Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kawomaniacy
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-15, 12:14   

Szczerze to "PRIMA" i "Maxwell House".



 
 
Kawomaniacy
morte
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-19, 00:27   

Kawa to chyba jedyne źródło energii, które jest w stanie podnieść mnie z łóżka i jako-tako zmusić do czynności życiowych. Bo jak już strzelę te trzy, cztery kubki czarnej, sypanej, arabskiej, nieziemsko pachnącej, to małe szanse na to, by usiedzieć w jednym miejscu. Wniosek: pij kawę, będziesz miał więcej energii na smutek ;)



 
 
Kawomaniacy
bebrave 
pomarańczowy



Wiek: 29
Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 73
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-10, 21:39   

Lubię kawę parzoną bez cukru, konkretnie arabikę, ale to nie marka, tylko rodzaj kawy. Ma fajny lekko kwaśny smak. Rozpuszczalną czasami traktuję jako szybki napój, gdy nie ma niczego do picia, dosypuję do mleka. Jak dla mnie jest dość słabawa.



Jeśli stoisz w miejscu, to się cofasz.
 
 
Kawomaniacy
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-11, 19:34   

Nie ma to jak mocna kawa. :) Uwielbiam jej smak i zapach.
Najlepiej mi smakuje bez żadnego cukru czy mleka. Niestety, nie czuję jakiegoś przypływu energii po wypiciu takiej kawy. Piję tak po prostu, bo mi smakuje. :D




 
 
Kawomaniacy
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-08-11, 20:56   

Do niedawna wręcz nienawidziłam kawy. Piłam ją tylko wtedy, kiedy musiałam się trochę pouczyć w nocy.
Ostatnio w Niemczech skusiłam się na Latte Macchiatto. Trzymam ją w dłoni i myślę: "Przecież ja nienawidzę kawy :wtf?: ". Okazała się być bardzo smaczna. Była i następna, również ok. Chyba zacznę pić częściej.




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Kawomaniacy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-30, 21:11   

Czuczi, rozpuszczalna czy mielona?



dead but delicious
 
 
Kawomaniacy
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 21:40   

Wszystko mi jedno. Mielona. Nie ma to rozpuszczalna - ale taka podwójna dawka w jednym kubku. :)



 
 
Kawomaniacy
PersonaNonGrata 


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 115
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-09-01, 16:25   

Nie lubię prawdziwej kawy, okropnie smakuje i wypłukuje ważne minerały z organizmu, a kofeina nie działa aż tak dobrze. Lubię za to [jak to mówią znajomi] pseudo-kawy: zbożową [super z gorzkim kakao], cappuccino. Jakieś inne słodkie i łagodne też pewnie by mi zasmakowały, ale nie mam okazji próbować.



 
 
Kawomaniacy
Maria 


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Sie 2014
Posty: 83
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-09-01, 17:06   

Filiżanka, 2 łyżeczki rozpuszczalnej kawy a najlepiej takiej w rodzajunescafe creme, 2 łyżeczki cukru, zalane wodą dosłownie na poziom tego co jest sypkie, żeby wyszła taka gęsta mazia, reszta to mleko <3 Pyszności <3



Szkarłatne krople zsyłają zapomnienie. Strugi smutku i złości płyną, bym nie mogła znaleźć swojego końca...
 
 
Kawomaniacy
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-27, 11:55   

Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy :-o. Dziennie pije średnio 3-5 mocnych kaw.



 
 
Kawomaniacy
Damiano91 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 122
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-27, 17:38   

SmutnaMalinka, pamiętaj serce jest tylko jedno ;)



Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo
 
 
Kawomaniacy
annie
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-01, 22:31   

Tracy napisał/a:
Again:

Nie, nie mogę sobie wyobrazić dnia bez "damn good coffee" czarnej jak niebo w bezksiężycową noc! Głowa mnie boli jak nie wypiję, jestem zła i nie do życia. Jedna siekiera obowiązkowo, tylko sypana. Żadnego cukru!!!

W swoim życiu przeszłam różne etapy - do 10 kubków dziennie + tigery + tablety do ssania z kofeiną. Biegałam jak na dopalaczu. Rozkręcałam kompa w kilka sekund. Nie spałam i wszedzie mnie było pełno. Jak odstawiłam powoli - zgon! :lol:



Ja mam tak samo. Nie mogę rąk opanować i czuję, że czasem tracę kontrolę, ale lubię to! Kurczę, mam 24 lata i sama siebie nie ogarniam, co będzie za parę lat?




Ostatnio zmieniony przez 2015-01-02, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kawomaniacy
Hazy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-02, 11:57   

Ostatnio zauważyłam, że kawa sprawia, że wracam do żywych, inaczej tylko bym spała. W miłą chęcią piłabym kilka dziennie, potrzebuję tego, ale staram się ograniczać do jednej czy dwóch, z powodu wypłukiwania ważnych minerałów.



 
 
Kawomaniacy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-01-02, 20:42   

Naprawiliśmy ekspres, co spowodowało, że ilość wypijanej przeze mnie kawy znacznie wzrosła. Zapach i smak - niepowtarzalne. :)



 
 
Kawomaniacy
Damiano91 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 122
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-04, 13:37   

Też uwielbiam kawę, lecz ze względu na problemy z nadciśnieniem popijam tylko rozpuszczalną.



Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo
 
 
Kawomaniacy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12