Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne metody jedzenia
Autor Wiadomość
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 23:42   

PanFoster, już nie jem takich rzeczy, a jak zjem to "wyrzucam" je z siebie, bo wyrzuty sumienia mnie męczą. Ale w Twoim przypadku to chyba dobrze, nie? Kiedyś na szałcie napisałeś, że jesteś za chudy, więc trochę policzków Ci się przyda. :D

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-01-26, 23:43 ]
Przecinki.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-01-26, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dziwne metody jedzenia
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-02-19, 18:31   

Płatki bez mleka, mimo że lubię mleko. Jak mam na talerzu: ryż, surówkę i mięso to najpierw jem surówkę, potem ryż, na koniec mięso i nigdy nie łączę. Herbatę piję na kilka łyków od razu jak przestanie być gorąca. Omlety, naleśniki i inne takie kółka jem zawsze tak, że odcinam okrąg a na koniec jem środek. Bułkę kroję zawsze na pół i najpierw jem spód potem górę. Chyba tyle.



 
 
Dziwne metody jedzenia
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-02-20, 20:16   

Nawijam spagetti na widelec (im dłuższy, tym lepiej) i taki zwisający podnoszę do góry, po czym z otwartą paszczą powoli całość do środka. Czasem kończy się to makaronem na twarzy, ale to nic. Obgryzam także skórki dookoła kanapek, a potem jem resztę.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Dziwne metody jedzenia
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-04-05, 12:41   

Czekoladę jem tylko rozpuszczoną w herbacie.
Makaron "dla dzieci" w kształcie literek/dinozaurów/księżniczek smakuje mi trzy razy bardziej niż normalny :roll:
Tak jak biały królik, obgryzam skórki dookoła kanapek.
Majonez pasuje mi do wszystkiego.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-01, 00:42   

To ja się pochwalę, że wszystko co jem w kubku smakuje mi lepiej. Napakuje tam porcje niedzielnego obiadu, rosół, zapiekankę, zupy a nawet ciasta! I zawsze jak już muszę jeść to na małych talerzach małymi sztućcami, choć teraz robię na odwrót - wielki talerz na plaster twarogu z pomidorem.



 
 
Dziwne metody jedzenia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-03, 19:52   

Ze mnie się w pracy śmieją z tego jak robię kawę:
Do mojego kubka wsypuję 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, dodaję łyżeczkę cukru i trochę mleka - wszystko mieszam dokładnie. A potem gdy woda już zagotowana - czekam 10min i dopiero zalewam wodą moją mieszankę.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-03, 22:46   

Czuczi, moja przyjaciółka bardzo podobnie robi kawę, tylko, że ona zalewa wodą prosto co zagotowaną :D

Nie wiem czy to dziwne, ale stronie od picia czegokolwiek w szklance (chodzi mi o napoje, soki, wodę). Dużo lepiej smakuje mi z oryginalnej butelki i z gwinta :D No i jak jem loda z jakąś polewą czy czymś, to najpierw zjadam to dookoła , a potem loda :)




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Dziwne metody jedzenia
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-04, 13:54   

Rainbow, mam tak samo! I też jak jem jakieś czekoladowe batoniki to zjadam najpierw czekoladę, potem nadzienie, albo jakieś rogaliki z nadzieniem - najpierw wyjadam całe ciasto, najlepsze zostawiam na koniec ^^



 
 
Dziwne metody jedzenia
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-04, 14:09   

Oyakaell napisał/a:
I też jak jem jakieś czekoladowe batoniki to zjadam najpierw czekoladę, potem nadzienie, albo jakieś rogaliki z nadzieniem - najpierw wyjadam całe ciasto, najlepsze zostawiam na koniec


:piątka:




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Dziwne metody jedzenia
faja 



Wiek: 39
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 80
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-08-05, 01:34   

Ja najczęściej jem wszystko z garnka i patelni, bo mi się nie chce na talerz wykładać. Tak mi wygodniej, smakuje tak samo. Do jajecznicy zawsze sypię sporo cynamonu. Delicje obgryzam dookoła, a galaretkę zostawiam na koniec. Dawniej, jak nie chciało mi się robić kanapek to najpierw zjadałem chleb, a później resztę składników.



Ostatnio zmieniony przez 2014-08-05, 06:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dziwne metody jedzenia
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-08-05, 07:11   

faja napisał/a:
Ja najczęściej jem wszystko z garnka i patelni, bo mi się nie chce na talerz wykładać.

Mam podobnie. Kanapki jem często z deski do krojenia. Ale to przede wszystkim dlatego, że nie chce mi się zmywać talerzy.




dead but delicious
 
 
Dziwne metody jedzenia
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-08, 19:42   

faja napisał/a:
Delicje obgryzam dookoła, a galaretkę zostawiam na koniec.

:piatka:
biały królik napisał/a:
Obgryzam także skórki dookoła kanapek, a potem jem resztę.

Ja ma na odwrót, najpierw środek, a na końcu skórka.
Nigdy nie dopijam żadnego napoju/wody/herbaty do końca, zawsze zostawiam łyka na końcu.
Jak już zrobię herbatę to najpierw muszę wyrzucić tą torebkę, potem mogę pić.
Do frytek wolę majonez, niż ketchup.
W domu mam dwa komplety sztućcy, jak coś jem widelcem to zawsze wybieram ten szerszy, bo nim lepiej smakuje.
Jedząc orzeszki w czekoladzie najpierw zjadam czekoladę, potem orzecha.
Zanim choćby spróbuję zupy, czy ziemniaków muszę posolić, nawet jak mama mówi, że przesoliła.




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Dziwne metody jedzenia
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-08, 20:14   

Iroisai napisał/a:
Nigdy nie dopijam żadnego napoju/wody/herbaty do końca, zawsze zostawiam łyka na końcu.


Mam tak samo! A jak robię sobie płatki na mleku to mleko mi ZAWSZE zostaje, mimo ciągłego dosypywania płatków.




 
 
Dziwne metody jedzenia
dsbm 



Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 70
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2014-08-08, 22:21   

Nigdy nie zjem czegoś co nie zostało przygotowane przeze mnie.
Jem tylko z mojego talerza, miski i używam własnego kubka, tak samo ze sztućcami . Jadąc w gości zabieram je ze sobą (talerz, miskę itd...) bo inaczej niczego nie zjem.
Herbata powinna zawierać w sobie więcej cukru niż samej herbaty, a kawa ma być czarna i maksymalnie gorzka.
Czekolada jedynie gorzka, lekko rozpuszczona w kąpieli wodnej i z dodatkiem chilli lub cynamonu. Najlepiej smakuje jedzona drewnianym patyczkiem od lodów.




 
 
Dziwne metody jedzenia
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-08, 23:15   

dsbm, wygrałeś. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Dziwne metody jedzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13