Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się ubrać?
Autor Wiadomość
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-25, 18:20   

Ella napisał/a:
Ubrałam się dziś tak, jak mówiłam wczoraj. Co prawda jedynym jasnym elementem w moim wyglądzie są białe kwiatki na spódniczce i srebrny zegarek. Czarna bokserka, czarny sweter, czarne rajstopy. Ale czuję się w tym dobrze. :3

Dla mnie to zimowy zestaw idealny. W liceum zasłynęłam noszeniem krótkich spodenek całą zimę (oczywiście z odpowiednio grubymi rajstopami).
Ella, nie wiem czy słyszałaś o trendzie, który nazywa się winter floral. Kwiaty można nosić także w zimie.

Hm, co do mojego dylematu - pierwszy raz w życiu zostałam zaproszona na Bal Andrzejkowy. I nie do końca wiem, jak rozumieć tę część z balem. Będzie tam część mojej rodziny, więc myślałam o ubraniu, jakie mogłabym ubrać na czyjeś wesele. Nie widzę siebie w długiej sukni, a poza tym boję się, że 'przedobrzę'. Z drugiej strony, zastanawiam się, czy mała czarna może nie starczyć. Co uważacie?




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Jak się ubrać?
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-25, 18:45   

pinkrabbits, nigdy nie byłam na balu andrzejkowym, oprócz podstawówki, ale wydaje mi się, że gdybyś założyła małą czarną + jakieś śliczne buty na obcasie + jakiś błyszczący drobiazg albo coś wyszywanego cekinami? Dziś oglądałam, że ponoć to jest na czasie. Jakieś cekinki, coś bling bling. Zwłaszcza, że to Andrzejki. Jakoś też kojarzą mi się brokatowo. Nie musisz przecież wkładać brokatowej marynarki. Wystarczy jakiś drobiazg, który przykuje uwagę, a ty nie będziesz wyglądać "jak zwykle" w małej czarnej.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Jak się ubrać?
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-25, 20:01   

Usagi napisał/a:
pinkrabbits,gdybyś założyła małą czarną + jakieś śliczne buty na obcasie + jakiś błyszczący drobiazg albo coś wyszywanego cekinami?

Brzmi bardzo dobrze. Chyba Cię posłucham. :lama3: Czy TAKA SUKIENKA by się według Was nadawała?
Problem z butami jest taki, że nie znoszę baletek, a że jestem wieżą (178) nie mam w szafie butów na obcasie. Chyba zaszaleję i kupię. A stopę też mam dużą (41.5, dla obcasów 41). Jakieś pomysły?
Myślałam o takich:
1
2
3
Które najlepsze do małej czarnej? A może w ogóle jakieś inne?




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Jak się ubrać?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-25, 20:05   

pinkrabbits napisał/a:
Które najlepsze do małej czarnej? A może w ogóle jakieś inne?


A planujesz rajstopy/pończochy zakładać?




Disqualified as a human being.
 
 
Jak się ubrać?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-25, 20:18   

pinkrabbits, pocieszę cię: ani nie jesteś wysoka, ani nie masz dużej stopy jak na swój wzrost. Przeciwnie.

Z butów wybrałabym numer 1, jeśli to koniecznie muszą być łamacze kręgosłupa.

Mustela Nivalis napisał/a:
A planujesz rajstopy/pończochy zakładać?


Uczyli mnie, że rajstopy/pończochy zakłada się zawsze. No, na plażę nie trzeba, ale jak się idzie na jakąś uroczystość albo do pracy, to koniecznie.




 
 
Jak się ubrać?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-25, 20:23   

Chochlik napisał/a:
Uczyli mnie, że rajstopy/pończochy zakłada się zawsze. No, na plażę nie trzeba, ale jak się idzie na jakąś uroczystość albo do pracy, to koniecznie.


A mi kładziono do głowy, że do obuwia z odkrytymi palcami raczej tychże nie zakładać, a takie propozycje się pojawiły, stąd też moje pytanie.




Disqualified as a human being.
 
 
Jak się ubrać?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-25, 20:30   

No mnie uczyli, że zawsze. No i pamiętaj - mamy prawie zimę.



