Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
Zimnekraje
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-03, 21:37   

Co słychać w pracy? Załapałem robotę w pracach rozbiórkowych. Stare, poniemieckie budownictwo trzeba doprowadzić do stanu surowego. Rozebrać dach. Zwalić stropy. Skuć tynki. Nienawidzę prac fizycznych ale zawsze tylko takie znajdę. Mimo, że nienawidzę prac fizycznych to te nie wydają się jakoś specjalnie uciążliwe. "Ale" (zawsze ale). Współtowarzysze pracy są ludźmi wyjątkowo nie w moim typie. Katują mnie disco polo i erotycznymi sprawozdaniami ze swoich eskapad. Dwie rzeczy których nienawidzę najbardziej. Chyba też zauważyli moją niechęć do nich, bo im bardziej staram się trzymać dystans tym disco polo puszczają głośniej, a opisy penetracji swoich żon są głębsze.

Do soboty mam tę fuchę a więc życzę sobie by odtwarzacz CD w końcu padł a żony moich współpracowników zostały zaspokojone tak, jak ich partnerzy to opisują. Amen.




 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-04, 12:02   

Zimnekraje napisał/a:
opisy penetracji swoich żon są głębsze

Widać nie mają pewności jakiej płci są, skoro muszą 'penisa na wierzch wywalać', żeby udowodnić swoim rozmówcom, że w ogóle mają tę część ciała. :D




 
 
Co słychać w pracy?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-08, 08:28   

Po miesiącu pracy w nowym miejscu odkryłam, że jestem uczulona na materiał, z którym mam w tej pracy kontakt na co dzień. :facepalm: To wyjaśnia, skąd ciągła wysypka na twarzy, kichanie i katar... dobrze, że zostało mi do przepracowania tylko pół miesiąca.



 
 
Co słychać w pracy?
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-08, 09:00   

Arya, co to za materiał? Skąd wiesz, że właśnie to cię uczula?



 
 
Co słychać w pracy?
Neko 
pikacz



Wiek: 29
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 566
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-08, 13:56   

Mam przerąbane. Wyrejestrowałam się z PUP żeby nocą wykładać towar w Tesco, miałam podpisać umowę i dostać ją z powrotem pocztą i skan na meila. Umowę podpisałam 22lipca a przestałam pracować 28 lipca. Do dzisiaj umowy nie dostałam ani pocztą ani na meila. Byłam dzisiaj w PUP, nie mogę się zarejestrować dopóki nie dostanę umowy albo zaświadczenia że nie pracuję. Dzwoniłam do koordynatorki, dopiero w poniedziałek ma coś kombinować żeby mi to odesłali. MOŻE. Co ja mam kurna robić? :'(



"Powiadają że do przeszłości zawsze się tęskni, bo ją jedyną tracimy bezpowrotnie...Powiadają, że dzieciństwo to jest prywatny mit naszej pamięci..."
:pikachu:
 
 
Co słychać w pracy?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-09, 07:33   

Chochlik napisał/a:
Arya, co to za materiał?

Len.
Chochlik napisał/a:
Skąd wiesz, że właśnie to cię uczula?

Będąc u lekarza usłyszałam, że to z czym mam problem to prawdopodobnie uczulenie, dostałam też skierowanie do poradni alergologicznej...
Kiedy jestem kilka dni poza pracą, problem znika - stąd podejrzenie, że winny jest temu właśnie len. :roll:




 
 
Co słychać w pracy?
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-08-18, 18:19   

Ok, dziś zbierałam śmieci i odkryłam pod nimi stertę obleśnych robaków, a w czwartek pieliłam ogródek. Zapytacie pewnie gdzie pracuje? Jestem stażystką w Studiu Reklamy i Druku na stanowisku Młodszy Grafik. I CO ROBIĘ? PIELĘ OGRÓDEK. Nice. <3






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Co słychać w pracy?
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-19, 19:41   

Byłam w Sheratonie (chyba najpopularniejszy i najdroższy hotel w Krk), odwiedzam drogie knajpy, bywam w miejscach na które mnie nie stać ale i poznaję ciekawe zakamarki gdzie warto się udać. Jestem 'merczem' coca-coli. ;) Fajna praca w fajnych godzinach.
:owca: :uszanowanko: może znów Cię odwiedzę jak będę w pracy. :P




 
 
Co słychać w pracy?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-19, 20:29   

wirus, weź Ty już się tak nie chwal tą swoją pracą... Niektórzy muszą zapierniczać w zamknięciu codziennie po 8 godzin, także ten, no. :D
No i wpadaj, wpadaj, póki szefowie są jeszcze na wakacjach! :D




 
 
Co słychać w pracy?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-22, 11:44   

Arya napisał/a:
wirus, weź Ty już się tak nie chwal tą swoją pracą... Niektórzy muszą zapierniczać w zamknięciu codziennie po 8 godzin, także ten, no.

Że już nie wspomnę o tych, którzy przez 12h sypią ser na pizzę. ;p




 
 
Co słychać w pracy?
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-22, 17:22   

Właśnie przeszedłem na bezrobocie. :lol: Więc już nic nie słychać.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-04, 14:32   

Niejednemu psu na imię Burek... ale przyznam, że mi się dziwnie zrobiło dzisiaj w pracy jak spojrzałam na nazwisko na karcie dawcy. :roll:



 
 
Co słychać w pracy?
Damiano91 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 122
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-04, 17:29   

W poniedziałek poszedłem pierwszy raz po dwóch tygodniach urlopu i skręciłem nogę. Teraz siedzę na zwolnieniu, także narobiłem się strasznie ;)



Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo
 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-24, 18:43   

Praktykant mi prawie zemdlał dzisiaj... :lol: Najwyraźniej preparowanie świeżutkich serduszek prosto z rzeźni nie jest dla niego. :P



 
 
Co słychać w pracy?
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-09-25, 20:47   

Przebijam, jestem męską sekretarką.



 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11