Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Incels
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-13, 08:42   

Mnich napisał/a:
Kruk, twoje opinie są sztuczne, na pokaz tak jak ty

Nie mów proszę, że jestem na pokaz i wszystko ,co piszę jest sztuczne...

Mnich napisał/a:
zawsze gdy czytam twoje posty mam przed oczami "fajnego dzieciaczka" który wbija na forum aby podnieść swoje ego

Nie wbijam sobie na forum ot tak, by sobie podnieść samoocenę i nie jestem fajnym dzieciaczkiem.




Ostatnio zmieniony przez 2014-09-14, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Incels
Maria 


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-16, 23:26   

Ciężka sprawa. Tak całe życie w celibacie! ;] Człowiekowi może walnąć kuku na muniu! :lol:



Szkarłatne krople zsyłają zapomnienie. Strugi smutku i złości płyną, bym nie mogła znaleźć swojego końca...
 
 
Incels
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-17, 15:11   

Maria, co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?
Można wyrazić własne zdanie w mniej urażający sposób. ;)

Krzywdzące jest ocenianie wszystkich przez pryzmat jednostki. Różne są sytuacje, zachowanie.
Tak zastanawiając się obszerniej zapewne znalazłabym jakiś punkt wyładowywania mojej złości po kilkunastu odrzuceniach ze strony płci przeciwnej.




 
 
Incels
Maria 


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-17, 21:21   

Ale moja wypowiedź nie miała mieć obraźliwego charakteru. Po prostu wyobraziłam sobie taką stereotypową "starą pannę". Nie wiem czemu, ale zawsze gdy mam z takimi styczność, są poprtostu zdrowo pokręcone (i nie koniecznie w negatywnym sensie). :)

A co do artykułu, to tak na poważnie, jestem w stanie zrozumieć, że takim ludziom może poprostu "odbić coś do głowy". Seks to nie tylko sama czynność, ale to też jak wybuch emocjonalnej bomby. Poza tym w przypadku panów z artykułu brak seksu = brak związków i miłości. Brak miłości rodzi nienawiść, a nienawiść to choroba naszej cywilizacji. Czemu zabijają? Tego nie wiem. I myśle, że nikt się raczej nie dowie, czemu akurat tak, a nie inaczej. Frustracje w głowie wybuchają, a wtedy głowa traci jakąkolwiek racjonalność.




Szkarłatne krople zsyłają zapomnienie. Strugi smutku i złości płyną, bym nie mogła znaleźć swojego końca...
 
 
Incels
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12