Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Promise
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 18:27   

Też masz wrażenie, że smok jest teraz silniejszy i ma więcej HP? Chyba, że to nie wrażenie, a rzeczywiście tak jest. Ja gram supportem na bocie tylko z moim chłopakiem, bo ma diament i na innych liniach nie mam szans. :psychopata: Jednak zdarza mi się junglować (Lubiłam to przed zmianami w jungli) i czasami pójdę na mida. Tylko problem jest w tym, że zawsze przegrywam z farmą, bo nie umiem tego robić. :psychopata:



 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 18:49   

Promise napisał/a:
Ja gram supportem na bocie tylko z moim chłopakiem, bo ma diament i na innych liniach nie mam szans. Jednak zdarza mi się junglować (Lubiłam to przed zmianami w jungli) i czasami pójdę na mida. Tylko problem jest w tym, że zawsze przegrywam z farmą, bo nie umiem tego robić.

Ja szerokim łukiem omijam jungle i top. Najlepiej się czuję na suppie (Lulu, Nami, Sona ewentualnie Nauti FTW <3 ). Ostatnio najczęściej gram z moim partnerem ARAMy... ludzie jakoś tam mają mniejszy poziom frustracji. ;)




 
 
Gry komputerowe
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-27, 00:26   

Lady Emaleth, o. Pod tym mogę się podpisać. Mainuję supporta, lubię tankowo - Leona, czasami Shen ( <3 ). Zdarzało mi się grać junglę Fiddlem, Sejuani ma dobre ganki z runami na movement speed, ale to już dawno za mną. Mid tylko Malzą, jak potrzebuję się wyżyć to Fiora na junglę full AD :) . ADC i Topa omijałem zawsze z daleka (ewentualnie Ryze na top). Teraz to granie już mi tak obrzydło, że gram tylko dominiony i aramy.
Od kiedy zaczynałem grać, między 1 a 2 sezonem obrałem sobie Zileana i Shena na mainów i tak mi zostało do dzisiaj. Wybrałem ich bo lubię być oryginalny i nikt nimi wtedy nie grał: na normalach nikt nie brał Shena bo tak, a na rankedach był banowany w pierwszej kolejności... Ech, Shen z 5 sekundami CD na E... To były czasy.
Duma mnie rozpiera, że to ja brałem Zileana na mida zanim weszła na to moda po championshipach po drugim sezonie :) Mam prawie wszystkie skórki, do Shena też...
A Poppy na dominionach robi taką rzeź, że głowa mała.

Ale co do tego, co mówiłas o Smitcie to się nie zgodzę - on był NAJBARDZIEJ potrzebny w lejcie własnie po to, żeby nikt ci barona nie ukradł swoim smitem. Secure :)




 
 
Gry komputerowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-27, 08:57   

Avadakedaver napisał/a:
Duma mnie rozpiera, że to ja brałem Zileana na mida zanim weszła na to moda
Jesteś hipsterem. :P



 
 
Gry komputerowe
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-27, 09:28   

Tylko dlatego? Pfff... Musiałabyś zobaczyć moją skórkę

Groovy Zilean, to jest dopiero hipsterium.




 
 
Gry komputerowe
Promise
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-27, 15:58   

Cytat:
Ja szerokim łukiem omijam jungle i top. Najlepiej się czuję na suppie (Lulu, Nami, Sona ewentualnie Nauti FTW <3 ). Ostatnio najczęściej gram z moim partnerem ARAMy... ludzie jakoś tam mają mniejszy poziom frustracji. ;)


Ja nigdy nie grałam na topie. Nie lubię też postaci walczących wręcz. Jednak Shyvana czy Jarvan... Łaj not. :P Powiem Ci szczerze, że od trzech lat gram na supporcie - Soraka, Lulu, Sona, Morgana. Mój main to Janna, uwielbiam. <3 Janna+Draven= :miotacz: :D Ogólnie wydaję mi się, że dokąd rito wprowadziło jakieś konsekwentniejsze kary poziom frustracja spadł. Chociaż czasami aż oczy bolą od czytania czatu. Może stąd dłuższa lista ignorowanych niż znajomych... :>

Poza tym. Teraz właściwie nie wyobrażam sobie junglowania. Ten minutowy smite skutecznie wybił mi to z głowy. A szkoda, bo coraz lepiej szło mi gankowanie (Ale dalej nie umiem gankować mida, chyba, że mocno puszują. :lol: )


Avadakedaver, lubię Zileana, jednak uważam, że jego trzecia umiejętność jest dość zbędna i to miejsce mogłoby być zastąpione czymś lepszym. Czasami mam wrażenie, że nie mieli na niego pomysłu. Skracanie czasu odnowienia to dość przydatna rzecz, ale... I tak mi nie pasuje.


Wracając jeszcze do supportowania. Grałam na wsparciu chyba już wszystkim. :D Gragas, Anivia, Annie, Ryze, Amumu, Nunu, Lux... :lol:




Ostatnio zmieniony przez 2014-11-27, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gry komputerowe
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-28, 16:39   

Są tu jacyś gracze w WoWa?



 
 
Gry komputerowe
Ameikari
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-29, 21:47   

Grywam w Aion'a.
Rzadko kiedy CoD MW2. W MW3 jeszcze rzadziej.




 
 
Gry komputerowe
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-27, 19:43   

Gram w Shakes&Fidget na s27, ktoś z Was może też?
W Heroes of Might and Magic III też mi się zdarza grać :)




 
 
Gry komputerowe
Cynamonek 



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 171
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-28, 12:36   

Jak tak to wszystko czytam, to mam znowu ochotę odpalić League of Legends, a nie chcę na to marnować kolejnych godzin :c



 
 
Gry komputerowe
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-28, 12:52   

A ja pnę się ku goldowi sukcesywnie, mmr mi skoczyło do całkiem fajnej liczby i może jeszcze w preseasonie uda mi się zmienić dywizję. Jeśli ktoś chce zagrać dziś jakiegoś zgrabnego rankeda to zapraszam do podawania nicków na pw. :>



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Gry komputerowe
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-28, 12:55   

Mam zamiar za dnia zakupić Left 4 Dead 2 na steam, ktoś gra? :>



MISERABLE LIFE
 
 
Gry komputerowe
BlackLily 



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2010
Posty: 412
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-05, 13:24   

A ktoś może w SWTOR pogrywa?



Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
 
 
Gry komputerowe
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-06, 18:58   

Grywam w NWO (jako CW), Gems of War (Steamowe, nie Android :lol: ) Talismana: Digital Edition. Jakby ktoś chciał zagrać, to zapraszam.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Gry komputerowe
Neko 
pikacz



Wiek: 29
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 566
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-06, 22:23   

Ja od 3 dni gram w LoL'a, jakby ktoś chciał pograć ze mną to mam nicka GopherLady. Ale uprzedzam, gram na razie tylko z botami, nie umiem na razie PVP. No i uwielbiam grać dystansowcami typu Ashe, Jinx albo Corki.



"Powiadają że do przeszłości zawsze się tęskni, bo ją jedyną tracimy bezpowrotnie...Powiadają, że dzieciństwo to jest prywatny mit naszej pamięci..."
:pikachu:
 
 
Gry komputerowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13