Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rówieśnicy
Autor Wiadomość
Carine 



Dołączyła: 14 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: Łódź

Wysłany: 2013-06-26, 20:41   

Absentee napisał/a:
O prześladowaniach nikt nie wie, nigdy nie miałem odwagi powiedzieć któremuś z nauczycieli.


Ja miałam odwagę powiedzieć o tym mamie, znaczy to było tak że nie chciałam chodzic do szkoły i cały czas płakałam, no i w końcu się domyśliła, że coś jest nie tak. Sprawa trafiła do wychowawcy i do pedagog, czego bardzo żałuję, bo oni gów*o zrobli, skończyło sie na tym, że niby prześladowali mnie z sympatii i zero kary i pouczenia dla nich. Z tego co czytałam to u ciebie nauczyciele też nie za bardzo chcieli interweniować, więc na twoim miejscu nie wiem czy bym cokolwiek im mówiła. Nie wiem jakie masz kontakty z rodzicami, ale jeśli są dobre to powinieneś z nimi najpierw porozmawiać albo jeśli jest taka możliwość to zmienić szkołę.




„Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam, ale we śnie każdy ucieka do własnego świata.”
 
 
 
Rówieśnicy
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-26, 21:45   

Carine napisał/a:
Sprawa trafiła do wychowawcy i do pedagog, czego bardzo żałuję, bo oni gów*o zrobli, skończyło sie na tym, że niby prześladowali mnie z sympatii i zero kary i pouczenia dla nich. Z tego co czytałam to u ciebie nauczyciele też nie za bardzo chcieli interweniować, więc na twoim miejscu nie wiem czy bym cokolwiek im mówiła.


Interwencja u nauczycieli może coś zdziałać, ale nie można się wycofywać. Jeśli wychowawca ma to w dupie - idziesz do dyrekcji, jeśli dyrekcja też - do kuratorium lub na policję. W swoim opisanym wcześniej przypadku nie interweniowałam dalej, bo chociaż kara, którą otrzymali była śmiesznie mała, to przestali mnie dręczyć. To były wypieszczone gnoje z dobrego domu, które szukały rozrywki, ale obniżenie oceny z zachowania sprawiło, że mieli pełne gacie.

Toteż albo zmień szkołę, albo walcz do końca. Będziemy tu trzymać za Ciebie kciuki niezależnie od tego, co wybierzesz. Najgorsze będzie pozostawienie sprawy własnemu biegowi, bo niestety, ale granica będzie się przesuwać. Będą sprawdzać ile im jeszcze wolno.

Teraz idą wakacje, więc będziesz miał chwilę wytchnienia i czas na przemyślenie całej sprawy.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Rówieśnicy
Carine 



Dołączyła: 14 Cze 2013
Posty: 54
Skąd: Łódź

Wysłany: 2013-06-26, 22:03   

Pomanita, niestety nie ma świadków, nie ma sprawy. Mama próbowała zrobić wszystko, żeby przestali, a nauczyciele nawet rodziców o tym nie powiadomili, a już nie mówię o obniżeniu oceny z zachowania. Po prostu nic.



„Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam, ale we śnie każdy ucieka do własnego świata.”
 
 
 
Rówieśnicy
Tsukiko
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 07:44   

Obojętni mi są. W klasie mam tylko 3 osoby w moim wielu reszta jest o rok młodsza bo przez rok nie chodziłam do szkoły.



 
 
Rówieśnicy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-16, 07:49   

Jeśli chodzi o rówieśników, są mi obojętni. Po prostu staram się ich akceptować, bo w szkole mam ich wokół siebie sporo. Od zawsze lepiej dogadywałam się ze starszymi ludźmi i to wśród takich spędzam najwięcej swojego czasu wolnego. Z rówieśnikami raczej nie utrzymuję kontaktu poza szkołą.



 
 
Rówieśnicy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-04-16, 08:02   

Hekate, dużo starszymi?



dead but delicious
 
 
Rówieśnicy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-16, 11:49   

R. de Valentin, dla mnie starość to pojęcie względne. Znajdują się starsi o dwa, trzy lata, ale i starsi o dwadzieścia. Dla mnie to bez znaczenia.



 
 
Rówieśnicy
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-04-19, 12:54   

Rówieśnicy? W sumie to kumpluję się z paroma koleżankami z klasy, widujemy się poza szkołą bardzo rzadko, prawie wcale. Lepiej odnajduję się w towarzystwie starszym o 2 lata w górę. Staram się dobrze kontaktować z ludźmi z roku/klasy bo spędzam z nimi dużo czasu(szkoła) ale poza szkołą nie ma nic. Ogólnie nie przepadam za towarzystwem dziewczyn, wolę być z chłopakami(i proszę tu bez skojarzeń i chamskich tekstów), nie po to, żeby ''zarywać'' tylko dlatego, że lepiej się z nimi dogaduję. Dobrym przykładem nie-rówieśnika jest taki jakby mój przyjaciel który jest ode mnie o 6 lat starszy a wie o mnie praktycznie wszystko. Bardzo blisko jestem również z pewnym kolegą z ruchu Światło-Życie który jest ode mnie o 4 lata starszy :P Tak samo 2 dziewczyny z którymi się dobrze dogaduję, również 4 lata starsze :psychopata:



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Rówieśnicy
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-21, 20:58   

Dzisiaj ujrzałam swoich rówieśników... oto co usłyszałam
-to chyba Kaśka
-ej patrzcie to Kaśka
-O Kaśka, siema myślałem, że to gruba
-Ona chyba przytyła nie?
-Od dzisiaj będę mówił na nią opona
-Ej pela, zaje**łas mi przyjaciela
A miałam ochotę się przełamać i z nimi pogadać, spędzić trochę czasu.
To nie są Ci z mojej klasy. Pochodzę z małej wioski i ci, z którymi chodziłam do podstawówki poszli do jednego gimnazjum, a ja sama do drugiego. I to właśnie teksty tych, z którymi uczyłam się 7 lat.




 
 
Rówieśnicy
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-04-21, 21:33   

freakshow, cóż można powiedzieć? Niewychowane świnie. Choć nie jest to proste olej ich z góry ciepłym moczem. Widzisz przecież, jaki reprezentują poziom, równanie do ich poziomu byłoby równaniem w dół, a tego raczej nie warto robić. Spotkasz na swojej drodze jeszcze wielu wartościowych ludzi, a oni dostrzegą Twoją wartość, o której nie świadczy i nigdy nie będzie świadczył obwód bioder kub talii.



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Rówieśnicy
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-02, 19:21   

Nienawidze ludzi z mojej klasy, zwykłe ścierwa. Gnoją każdego słabszego za byle co. Mnie to narazie nie dotknęło, ale wiem, że jak popełnie najmniejszy błąd, to będe musiał skopać komuś dupę, albo stane się ofiarą do końca szkoły.



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
Ostatnio zmieniony przez 2014-09-02, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rówieśnicy
Double 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 59
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-09-02, 21:01   

W jakiej jesteś szkole?



 
 
Rówieśnicy
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-02, 21:15   

Liceum



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Rówieśnicy
Double 



Wiek: 27
Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 59
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-09-02, 21:29   

Zazdroszczę Ci, ja niestety trafiłem do technikum - gdzie prawie każdy jest totalnie patologiczny.



 
 
Rówieśnicy
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-02, 21:48   

Nie masz czego, u mnie jest inaczej, do technikum trafili w większości normalni, sympatyczni ludzie, a o liceum szkoda gadać.



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Rówieśnicy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12