Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Izolacja
Autor Wiadomość
aksjologia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-19, 16:06   

czy musimy być wiecznie z kimś? przecież samotność jest też potrzebna, a każdy potrzebuje jej w różnych dawkach :)



 
 
Izolacja
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-19, 16:08   

aksjologia napisał/a:
czy musimy być wiecznie z kimś? przecież samotność jest też potrzebna, a każdy potrzebuje jej w różnych dawkach :)

Jasne, masz rację. Problem polega na tym, że czasami człowiek jest sam zawsze, bez względu na to czy mu to potrzebne, czy nie. A są i tacy, którzy celowo się izolują od innych, chociaż potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem.




 
 
Izolacja
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-12-19, 19:07   

Miewam takie chwile, kiedy całkowicie izoluję się, lecz w moim przypadku są to stany krótkotrwałe. Myślę jednak, że słowo izolacja nie jest mi do końca aż tak dalekie, bo jak nazwać ciągłe udawanie i skrywanie prawdziwych uczuć, emocji?



 
 
Izolacja
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-20, 10:15   

aksjologia napisał/a:
czy musimy być wiecznie z kimś? przecież samotność jest też potrzebna, a każdy potrzebuje jej w różnych dawkach :)


Dokładnie, ale nie przesadzajmy. :)




 
 
Izolacja
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-20, 12:45   

Samo przebywanie z ludźmi mi nie przeszkadza. Przed tym nie uciekam. Nawet wolę być wśród ludzi, nie myślę wtedy tyle. Aczkolwiek mimo wszystko coraz rzadziej się z ludźmi spotykam, choć to wynika z ich braku czasu, ja jestem raczej czasową osobą. Za to coraz bardziej zamykam w sobie to z czym się borykam, to z czym się męczę na co dzień. O tym nie mówię, nie potrafię, łatwiej milczeć bądź udawać że jest ok. Gdyby nie forum to całkiem we mnie by siedziało to wszystko. Więc całkiem bym ześwirowała.

Przez to, że nie mówię o tym co mnie gryzie, gnębi czuje się samotna wśród ludzi. Niezrozumiana-choć zdaje sobie sprawę, że nie mówiąc nic nie daje im możliwości by spróbowali zrozumieć. :roll:




"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Izolacja
magda181997
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-23, 15:18   

W sumie to mam podobnie tylko zamiast rozmawiać z rodzicami lub siostrą wole rozmawiać z przyjaciółmi lub zapisywać swoje myśli w zeszycie...



 
 
Izolacja
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-12-29, 23:43   

Potrzebuję teraz ludzi i boję się ludzi. Tkwi we mnie jakiś wewnętrzny przymus izolacji, którego nie mogę niczym złamać. Wariuję sama, muszę w końcu z kimś porozmawiać, ale kiedy mam taką okazję, uciekam. :roll3:



 
 
Izolacja
Hazy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-30, 21:00   

Ja nie rozmawiam teraz z nikim na żywo. Odpowiadam półsłówkami, gdy rodzice o coś pytają. Ale czasem piszę przez sieć. Zawsze coś.



 
 
Izolacja
Squar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-02, 18:52   

Zauważyłem, że ostatnio coraz bardziej izoluje się od innych. Częściej zamykam się w swoim świecie, rzadziej z kimś rozmawiam, a z domu prawie wcale nie wychodzę. :/



 
 
Izolacja
paju
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-10, 12:15   

Tak, bywają chwile kiedy lepiej się zawiesić, odizolować, posiedzieć samemu. Ostatnio nawet jest ich dużo, nie ma z kim pogadać, ale na co dzień staram się nie izolować, bo to pogłębia problemy jeśli są i raczej nie przynosi ulgi.



Ostatnio zmieniony przez Ella 2015-01-10, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Izolacja
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-01-11, 15:09   

Staram się nie izolować. Zauważyłam, że jak się izoluję to wraca chęć, by zrobić sobie krzywdę.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Izolacja
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-30, 16:50   

Uciekam od ludzi, izoluję się choć tak naprawdę potrzebuję tego kontaktu, raz na jakiś czas. Tylko przez tę moją samotnię nawet na to liczyć nie mogę :/



 
 
Izolacja
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 14:56   

Doskwiera mi samotność, ale mimo to izoluję się od innych. Nie wiem, czemu. Od dwóch tygodni prawie dzień w dzień siedzę sama. Miałam się w ten weekend spotkać z koleżanką. Nawet nie pytam, czy to nadal aktualne, czy będzie chciała gdzieś wyjść. Z rodzicami też mało rozmawiam. Braci omijam. Tylko tu piszę.
Nie czuję się dobrze przebywając tyle dni sama, ale na myśl o tym, że miałabym się z kimś spotkać czuję jakiś dyskomfort, dziwne napięcie.




 
 
Izolacja
sadgirl 



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-03-09, 16:27   

Boże, jak ja nienawidzę tych szkolnych twarzy, które nie umieją się określić w żadnej dziedzinie, nie mają marzeń. Ich spełnienie to weekend i dobry melanż. Uważają, że mają cały świat u stóp. Izolatka to jedyna ochrona przed nimi i ich idiotycznymi rozmowami. Gdy ktoś jest choć trochę inny od nich od razu jest uznawany za gorszego. Hipokryci życiowi.



 
 
Izolacja
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 09:40   

sadgirl, przeczytaj swój post jeszcze raz i sprawdź, co w nim nie gra.
Mała podpowiedź:
sadgirl napisał/a:
nienawidzę

sadgirl napisał/a:
nie umieją się określić w żadnej dziedzinie, nie mają marzeń. Ich spełnienie to weekend

sadgirl napisał/a:
ich idiotycznymi rozmowami

Skontrastuj to z:
sadgirl napisał/a:
inny od nich od razu jest uznawany za gorszego.

I wyciągnij wniosek:
sadgirl napisał/a:
Hipokryci


Żeby nie było offtopu - chyba nigdy nie izolowałam się tak całkowicie, zdarzało mi się unikać kontaktu z obcymi lub mniej znanymi ludźmi, ale zawsze potrafiłam docenić wsparcie i towarzystwo najbliższych mi osób.




 
 
Izolacja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13