Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sadist
2013-02-18, 21:47
Dlaczego macie żyć?
Autor Wiadomość
MrocznyCień 



Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 97
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-09-25, 20:27   

Cirnellé napisał/a:
A dlaczego mam umierać?


Każdy musi umrzeć. Tylko niepewnym pozostaje kiedy?




Nigdy nie nastanie najlepsza pora na śmierć. Więc na co ja czekam?
 
 
Dlaczego macie żyć?
Ambi 



Wiek: 27
Dołączyła: 27 Paź 2013
Posty: 674
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2014-10-01, 20:12   

No właśnie, po co?
Sens całego mojego bycia tutaj, na tym świecie znika. Rozczarowuję się tak często samą sobą, tracę wiarę i zaufanie w niektóre bliskie mi osoby... nie wiem, czy wytrzymam do studiów, gdzie dużo rzeczy mogłoby się zmienić na lepsze. Ta moja iskierka nadziei powoli wygasa.




I’ve woken now to find myself in the
shadows of all I have created.
 
 
Dlaczego macie żyć?
xxxMsDeathxxx 


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 91
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-01, 21:16   

Czasem łudze się, że może przyszlość będzie inna.Lepsza. Ale to tylko złudzenia. Choć w sumie jest inna. Gorsza. :x



" Teraz mam tam tylko czerwonawe blizny. Pewnie zostana na zawsze choc Goody twierdzi, ze z czasem zbledną.nie wiem, czy chce,zeby zbladly. Pewnie mowie teraz jak rasowy swir, ale nie chce zapomniec, jak sie wtedy czulem, choc bolalo. "
 
 
 
Dlaczego macie żyć?
WatPomp 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 487
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-10-03, 05:41   

Dlaczego mam żyć?
Nie wiem, myślę ,że nie powinnam żyć, nie widzę tutaj dla siebie miejsca.

Dlaczego jeszcze nie umarłam?
Jestem tchórzem...

Balansuje pomiędzy śmiercią a życiem :idea:




Wchodzę na krawędź, jak wtedy, gdy byłam ptakiem.
Błękit był zaproszeniem wtedy, dzisiaj czerń jest rozkazem...
 
 
Dlaczego macie żyć?
MrocznyCień 



Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 97
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-03, 21:06   

WatPomp napisał/a:

Jestem tchórzem...

Boisz się śmierci, czy tego co jest po śmierci?




Nigdy nie nastanie najlepsza pora na śmierć. Więc na co ja czekam?
 
 
Dlaczego macie żyć?
trupak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 08:04   

Bycie tchórzem to popełnienie samobójstwa, a nie strach przed zrobieniem tego. Tylko tchórze targają się na swoje życie. Nie rozumiem jak można nie wiedzieć po co można żyć. Jak dużym egoistą trzeba być żeby nie potrafić dać siebie komuś. Myślcie dalej o sobie, o tym jak jesteście słabi i jak nie potraficie zmienić swojego życia. Może w końcu zauważycie że wszystko zależy od Was ale nie łudził bym się, patrzycie tylko w jednym kierunku jak koń w kopalni idący ślepo przed siebie, a szersze horyzonty są przed Wami zamknięte tylko przez Wasze myślenie.



 
 
Dlaczego macie żyć?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 09:33   

trupak napisał/a:
Tylko tchórze targają się na swoje życie

Nieprawda. Historia i literatura zna multum samobójców, o których można powiedzieć wiele, ale nie to, że byli tchórzami. Pierwszy z brzegu przykład... Rommel.

trupak napisał/a:
Jak dużym egoistą trzeba być żeby nie potrafić dać siebie komuś.

Czasem nie ma komu siebie dać.

trupak napisał/a:
Może w końcu zauważycie że wszystko zależy od Was

Jak mnie spotka grupa dresów w ciemnej alejce, to co będzie zależało ode mnie?

trupak napisał/a:
Nie rozumiem jak można nie wiedzieć po co można żyć.

Oświeć nas.




 
 
Dlaczego macie żyć?
MrocznyCień 



Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 97
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-04, 10:13   

Lady Emaleth napisał/a:
Jak mnie spotka grupa dresów w ciemnej alejce, to co będzie zależało ode mnie?

