Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
Aruka 
Cień



Wiek: 28
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 171
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-02, 21:47   

Ostatnio dzieje się coś złego ze mną. Stałem się tykającą bombą, która resztkami sił wstrzymuje się przed wybuchem. Jestem strasznie przygnębiony i osamotniony. Związek zaczyna mi się powoli sypać, a żeby wprowadzić mnie w stan kompletnej furii wystarczy drobny impuls. Dzisiaj znów wpadłem w szał, na szczęście zawsze gdy uczucie gniewu mnie przepełnia, na początku chaotycznie chodzę po pokoju, a następnie żeby niczego nie zniszczyć, chwytam za kartkę oraz ołówek i zaczynam rysować. Wszystko żeby rozładować gniew, po którym następuje kompletna melancholia i brak siły do jakichkolwiek działań...



"She waits for me in my dreams.
Every night misery brings."
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-03, 18:07   

Nie poszłam na rozpoczęcie roku, a drugi i trzeci czyli dzisiejszy dzień przesiedziałam z głową w rękach. Nigdy nie czułam się tak źle jak teraz. Co roku ten sam schemat. Początek szkoły = załamanie. Z tym, że zawsze "jakoś" to było, a teraz po prostu sama nie wiem. W wakacje jeszcze można było zamknąć się w swoich czterech ścianach, pograć na komputerze, otępić się przy TV czy poczytać książkę. I pomijając fakt, że te wakacje były pełne płaczu, żalu, bólu i wszystkiego co złe, to te wszystkie rzeczy jeszcze to jakoś maskowały. A teraz? Po dwóch masakrycznych miesiącach trzeba dzień w dzień pokazywać się ludziom, wmawiać, że jest bardzo dobrze i pilnować, by się znowu nie rozpłakać. Nawet nie ma już nic co przyniosłoby mi ukojenie, chwilę spokoju. Na litość, jak można być tak beznadziejnym człowiekiem?



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Paradies 



Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sie 2014
Posty: 64
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-06, 19:38   

I znowu się zaczęło, oby nie było powtórki z tych trzech lat. A jak znowu będę sama? Nie jestem już tak mile nastawiona do tego wszystkiego jak kilka miesięcy temu.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-07, 00:10   

Miałem dzisiaj jeden z lepszych dni, wszystko szło po mojej myśli, zapomniałem o depresji i wszystkich problemach, ale oczywiście wszystko zniszczyła już pod koniec dnia jedna mała rzecz... ja pierd****



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-07, 00:23   

Screwdriver napisał/a:
Miałem dzisiaj jeden z lepszych dni, wszystko szło po mojej myśli, zapomniałem o depresji i wszystkich problemach, ale oczywiście wszystko zniszczyła już pod koniec dnia jedna mała rzecz... ja pierd****

Tego dnia, który dzisiaj przeżyłeś, już Ci nikt i nic nie odbierze. Chwila się liczy. Oby było takich więcej. :siłacz:




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 01:37   

Smutno. Przerażająco. DO tego stopnia, że aż się obudziłam i spać nie mogę.
Pieprzony mętlik w głowie doprowadza mnie do rozpaczy. Chciałabym płakać, a nie umiem.
Rozsadza mnie od środka.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-09-10, 23:21   

Paradies napisał/a:
I znowu się zaczęło, oby nie było powtórki z tych trzech lat. A jak znowu będę sama? Nie jestem już tak mile nastawiona do tego wszystkiego jak kilka miesięcy temu.

Paradies, spokojnie, początki zawsze są trudne. Moim zdaniem w liceum łatwiej jest nawiązać nowe wartościowe znajomości niż w gimnazjum. Ludzie stają się dojrzalsi, bardziej zajęci rozwijaniem swoich umiejętności, to i nie ma takiego strasznego parcia na przynależność do grup, łatwiej poznać ludzi. Poczekaj, jestem pewna, że będzie dobrze :motylki:




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-11, 20:25   

O. Dokładnie to samo czuję.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-09-12, 23:44   

Boję się jutra, ale sama sobe w końcu zafundowałam dzień pełen wrażeń. Poza tym jest mi jakoś pusto.



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 13:59   

Do moich wymarzonych wakacji zostały tylko 2 dni... Już nie mogę się doczekać. :yahoo:



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Paradies 



Wiek: 25
Dołączyła: 29 Sie 2014
Posty: 64
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-15, 18:37   

pinkrabbits W ostatnich latach w liceum trochę się pozmieniało. Ludzie się głównie zmienili, młodzież.
Uwierz mi jest parcie na przynależność do grup, jest podział. Nie są nastawieni na poznanie kogoś innego. Są zajęci telefonami i swoimi znajomymi/przyjaciółmi.
Nie no wiedziałam, że tak będzie.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-15, 19:37   

pinkrabbits napisał/a:
Paradies napisał/a:
I znowu się zaczęło, oby nie było powtórki z tych trzech lat. A jak znowu będę sama? Nie jestem już tak mile nastawiona do tego wszystkiego jak kilka miesięcy temu.

Paradies, spokojnie, początki zawsze są trudne. Moim zdaniem w liceum łatwiej jest nawiązać nowe wartościowe znajomości niż w gimnazjum. Ludzie stają się dojrzalsi, bardziej zajęci rozwijaniem swoich umiejętności, to i nie ma takiego strasznego parcia na przynależność do grup, łatwiej poznać ludzi. Poczekaj, jestem pewna, że będzie dobrze :motylki:


U mnie jest na odwrót, w gimnazjum byłem z w miarę dojrzałymi ludźmi a w liceum same poj*by. :ściana:




Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-05, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-10-02, 21:41   

Paradies, Screwdriver, naprawdę? Ja fajniejszą paczkę miałam z gimnazjum, ale w liceum lepiej się czułam.
Może to syndrom pierwszej klasy? Oby minęło. Może jeszcze wszyscy podrośniecie, relacje się zmienią. Poczekajcie :lama3:




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-22, 22:48   

Jestem spragniona uczuć... Tak bardzo stęskniona...
Czuje się dziwnie. Czegoś tak bardzo mi brak...


<<< Dodano: 2014-10-18, 02:48 >>>


Czuję się bezradna. Chce mi się płakać i mnie nosi. Tak bardzo mnie w środku trzęsie... Eh.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-20, 02:37   

Mam wrażenie, że jestem na granicy załamania. Już mnie wszystko przytłacza. Tak łatwo się poddać, a tak trudno iść do przodu... brakuje mi rodziny. Tęsknię za nimi, a wiem, że muszę iść swoją drogą, która na razie jest samotna. To nie pomaga... :/
Kiedy się poddam i przegram? Warto to odwlekać?




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12