Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolekcjonerstwo
Autor Wiadomość
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-03-29, 15:39   

Też zbierałam karteczki! W przedszkolu i na początku podstawówki to był szał, pamiętam miałam kilka pełnych segregatorów. :D



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Kolekcjonerstwo
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-03-29, 18:39   

Też zbierałam, ale po jakimś czasie zabronili nam w szkole się tym bawić i się wymieniać :shock: .



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Kolekcjonerstwo
Radek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 01:23   

Ja od 9 lat zbieram bilety MPK na komunikację miejską, a czemu to długa historia. To jest moja jedyna pasja. Kiedyś zbierałem znaczki, katalogi samochodowe, karty magnetyczne lecz to były chwilowe zachcianki, jak ktoś to zbiera to może dać mi znać.



 
 
Kolekcjonerstwo
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-18, 01:24   

Też zbieram bilety. ;)



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Kolekcjonerstwo
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-16, 03:46   

W przedszkolu i na początku podstawówki zbierałem pełno kapsli z czipsów.
W podstawówce zbierałem karteczki, wymieniałem się nimi z innymi, kupowałem je etc., ale tylko karteczki, na których były przedstawione zwierzęta! :D
Mam też małą kolekcję pocztówek.
Biletów nie kolekcjonuję, ponieważ niezbyt często jeżdżę pociągami, autobusami, tramwajami etc., jednak jeżeli już jeżdżę, to bilety zatrzymuję.




 
 
Kolekcjonerstwo
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-16, 21:08   

Jedni zbierają znaczki, inni karty, a ja zbierałem kamienie. Jak byłem jeszcze młodszy to naklejki.



 
 
Kolekcjonerstwo
Edgar 



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 123
Skąd: świat

Wysłany: 2014-12-15, 18:27   

Od dekady zbieram płyty winylowe.
LightingOwl napisał/a:
a ja zbierałem kamienie

Swojego czasu i ja zbierałem kamienie, aktualnie zdobią terrarium mojego pupilka.




 
 
Kolekcjonerstwo
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-22, 20:29   

Zbieram płyty CD i perfumy. Mam też kolekcję węży w terrariach. Swego czasu też robiłem modele.







 
 
Kolekcjonerstwo
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 01:15   

Kolekcjonuję monety 2 zł okolicznościowe. Z uwagi na to, że 2zł już nie robią, przerzuciłem się na 5zł. Poza tym DVD z ulubionymi filmami. Pamiątki związane z ulubionymi gwiazdami, najlepiej podpisane przez nie. Perełką w kolekcji jest osobiście złożony podpis z dedykacją przez Dite von Teese na okładce jej książki.

Pisownia. | Arya




Ostatnio zmieniony przez 2014-12-26, 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kolekcjonerstwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 10:10   

Sealiah napisał/a:
Perełką w kolekcji jest osobiście złożony podpis z dedykacją przez Dite von Teese na okładce jej książki.

Thnks właśnie dostała zawału. :lol:




 
 
Kolekcjonerstwo
Sealiah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 12:04   

Chochlik, kto dostał zawału i dlaczego?



 
 
Kolekcjonerstwo
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 12:47   

Thnks. Userka, która ma obsesję na punkcie Dity.



 
 
Kolekcjonerstwo
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-27, 11:35   

Ja za to mam kolekcje starych płyt głównych, kart graficznych, dzwiękowych, pamięci ram i dysków :D



 
 
Kolekcjonerstwo
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-12, 23:26   

Aaaa! Karteczki! Jak to było dawno... już o tym zapomniałam, a pamiętam, że bardzo to lubiłam w podstawówce. Udało mi się zebrać sześć segregatorów i nadal mam je schowane w półce, a jednak o nich zapomniałam. Dziękuję Wam za przypomnienie. ^^
Well, przestałam, bo to już nie ten wiek - zbieranie karteczek z... cokolwiek jest teraz modne - jakaś Violetta czy inny szatan - nie mieści się w zakresie moich zainteresowań. Chyba że wypuścili serię z Sherlocka BBC albo Marvela, to jestem gotowa biec do papierniczego. ^^

Zbieram metki. Te kartonowe. Niektóre są naprawdę śliczne. W sumie nie wiem po co - ot, tak. Mam ich cały karton, w którym jest - szacuję - około 400, może 500 sztuk?

Zbieram też mangi - ale to razem z bratem. Dość... kosztowne hobby. Mamy ponad osiemset tomów, przy czym z dumą mogę powiedzieć, że moja część jest większa, bo on do shounen-ai ani yaoi się nie zbliża, więc te mangi kupowałam w całości sama. I zaczęłam zbierać przed nim, dołączył później, mwahahaa!
Kupowanie mang poprawiało mi humor. Oczywiście w pewnym momencie - jak to ja - zaczęłam przesadzać i kupować mocno ponad swoje możliwości finansowe. W krytycznym momencie byłam winna bratu niemal tysiąc złotych, a biorąc pod uwagę fakt, że spłacałam z kieszonkowego i prezentów na urodziny czy święta... to nie było rozsądne.
Od jakiegoś roku nie przybyło nam żadnych nowych tomów. I na razie się nie palę, żeby ten stan rzeczy zmienić - oszczędzam. Chyba. ;D




 
 
Kolekcjonerstwo
Teo 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Maj 2016
Posty: 119
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-06-03, 23:08   

Zbieram figurki,głównie nendosy. Czasami dobija mnie że wydaje na nie więcej niż bym chciała :D Ale to fajne uczucie mieć te cudeńka

A tutaj sztuk dwie z mojej kolekcji qwq Uwielbiam tych panów, te figurki są bardzo miłe w dotyku




 
 
Kolekcjonerstwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12