18:10   

Grałam w piłkę ręczną. Doskonale czułam się na boisku... Do tej pory pamiętam tę atmosferę, doping, jedność drużyny. Coś cudownego.

Jak długo...? Hm, grałam przez całe liceum, na wszystkich turniejach. Plus piłka nożna.




 
 
Sporty zespołowe
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-15, 17:51   

Nigdy nie lubiłem gier zespołowych. Nie cierpiałem, kiedy krzyczano na mnie, że np. źle podałem czy źle odbiłem piłkę.
W grach zespołowych istnieje coś takiego jak odpowiedzialność za całą drużynę - zawsze obwiniałem się, że to przeze mnie jest taki marny wynik etc. :roll:
Wolę sport, w którym to ja sam miałbym kontrolę nad wszystkim i, jeżeli coś poszłoby nie po mojej myśli, to ja decydowałbym o tym czy mam się na siebie wkurzyć czy nie. :D
Najlepiej czułem się podczas grania w koszykówkę.




 
 
Sporty zespołowe
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-06-15, 22:20   

Gdy jeszcze ćwiczyłam na wf bardzo lubiłam grać w siatkówkę i piłkę ręczną. Dobrze czułam się w grach zespołowych, pod warunkiem, że reszta zespołu również brała czynny udział w rozgrywce. :roll: Nigdy nie czułam presji czy też odpowiedzialności za przegraną.
Meczów w telewizji nie oglądam żadnych. Chociaż wiadomo, gdy ma miejsce jakieś niezwykle ważne sportowe wydarzenie i w domu od samego rana nie mówi się o niczym innym, nie sposób nie oglądnąć choć kawałka. :lol:




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Sporty zespołowe
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-09-30, 19:11   

W fajnym składzie sporty zespołowe to świetna zabawa. Niestety, najczęściej w szkołach jest to doskonały pretekst żeby komuś ubliżyć albo zacząć wyśmiewać.



 
 
Sporty zespołowe
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-30, 12:45   

Z gier zespołowych najbardziej lubię piłkę nożną i kosza. Chodź piłkę nożną w szczególności. :) Wiadomo, że o wiele lepiej się gra gdy cały zespół się włącza do gry. Dlatego z chłopakami gra się lepiej niżeli z dziewczynami z klasy, gdzie to ja biegam jak głupia po boisku, bo reszta udaje, że gra. Ale i to mnie nie zraża, po prostu lubię biegać za tą piłką. :D Przynajmniej póki fizycznie daje radę. :)



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Sporty zespołowe
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-23, 22:30   

Ja uwielbiam oglądać wszystkie sporty zespołowe, od nożnej aż po rugby. Jeżeli chodzi o grę, to uwielbiam siatkówkę, nożną, ręczną. Tylko za grą w kosza nie przepadam. Może przez wzrost, 170 to jednak zbyt mało ;) W szkole niestety sobie nie pogram, bo to co dziewczyny u nas na w-f wyprawiają, to tylko nagrać i do tv. Żal patrzec :p
Ulubiona drużyna: siatka - Jastrzebię. No i oczywiście reprezentacja :)




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Sporty zespołowe
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-24, 10:54   

A moją ulubioną grą zespołową był palant i w sumie tylko z tego powodu żałuję, że nie chodzę już na wf, bo skończyłam szkołę. :>



 
 
Sporty zespołowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11