Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Antykoncepcja
Autor Wiadomość
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 15:26   

Duszka, nie za bardzo wiem, o jakie konkretnie tabletki Ci chodzi, ale plamienie po tabletkach jest normalne przez pierwsze trzy miesiące, kiedy organizm się do nich przyzwyczaja. Jeśli występuje dłużej, to trzeba zgłosić się do lekarza.



 
 
Antykoncepcja
Gość

Wysłany: 2013-04-25, 16:18   

Jak zaczęłam opakowanie, to okres, tzn w sumie bardziej plamienie trwało jakieś 2 tygodnie, a no i przy 2 placebo dostałam okres [okres, krwawienie z odstawienia, jak zwał, tak zwał].



 
 
Antykoncepcja
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-04-25, 17:14   

kokosowa, dziękuję za informację:) akurat po 3 opakowaniu mam wizytę u ginekologa:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Antykoncepcja
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 20:48   

Duszka, spokojnie. Wszystko się wyreguluje. ;)



 
 
Antykoncepcja
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-04-25, 21:24   

kokosowa, mam nadzieję bo mam wrażenie, że od porodu to ja tylko krwawię/plamie i mam kilka dni przerwy itd. w kółeczko ;/ trochę to dobija czasem.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Antykoncepcja
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 21:29   

Nie ma powodów do obaw. Ja miałam tak przez jakieś dwa miesiące. Ale potem już sama radość. :D



 
 
Antykoncepcja
brazowooka1990 



Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-01-29, 19:49   

Ja biorę tabletki, ponieważ przez zaburzenia odżywiania nie dostanę okresu. ;/ A tak to chociaż mam. :>

[ Komentarz dodany przez: Muszkieterka: 2014-01-29, 19:52 ]
Zdanie zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką.




Ostatnio zmieniony przez 2014-01-29, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antykoncepcja
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-08-18, 21:27   

Ktoś bierze ***? Dziś zaczęłam brać i zastanawiam się jak się po nich czujecie?

@edit: Duszka, właśnie przechodzę z *** na ***, bo prawie co 2msc miałam plamienia + sporo utyłam mimo jako takiej diety i ćwiczeń.

[ Komentarz dodany przez: Astrid: 2014-08-19, 10:47 ]
Regulamin forum zabrania podawania nazw leków. Od tego jest stosowny temat, do którego, póki co, nie masz dostępu.







平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
Ostatnio zmieniony przez 2014-08-19, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antykoncepcja
nenies
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-19, 19:57   

Mnie akurat kwestia zajścia w ciążę raczej nie dotyczy, ale w celach badawczych wybrałam się do gine po antykoncepcyjne. Po badaniach przepisał mi tabletki, których jednak nie wykupiłam.



 
 
Antykoncepcja
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 15:52   

Przyjaciółka mi jakieś dwa lata temu powiedziała, że po jakimś czasie (podczas przyjmowania tabletek) powinno się "dać organizmowi odpocząć" i przestać je brać, bo grozi to bezpłodnością. Obie chodzimy do tej samej pani ginekolog i jeśli jej to powiedziała, to mi też powinna, a o niczym takim nie wspomniała. Ba - odkąd biorę tabletki, chodzę do pani ginekolog od razu, gdy kończy mi się recepta. Co pół roku-rok badam się u niej normalnie. Chyba poinformowałaby mnie o tym, że powinnam odpocząć od tabletek i zrobić sobie na jakiś czas przerwę, bo ciągłe branie może czymś grozić? Ile jest prawdy w tym, co powiedziała moja przyjaciółka? Jakby nie było, pani ginekolog widzi moją kartę pacjenta i wie, kiedy wystawiła mi recepty i na ile opakowań.



 
 
Antykoncepcja
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-31, 16:02   

Hathor, nie udowodniono wpływu tabletek antykoncepcyjnych na późniejszą bezpłodność, chociaż jest to temat kontrowersyjny i lekarze mają różne opinie w tej kwestii.

Mój lekarz kategorycznie ODRADZA robienie przerw w przyjmowaniu tabletek, bo to niepotrzebna huśtawka hormonalna dla organizmu i nie widzi w tym żadnego sensu poza czasowym rozregulowaniem gospodarki hormonalnej.




 
 
Antykoncepcja
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-31, 16:06   

Daithi, już się przeraziłam, że mogę mieć problemy z bezpłodnością. :) Biorę tabletki od ponad dwóch lat i nie robiłam w tym czasie żadnych przerw. Teraz o tym dopiero pomyślałam.



 
 
Antykoncepcja
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-31, 16:19   

Hathor, ja biorę je znacznie dłużej i nigdy nie słyszałam o robieniu przerw "bo grozi to bezpłodnością". Także spokojnie.



 
 
Antykoncepcja
Melody 



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 68
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2015-02-10, 00:01   

Ja rozmawiałam z lekarzami o tych groźbach bezpłodności. Wszyscy zgodnie potwierdzali, że nie ma na to dowodów, a poza tym teraz jest zmieniony skład tak, że jest mniej hormonów w tabletkach niż kiedyś. Jeśli ktoś chce robić przerwę to poleca się dłuższą, aby nie rozregulować całkowicie hormonów. :)



 
 
Antykoncepcja
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-02-13, 12:43   

Zastanawiam się nad zastrzykiem, albo plastrami. Co będzie lepsze? Jeżeli chodzi o skuteczność jak i skutki uboczne.



 
 
Antykoncepcja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13