To jak szybko potrafisz biegać... :D

trupak, nie zgodzę się z Tobą w większości kwesti. Myślisz tak jak większość tych co nigdy nie mieli takich problemów jak myśli samobójcze.




Nigdy nie nastanie najlepsza pora na śmierć. Więc na co ja czekam?
 
 
Dlaczego macie żyć?
Narkomaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 11:42   

Cytat:
trupak, nie zgodzę się z Tobą w większości kwesti. Myślisz tak jak większość tych co nigdy nie mieli takich problemów jak myśli samobójcze.


Opierasz się na subiektywnej opinii? A może statystyce?
Myśleć to jedno, a mówić drugie.




 
 
Dlaczego macie żyć?
mukaczacza
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 11:58   

Ciągle szukam odpowiedzi.



 
 
Dlaczego macie żyć?
trupak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 21:42   

Opieram się na własnych doświadczeniach i skoro ja potrafiłem wyjść z tego samobójczego doła to czasem dziwię się że są ludzie słabsi ode mnie. Na własnym przykładzie wiem też że wiele zależy od nas samych ale nie dziwię się Wam bo od początku byłem pewien że będziecie bronić swoich racji i jak chcecie to dalej się ich trzymajcie - w końcu zależy to od Was, prawda?



 
 
Dlaczego macie żyć?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 08:02   

trupak napisał/a:
Opieram się na własnych doświadczeniach i skoro ja potrafiłem wyjść z tego samobójczego doła to czasem dziwię się że są ludzie słabsi ode mnie

Brzmi to tak: ja się opieram na własnych doświadczeniach i skoro ja potrafiłam na studiach zdać egzamin z enzymologii ucząc się do niego 4h, to dziwi mnie jak ktokolwiek może być tak głupi, by mieć poprawki.
trupak napisał/a:
Na własnym przykładzie wiem też że wiele zależy od nas samych ale nie dziwię się Wam bo od początku byłem pewien że będziecie bronić swoich racji i jak chcecie to dalej się ich trzymajcie - w końcu zależy to od Was, prawda?

Gdybym chciała potraktować Cię, tak jak Ty nas, to bym Ci musiała napisać, że masz 19 lat i na własnym przykładzie to Ty możesz wiedzieć jedynie jak to jest mieć mleko pod nosem. ;)




 
 
Dlaczego macie żyć?
trupak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 08:46   

Nie mam zamiaru Was od czegoś odciągać, a myśleć możesz co chcesz w końcu każdemu wolno. O przeżyciu mało w wieku 19 lat pisz dalej śmiało ale ja i tak dalej będę trzymał swoje zdanie.



 
 
Dlaczego macie żyć?
smugler 
robak pospolity



Wiek: 37
Dołączył: 27 Wrz 2014
Posty: 106
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-05, 18:06   

W pierwszym poście pisane było że nie ma być o samobójstwie ale ciężko ominąć ten temat miałem dwie próby jestem tu tylko że zabrakło mi determinacji jak zabraknie moich rodziców pewno spróbuje znów. więc wychodzi na to że jetem tu dla nich. sam nie poradzę sobie w życiu. jestem zbyt leniwy by żyć i zbyt tchórzliwy by się zabić.



"Mnie Już Nie Ma"
 
 
Dlaczego macie żyć?
trupak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-05, 20:28   

smugler napisał/a:
W pierwszym poście pisane było że nie ma być o samobójstwie ale ciężko ominąć ten temat miałem dwie próby jestem tu tylko że zabrakło mi determinacji jak zabraknie moich rodziców pewno spróbuje znów. więc wychodzi na to że jetem tu dla nich. sam nie poradzę sobie w życiu. jestem zbyt leniwy by żyć i zbyt tchórzliwy by się zabić.


Mi zabrakło rodziców ale dałem radę po jakimś czasie dojść do siebie, musisz po prostu znaleźć odpowiedni motywator z czym jest ciężko. Wiem jak lenistwo i niechęć wszystko krzyżują i że ciężko jest z tego wybrnąć ale da się. Kilka razy targałem się na swoje życie ale zawsze coś nie wyszło, sam nie wiem czemu. Jak chcesz o czymś popisać prywatnie to daj znać.




 
 
Dlaczego macie żyć?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13