 
 
Jak się ubrać?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-25, 20:58   

Też wybrałabym te pierwsze buty właśnie ze względu na rajstopy. :)



 
 
Jak się ubrać?
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-11-25, 21:11   

Chochlik napisał/a:
pinkrabbits, pocieszę cię: ani nie jesteś wysoka, ani nie masz dużej stopy jak na swój wzrost. Przeciwnie.

Chochlik, uważam się jednak za wysoką. Wśród moich bliższych i dalszych znajomych nie ma żadnej dziewczyny wyższej ode mnie. Zawsze byłam wszędzie najwyższa. Stopę mam okej jak na mój wzrost, co nie zmienia faktu, że ta połówka rozmiaru sprawia, że nie mieszczę się najczęściej w buty z sieciówek czy jakichś CCC. Plus mam haluksy, więc czasem nawet jak na długość dobre, to cisną. Ale to raczej wypowiedź do innego tematu, więc już kończę :3

Z tego co wiem są specjalne rajstopy robione tak, żeby szwu nie było widać na palcach i na takie też raczej się skuszę.
kokosowa, mnie strasznie kuszą te drugie, ale nad pierwszymi też się zastanawiam.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Jak się ubrać?
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-26, 11:11   

pinkrabbits, sukienka jest śliczna - do tego coś święcącego i będziesz gotowa wróżyć z wosku swojego przyszłego męża, haha. (chyba, że już masz. ;____;)

A do kiecki ubrałabym model nr 2. Bardzo nie lubię czółenek, bo sprawiają, że stopa jest jeszcze większa (też mam taki problem), ale to kwestia gustu i tego w czym będziesz się dobrze czuła. :3 Do butów może jakieś rajstopy bezszwowe, bo trochę zimno jest na brak rajstop mimo wszystko. Ta okazja będzie bardziej rodzinna, tak? Więc myślę, że rajstopy będą chyba najlepsze. Pończochy można byłoby założyć jakbyś szła na jakąś imprezę ze znajomymi, są trochę mniej oficjalne i w dodatku cholernie seksowne. Jednak do rodziny chyba nie wypada.

Moim zdaniem będziesz wyglądać ślicznie. :zauroczony: I ciesz, że jesteś wysoka, bo na pewno masz nogi aż do nieba (a w tych butach to już na pewno)







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Jak się ubrać?
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 11:39   

pinkrabbits, drugie są szałowe. :> Co do rajstop bezszwowych - fakt, wyglądają bardziej estetycznie, ale to wciąż rajstopy i musisz liczyć się z tym, że będziesz mieć tak dziwnie ściśnięte palce, co może wyglądać niezbyt przyjemnie przy takich butach.



 
 
Jak się ubrać?
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-26, 13:22   

Zdecydowanie bramka numer 1 <3
I zgodzę się z :łasica: , rajstopy i pończochy wyglądają super kiedy masz buty z zakrytymi palcami. To jest żeńska wersja kwestii sandałów i skarpetek jak na mój gust :)




 
 
Jak się ubrać?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-09, 13:34   

Wreszcie znalazłam płaszczyk na zimę...
Były to długie negocjacje z mamą i babcią, dla których mój wybór jest nietrafiony - kolor za jasny a poza tym to... no w ogóle nie wiadomo dlaczego, ale nie.
One wolały szary płaszczyk... Przy czym kolorystycznie w ogóle by do mnie nie pasował.

No i mam taki:





Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się ubrać?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-09, 14:08   

Ella, z rękawów wystaje Tobie sweterek czy to jest wykończenie płaszczyka?
Na zdjęciu prezentuje się dobrze. :)




Disqualified as a human being.
 
 
Jak się ubrać?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-09, 14:11   

Mustela Nivalis napisał/a:
z rękawów wystaje Tobie sweterek czy to jest wykończenie płaszczyka?


To wykończenie. Swoją drugą - cudownie wymyślone. Te ściągacze dobrze ocieplają ręce, przylegają, więc zimne powietrze raczej nie wpadnie do środka. ;)

A, no i to czarne na górze, słabo widoczne, to nie jest szalik, ale kołnierz, który przypomina komin. Ten płaszcz ma ogromny kaptur, który można wywinąć i dzięki temu tworzy jakby szal. Bardzo przydatne.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Jak się ubrać?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12