Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
System odznaczeń
Autor Wiadomość
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-29, 11:22   

Lady Emaleth, o, to bardzo dobry pomysł. Wtedy byłby mniejszy problem z kolorami.



:myszka:
 
 
System odznaczeń
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:38   

To może w ogóle zrobić 'licznik punktów', a nie puchary i ordery?



 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 11:47   

Chochlik napisał/a:
To może w ogóle zrobić 'licznik punktów', a nie puchary i ordery?

Nie bardzo... dla jednej osoby mega wyczynem będzie rok bez aa, a dla innej 30 dni - punktacja nie będzie oddawała indywidualnej istotności danego odznaczenia - będzie wrzucać wszystko do jednego wora, a to nie o to chodzi, żeby tutaj jakieś rankingi wprowadzać i "nabijanie punktów", a o docenianie indywidualnych sukcesów w zależności od tego co dla kogoś jest sukcesem.
Dlatego właśnie zależy mi na różnorodności odznaczeń... żeby to było coś maksymalnie indywidualnego - coś dla usera i jego własnej satysfakcji. Dlatego też weryfikacji nie uważam za problem - jak ktoś będzie oszukiwać, to będzie oszukiwać siebie.




 
 
System odznaczeń
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-29, 12:08   

Lady Emaleth,

Popieram Twój pomysł w pierwszych postach tego tematu. :like:

Nie wiem po co taki system na siłę upraszczać, co mi da licznik punktów i parę kolorowych kropek? Jak coś robić to porządnie, zwłaszcza że to naprawdę może być motywujące dla ludzi przywiązanych do tego forum i tej społeczności.

Brawo za chęci, wiem ile jest roboty z takimi rzeczami.




 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 12:28   

Co do kwestii przyznawania i tego jak to ma forumowo działać...
Jestem za stworzeniem działu w rozwoju osobistym. W dziale znalazłby się przyklejony temat "Propozycje nowych odznaczeń", gdzie można by zgłaszać Wasze propozycje. Po zaakceptowaniu nowego odznaczenia powstawałyby 2 tematy - "<<nazwa odznaczenia>> - relacje", który by służył zgłaszaniu, że podejmuje się konkretne działanie i potem zdawaniu relacji, która by była podstawą do przyznania odznaczenia przez zarząd (coś na zasadzie "Podejmij wyzwanie") i drugi "<<nazwa odznaczenia>> - grupa wsparcia", w którym można by sobie wzajemnie gratulować, podsuwać pomysły jak wytrwać w postanowieniu, wymieniać się własnymi skutecznymi sposobami i rozwiązaniami - generalnie rozmawiać o wszystkim co będzie pomocne i wspierające dla osób, które próbują coś w danej sferze swojego życia zmienić.
Oczywiście części sukcesów nie da się przewidzieć, bo na przykład trudno wiedzieć wcześniej, że wejdziemy w jakąś sytuację konfliktową i zachowamy się w niej asertywnie, a jest to sukces, o którym niektórzy zapewne by chcieli pamiętać, więc w części odznaczeń liczyłaby się tylko relacja z odniesionego sukcesu.
Jak to widzicie?




 
 
System odznaczeń
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 12:38   

Lady Emaleth napisał/a:
żeby to było coś maksymalnie indywidualnego - coś dla usera i jego własnej satysfakcji

To może ja będę dostawać wiaderka, a ty serca w słoiku?




 
 
System odznaczeń
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 20:36   

Lady Emaleth, czyli w przypadku części odznaczeń user podejmowałby wyzwanie i po jego pozytywnym zrealizowaniu otrzymywałby odznaczenie, a część wymagałaby tylko zgłoszenia odniesionego sukcesu. :drapanie: Podoba mi się to, podoba mi się ta indywidualizacja odznaczeń, która zapobiegnie ewentualnej rywalizacji czy "zbieraniu" odznaczeń.
A co jeśli ktoś będzie miał więcej niż te 4 odznaczenia, które mieszczą się pod avatarem? Będą się wyświetlały tylko te najnowsze, tak? Bo domyślam się, że dla wszystkich nie starczy miejsca.
Chochlik napisał/a:
To może ja będę dostawać wiaderka, a ty serca w słoiku?

A ja będę hodować stado owiec. :hahaha:




 
 
System odznaczeń
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-29, 22:50   

Będę mógł po jakimś czasie otworzyć sklep AGD.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
System odznaczeń
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-31, 14:33   

A ja utworzę armię zombie. :D



 
 
System odznaczeń
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-21, 15:23   

Co z systemem odznaczeń? Będzie wprowadzony? :)



 
 
System odznaczeń
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-21, 15:45   

Właśnie, bo się nie tnę od stycznia...



Ostatnio zmieniony przez 2014-09-21, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
System odznaczeń
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-21, 19:11   

Arya napisał/a:
Będzie wprowadzony?

Będzie... ale chwilowo nie mam czasu się tym zająć. W każdym razie obiecałam, że go wprowadzę przed odejściem z funkcji i słowa dotrzymam.




 
 
System odznaczeń
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12