Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-27, 23:21   

Ale mam zawirowania z moją magisterką. Jutro idę porozmawiać z profesorem, który być może zechce przygarnąć mnie pod swoje skrzydła i zostać moim opiekunem naukowym. Trochę się boję, bo w końcu do obrony zostało jakieś osiem miesięcy, a ja chcę zmienić promotora i... temat pracy. :facepalm:



 
 
Studia
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 06:52   

kokosowa, temat pracy możesz zmienić do końca pierwszego semestru.



 
 
Studia
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 07:08   

Złośnica, być może. Przypuszczam jednak, że obowiązuje mnie mała taryfa ulgowa, bo cała ta sprawa zaszła nie z mojej winy. ;)



 
 
Studia
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 08:27   

kokosowa, wierzę, ale nawet bez taryfy ulgowej temat można zmienić właśnie do końca pierwszego semestru. U mnie też były cyrki z promotorem, bo raz mieliśmy uzbierać 10 osób, później się okazało, że 10 to za dużo, ple, ple, ple. W każdym razie to, że jeszcze nie masz opiekuna to żadna tragedia. Jak w lutym nadal go nie będzie to wtedy zaczęłabym się lekko martwić. :)



 
 
Studia
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 12:03   

Dzięki za słowa pocieszenia! :> W moim przypadku wyglądało to tak, że promotor zachorował w marcu (albo kwietniu? już nawet dobrze nie pamiętam) i od tamtej pory nie mieliśmy z nim żadnego kontaktu, nie wyznaczono nam też żadnego zastępstwa. Teraz niby zaproponował, żebyśmy co jakiś czas spotykali się poza uczelnią, ale nieformalnie, bo normalną opiekę naukową będzie mógł nam zaoferować dopiero w marcu, w następnym roku. Właśnie dlatego jestem zmuszona poszukać innego promotora. A co do tematu - nie do końca sama go wybrałam (został mi narzucony), dlatego liczyłam na to, że uda się go zmienić przy okazji zmiany promotora. ;) Cóż, za godzinę mam spotkanie i wszystkiego się dowiem.



 
 
Studia
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-28, 21:07   

kokosowa, i co wyszło z tym tematem??



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Studia
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-28, 23:37   

thunderstruckk napisał/a:
kokosowa, i co wyszło z tym tematem??

Mojemu nowemu promotorowi średnio spodobał się mój temat, więc sam zaproponował zmianę. No i teraz będę zajmować się tym, co mnie naprawdę interesuje. :>




 
 
Studia
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-28, 23:44   

kokosowa, to super!!! :D :D :D Cieszę się bardzo!!!!!! :D :D : D:D



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Studia
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-05, 16:46   

Z ciekawości spytam : Miał ktoś na studiach geometrię wykreślną i ją ogarniał? Bo ja już nie wiem czy się śmiać z swojej głupoty czy płakać...



 
 
Studia
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-05, 17:58   

Dohito, ja a z czym dokładnie masz problem?



 
 
Studia
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-05, 20:36   

Ogólnie wydaje mi się to skomplikowane. Póki co robimy rzuty Monge'a (przepraszam jeśli byka walnęłam) i jak dzisiaj zaczęliśmy przecinanie się brył to myślałam, że mi mózg wyparuje ._. może to kwestia wykładowcy i tyle. Jedne ćwiczenia to średnio 3-4 różne metody, do każdej jeden przykład, jak ktoś się zgubił po drodze to ma pecha .



 
 
Studia
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-05, 20:59   

Dohito, a masz chociaż zalążek wyobraźni przestrzennej? Zacznij od najprostszych rzeczy, weź jakąś gąbkę np i zrób jej rzuty. Weź mi podeślij na PW jakieś konkrety, przykłady. ;)



 
 
Studia
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-11-05, 23:08   

wirus, No cóż jako osoba, która ukończyła liceum plastyczne powinnam takową mieć :D Po prostu mnogość tych różnych sposobów mnie przeraża... acz to pewnie dlatego, że teraz powoli spada u mnie poziom dobrego nastroju, zmienia się w głęboką depresję... jako starosta dodatkowo dostaję po tyłku za wszystko co sobie grupa wymyśli. Niektórzy wykładowcy są naprawdę wyrozumiali (ci starsi i ci młodsi), a niektórzy uważają się za pępek wszechświata i są bardzo, bardzo nieprzyjemni (babka, której jesteśmy pierwszą grupą jaką prowadzi...). Spytałam nieśmiało o jedną rzecz w imieniu grupy, a w zamian dostałam "wall of text" o tym jacy jesteśmy tacy a tacy czyli wielki opieprz. (ehh.. znowu się niepotrzebnie wygaduje ._.)



 
 
Studia
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 10:30   

Dohito, zawsze lepiej się wygadać a temat jest o studiach. ;) A jak chcesz na PW dawaj konkretne rysunki.



 
 
Studia
Edgar 



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 123
Skąd: świat

Wysłany: 2014-12-13, 15:38   

Studiowałem filozofię na UJ, obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich Uniwersytetu Columbia. I coraz mniej mam zapału do tego. :bomba:
Nie wiem już w którą stronę i za cholerę żadnej taksówki. :ściana:

... ehh, szlag mnie trafia, po prostu. Co ja tutaj w ogóle robię.




 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12