Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Straszydła
Autor Wiadomość
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-18, 16:10   

Mógłby mi ktoś zaproponować jakieś horrory nagrywane nie profesjonalną kamerą, a kamerką trzymaną w ręce? Lubie je ze względu na większą realistyczność. ;D Oczywiście "Blair Witch Project" czy "Rec" już obejrzałam, "Project Monster" również. Było ich więcej, ale nazw już nawet nie pamiętam. Zna ktoś coś ciekawego? :D



wish I could ctrl+Z you
 
 
Straszydła
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-18, 16:38   

Może paranormal activity. Może i uwielbiam horrory, ale nie akurat ten typ. Mało jest takich.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Straszydła
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-18, 16:52   

biały królik, "Paranormal Activity" widziałam, pierwsze dwie czy trzy trzy części.



wish I could ctrl+Z you
 
 
Straszydła
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-19, 19:25   

"Blair Witch Project2" lub może Demony? Hathor, polecam równierz "Anicent Aliens" idealnie spasuje pod twoje gusta.



 
 
Straszydła
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-22, 11:37   

Kruk, jako że "Blair Witch Project" bardzo mi się podobało, naturalnie obejrzałam drugą część. Ale nie zrobiła na mnie już takiego wrażenia.
"Demonów" nie znam, a "Anicent Aliens" będę musiała sprawdzić. Brzmi ciekawie. :> Dzięki. :tuli:




wish I could ctrl+Z you
 
 
Straszydła
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-09-22, 12:30   

Hathor,
Grave encounters" 1 i 2
"The Poughkeepsie Tapes"
"Megan is missing"
"Lowca trolli" :lol:
mimo, ze kojarze jeszcze jakies filmy nie jestem w stanie przypomniec sobie tytulow.




 
 
Straszydła
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-22, 13:20   

inspire2306, o, "The Poughkeepsie Tapes" nie widziałam i "Megan is missing" też nie.
"Łowca trolli" brzmi zbyt dziwnie, chyba sobie odpuszczę ten tytuł... xD
Za pozostałe dziękuję. :ściska:




wish I could ctrl+Z you
 
 
Straszydła
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-10, 19:25   

Jedyny horror, który wywarł na mnie wrażenie i na którym poleciało kilka przekleństw pod nosem to Obecność. Fajna jest też Klątwa 1 i 3 część. Co jak co ale japońskie białe dzieci zawsze będą straszne. :D



Ostatnio zmieniony przez Motyl 2014-11-10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Straszydła
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-11-17, 07:11   

O rany... Obejrzałem właśnie "Imprint" japońskiego mistrza horrorów Takeshi Miike i muszę przyznać, że czegoś tak miażdżącego umysł, jeszcze nigdy nie widziałem... Znakomita gra aktorska, znakomita produkcja i sceny przerażające, okrutne, a przede wszystkim smutne. Tego filmu nie mam ochoty oglądać drugi raz dlatego, że jest za dobry. Po filmie pozostaje uczucie ogromnego przygnębienia, ale nie jak po melodramatach, tutaj jest konsternacja, pragnienie powrotu do realnego świata i nimożność poradzenia sobie z obrazami które się przed momentem widziało.

Zapamiętać: Nie oglądać więcej horrorów produkcji japońskiej... BULLSHIT!!! Są zajebiste!! O to chodzi w horrorach, żeby się bać i żeby później nie można było dojść do siebie i takie efekty zapewniają właśniej horrory z tego popieprzonego (ale jakże fascynującego) kraju :)

Jutro sobie chyba zapodam kolejną produkcję pana Takeshi Miike.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Straszydła
DBV91
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-02, 20:08   

Hathor napisał/a:
Mógłby mi ktoś zaproponować jakieś horrory nagrywane nie profesjonalną kamerą, a kamerką trzymaną w ręce?

Jedna z niewielu dziedzin w której jestem mocny, więc późno bo późno ale może komuś się przyda. Przy czym ja osobiście bardzo nie lubię takich filmów, raczej mnie irytują.

Z takich nowszych filmów to Szubienica (2015 - dla mnie dramat), Exist (2014), Tragedia na przełęczy Diatłowa (2013 - tu już całkiem spoko), Witajcie w dżungli (2007), Entity (2012). Tak na pierwszy rzut z pamięci jakby ktoś szukał mimo że to odgrzewany wątek.

Żeby nie było, że tylko odgrzewam czy ktoś wie z jakiego filmu jest mój forumowy avatar? Po aktorze pewnie ktoś dojdzie ale tak z ręką na sercu czy ktoś oglądał ten film. Jak nikt się nie trafi to zadowolę się nazwiskiem aktora :D




 
 
Straszydła
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-11-03, 22:50   

Nie przepadam za oglądaniem horrorów, nie mogę ich oglądać jak jestem sama, bo potem na 99,9% mam koszmary przez kilka mocy, nawet jeżeli dla większości osób dany film nie był ani trochę straszny.
Inaczej, jeżeli oglądam z kimś i potem jestem z tą osobą i śpię, wtedy jestem w stanie obejrzeć. :lol: Tak właśnie obejrzałam Sinister i Obecność.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Straszydła
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-06-21, 18:02   

Zgodziłam się na pójście na maraton horrorów i mówiąc szczerze, to trochę jestem przerażona. Nigdy nie byłam na horrorze w kinie i nie wiem jaka może być atmosfera. A tutaj jeszcze cała noc strachu...



 
 
 
Straszydła
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-21, 18:31   

craving, jeśli trafi się na sali jakiś śmieszek to może skutecznie rozładowywać atmosferę napięcia.



 
 
Straszydła
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-06-21, 19:08   

Złośnica, mam nadzieję że się trafi.
I zastanawiam się nad ekwipunkiem na ten wypad... To w końcu caała noc.




 
 
 
Straszydła
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-21, 19:13   

Swoją noc horrorów, chociaż nie przepadam za tym gatunkiem, wspominam całkiem w porządku. Poszłam wtedy z trzema koleżankami, trochę chichrania, trochę jedzenia, trochę strachu, trochę spania. Warto mieć jakieś duże picie i może coś konkretniejszego do zjedzenia niż tylko chrupasy.



 
 
Straszydła
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13