Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziecko
Autor Wiadomość
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-27, 12:26   

Najlepszy hit to jak zostawiliśmy na godzinę dziecko u nich. Wracamy, a babcia w jednej ręce łyżeczka z Daniem, a drugą kroi parówkę! Pytam czy coś jeszcze jadła, odpowiedź: "noo, miseczkę rosołku, kanapeczkę z szynką i pół pączka". Godzina! 'Ale ona taka szczuplutka i bladziutka" :ściana:



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
Dziecko
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-27, 13:01   

Hmm... po kilku takich akcjach bym się najpewniej tak wku... zdenerwowała, że bym dawała dziadkom dostęp do dziecka tylko pod moim ścisłym nadzorem, a jakby się oburzali, to bym całkowicie zerwała kontakt. Kto wie co jeszcze robią dziecku pod moją nieobecność, skoro nie potrafią uszanować głupiego obiadu?



 
 
Dziecko
Ninakor 



Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-27, 13:06   

Dlatego tam nie zostaje, zresztą to są starsi ludzie (84, 76 l.), więc strach nie tylko o jedzenie.



Zostaw ten cholerny kubek - potniesz sobie palce.
Wypij mleko, umyj buzię.
Przyjdę, zanim zaśniesz.
 
 
Dziecko
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-30, 20:34   

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---




 
 
Dziecko
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-16, 09:00   

Scaliłam z "Wątek dziecięcy".




 
 
Dziecko
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 20:54   

Nie wiem gdzie to napisać, więc może tutaj. Ostatnio zostałam zmuszona do zajęcia się 3,5 letnim dzieckiem (musiałam z nim zostać na chwilę, bo tak nakazał mi mój... przełożony).

I zasadniczo już po piętnastu minutach miałam dość. Nie wiem, czy wszystkie dzieci są takie, ale to było okropne. Rzucało wszystkimi zabawkami gdzie popadnie, kazało sprzątać za sobą, mówiąc że jego celem w życiu nie jest bycie sprzątaczką (ma 3,5 roku!), potem zaczęło mi grzebać w torebce i wywalać stamtąd wszystko. Na każdą próbę zwrócenia uwagi reagowało krzykiem.

Chyba nie nadaję się do zajmowania dziećmi. :roll:




 
 
Dziecko
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 22:08   

Arya, nie każde dziecko jest fajne, niektóre są takie rozpuszczone że nie można z nimi wytrzymać. Nie przejmuj się, myślę że jakbyś poznała grzeczne dziecko to by nie było takich rzeczy przy nim. :)



 
 
Dziecko
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-19, 23:29   

Popieram wirusa. Z tego co napisałaś to wnioskuję, że to dziecko jest wychowywane w sposób "bezstresowy", czyli po prostu jest niewychowane. Widać, że rodzice na wszystko mu pozwalają, a on na każdą próbę zwrócenia mu uwagi, reaguje krzykiem, gdyż w ten sposób od rodziców otrzymuje to co chce - jednym słowem mówiąc, to dziecko rządzi w domu. Także kompletnie się tym nie przejmuj :* I mogę Ci jedynie współczuć, że byłaś zmuszona do opieki nad tym dzieckiem. :tuli:



"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Dziecko
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-20, 05:18   

Trochę mnie pocieszyliście. Już myślałam, że to ja się nie umiem zająć dzieckiem. :roll4:



 
 
Dziecko
intouchable 
Zołza



Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 415
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-20, 21:06   

Arya napisał/a:
Trochę mnie pocieszyliście. Już myślałam, że to ja się nie umiem zająć dzieckiem. :roll4:

Właśnie dlatego Ci napisałam, żebyś tak nie myślała. :* Trochę mam do czynienia z dziećmi i od razu czytając opis tego, co ten dzieciak wyrabiał, spostrzegłam się jaki z niego gagatek. :D Obyś następnym razem trafiła na grzeczniejsze dziecko, bo takie też istnieją. :)




"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega."
:intouch:
 
 
Dziecko
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-21, 00:21   

Arya napisał/a:
Już myślałam, że to ja się nie umiem zająć dzieckiem.

Zajmowanie się dziećmi jest z reguły dość łatwe i przyjemne, o ile nie masz do czynienia z takim szatanem, jak to, którym się opiekowałaś. Myślę, że nie masz się czym przejmować :tuli: .




 
 
Dziecko
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-08-30, 19:39   

Dlaczego nie powinniśmy mieć dzieci:

https://www.youtube.com/watch?v=296MDJlSYR0

Pomijając inne powody. :) To akt egoizmu.




dead but delicious
 
 
Dziecko
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-04-16, 21:48   

Lina Inverse napisał/a:
Zajmowanie się dziećmi jest z reguły dość łatwe i przyjemne, o ile nie masz do czynienia z takim szatanem

Uśmiecham się w duchu jak myślę o swojej siostrze. Taki uroczy diabeł tasmański z wysoką inteligencją emocjonalną jak i inteligencją poprostu.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Dziecko
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-25, 17:42   

Lina Inverse napisał/a:
Arya napisał/a:
Już myślałam, że to ja się nie umiem zająć dzieckiem.

Zajmowanie się dziećmi jest z reguły dość łatwe i przyjemne, o ile nie masz do czynienia z takim szatanem, jak to, którym się opiekowałaś. Myślę, że nie masz się czym przejmować :tuli: .


Łatwo powiedzieć.




 
 
Dziecko
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-25, 21:25   

Cappy, masz inne doświadczenia w tym temacie?



 
 
Dziecko
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11