Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ella
2015-06-27, 21:44
Czym jest autoagresja?
Autor Wiadomość
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-24, 21:51   

Nigdy nie zrywam świeżych strupów. Nienawidzę, gdy rana przez to goi się kilka razy dłużej. Przeraża mnie również ilość bakterii jaka dostaje się wtedy do środka.
Dość często natomiast zdarza mi się zdrapywać stare strupy, które praktycznie same odchodzą od skóry.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Czym jest autoagresja?
Hannah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 00:23   

Drapie skórę na dłoni i czekam na taki płyn, który bardzo szybko przeobraża się w strup, po czym go zdrapuje. Trochę krwi poleci, a na sam koniec jest blizna. :P



 
 
Czym jest autoagresja?
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-31, 12:47   

Paznokcie obgryzam rzadko, za to skórki - szkoda gadać. Im bardziej mi się nudzi albo im więcej mam stresu, tym bardziej. Raz nawet musiałam iść po jakiś antybiotyk do dermatolog, bo za dużo mi się wygryzło.
A teraz w ogóle mam masakrę koło paznokci, więc wszystko ładnie wycięłam, zaklejam plastrami i od dziś nie skubię!
Będzie ciężko, bo jak to powiedział mi kiedyś mój kuzyn: 'jest jakaś dziwna satysfakcja, kiedy uda się wygryźć wyjątkowo wredną skórkę' :lol:




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Czym jest autoagresja?
nenies
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-18, 18:05   

Coz, rowniez zrywam strupy , ale tylko od przypalen.
Na szerszych sznytach jakos nie powstaja strupy tylko blizna. Na mniejszych to sie nie fatyguje.

A mam jeszcze jedna zabawe z tworzacymi sie dopiero bliznami , ale to inna historia.




 
 
Czym jest autoagresja?
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-18, 18:10   

Lubię zrywać strupy. Czasem robię to nieświadomie i wtedy goi się znacznie dłużej. Jeśli świadomie, to potrafię się powstrzymać do momentu, aż trochę się zagoi, ale kusi...



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Czym jest autoagresja?
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-09-19, 13:03   

biały królik, wiem jaki wstrętne blizny pozostają po takim kilkukrotnym zrywaniu strupów. Mam nadzieję, że uda Ci się nad tym zapanować. :tuli:

nenies napisał/a:
A mam jeszcze jedna zabawe z tworzacymi sie dopiero bliznami

Lepiej nie podpowiadaj. ;)
nenies, starasz się coś zrobić, aby się nie krzywdzić?




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Czym jest autoagresja?
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-09-19, 15:16   

Spokojnie, to nie tak duży problem. To jak ochota na coś słodkiego, albo coś w tym stylu.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Czym jest autoagresja?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 19:16   

Scaliłam z tematem "Obgryzanie paznokci jako forma autoagresji."




 
 
Czym jest autoagresja?
smugler 
robak pospolity



Wiek: 37
Dołączył: 27 Wrz 2014
Posty: 106
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-06, 12:50   

Obgryzam paznokcie dość często wystarczy trochę niepokoju lub stresu i już nożyczki nie są potrzebne, chyba że do tych od nóg ale na to też mam inny sposób.



"Mnie Już Nie Ma"
 
 
Czym jest autoagresja?
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-06, 18:50   

Długi długi czas nie obgryzałam a teraz znów zaczęłam :/ muszę to jakoś ogarnąć!



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Czym jest autoagresja?
Beast Mode 



Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 19
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-10-06, 20:14   

Obgryzam aż zaczyna boleć. Jakoś paradoksalnie bardziej obgryzałem po tym "gorzkim" lakierze.



 
 
Czym jest autoagresja?
Tygrys 



Wiek: 40
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 288
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-07, 15:28   

Nigdy nie miałem problemu z obgryzaniem paznokci, stres nie był powodem do niszczenia płytki paznokcia. Jednak... jak już zdarzył się "zadzior", zero nożyczek w pobliżu, chcąc się go pozbyć złapałem zębami. Pomijając nieprzyjemne wrażenie, oraz wstręt do tego, co robię... zamiast "przegryźć" pociągnąłem, tracąc pół paznokcia. :?
Chyba całkowicie wyleczyłem się z takiej formy pozbywania się zadziorów.




"Głęboka zemsta jest córką głębokiego milczenia"
Vittorio Alfieri
 
 
Czym jest autoagresja?
Beast Mode 



Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 19
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-10-07, 15:51   

Tygrys, Auć! Może też spróbuje... Jeszcze na początku bałem się jak mnie straszyli że już mi nie odrosną, jednak kiedy sobie lekko zwęgliłem jeden palec a po jakimś czasie paznokieć odrósł takie teksty przestały robić na mnie wrażenie ;/



 
 
Czym jest autoagresja?
Tygrys 



Wiek: 40
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 288
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-07, 20:52   

Beast Mode napisał/a:
Tygrys, Auć! Może też spróbuje... Jeszcze na początku bałem się jak mnie straszyli że już mi nie odrosną, jednak kiedy sobie lekko zwęgliłem jeden palec a po jakimś czasie paznokieć odrósł takie teksty przestały robić na mnie wrażenie ;/


Zwęglenie palca... to musiało być "auć". Chyba wolę nie wiedzieć, gdzieś ten palec wkładał...
Ale faktycznie, po takim przeżyciu słowa "bo nie odrośnie", miały prawo wypaść dość blado.




"Głęboka zemsta jest córką głębokiego milczenia"
Vittorio Alfieri
 
 
Czym jest autoagresja?
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 15:46   

Jak tak dalej pójdzie, to nie będę miała paznokci w ogóle. Robię to niekontrolowanie. Miałam nadzieję, że kiedy założą mi aparat ortodontyczny to przestanę obgryzać. Niestety, tak się nie stało. Kiedy się pilnuję, to nie pcham rąk do buzi, ostatnio 3 tygodnie tego nie robiłam. Nie wiedzieć kiedy przyłapałam się znowu na obgryzaniu. Szczerze, to po fakcie dopiero się skapłam, co zrobiłam. Ogólnie przez ten okres nieobgryzania wkładałam rękawiczki na ręce jak byłam w domu.
Smak lakieru typu "gorzki paluszek" mi nie przeszkadza.
Naprawdę, nie wiem już co mam robić, żeby z tym "wygrać". To nie jest jakieś zwykłe obgryzanie, tylko ewidentne wygryzanie i to nie tylko paznokcia, ale i skórek.




 
 
Czym jest autoagresja?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13