Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w domu
Autor Wiadomość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-04-14, 19:12   

Ateusz, tak. Bo to "nie są pieniądze", a ja "nie mam się czym chwalić". Mimo, iż właściwie to sobie uświadomiłam, że w związku z tą akurat pracą zbieram coraz to więcej pochwał i ludzie są ze mnie zadowoleni.

meggi napisał/a:
Niektórzy ludzie uważają, że komputery to ZŁO i nie uwierzą, że można cokolwiek zarobić :)

Dokładnie. "Bo ty tylko siedzisz i siedzisz".




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Praca w domu
Ateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-15, 13:40   

Tak z ciekawości, ile zarabiasz w ten sposób? Zrozumiem jeśli odmówisz odpowiedzi. Swoją drogą moglabyś zapytać rodzinę, jaka stawka wg nich to "byłyby pieniądze".



 
 
Praca w domu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-04-15, 15:31   

Ateusz, żadna ;) Za prowadzenie portalu dostaję minimum 200 złotych, niedużo, ale to jest jako praca dorywcza ;) Jednak w założeniu będę prowadzić 12 portali, więc 12 razy 200 plus inne pierdoły typu fanpage, to od każdego stówka.

Za artykuł na pół strony bierze się 5-8 zł., za "pressel" 2 zł. i pisze się ich kilkanaście w miesiącu, niż poważnego.

No i dodatkowe zlecenia.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Praca w domu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-17, 05:48   

meme, wiem, że trochę późno na to odpisuję... ale ta strona, którą podałaś wyżej jest do kupienia. Tam się jakoś wchodzi inaczej czy już po ptakach?



 
 
Praca w domu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-04-17, 06:10   

http://zdalniej.pl/
Na szczęście to moja literówka :D Próbuj, Namiś!




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-04-17, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Praca w domu
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-12, 08:19   Praca chałupnicza

Ostatnio natknęłam się przypadkiem na ofertę pracy chałupniczej, polegającej na składaniu długopisów. Oferta mnie zszokowała, dlaczego? - zarobki nawet do 2,4 tys złotych :shock: Moim zdaniem takie oferty śmierdzą na kilometr.

Tak z ciekawości, jakie jest Wasze zdanie? Ktoś z Was zajmował się pracą chałupniczą? Może znacie prawdziwe firmy, które takową pracę oferują?

W moim mieście jest osoba, która zleca ludziom owe składanie długopisów i jest to uczciwa praca. Zarobek? Różny, zależny od rodzaju długopisu (od 1,7 gr do 7,5 gr za sztukę).
Moja sąsiadka składa te długopisy od kilku lat i mówi, że gdy jest dobry miesiąc to można zarobić nawet 1300 zł. :o




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Praca w domu
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-10-12, 17:24   

Mój ojciec chałupniczo składał małe billboardy na zamówienie firmy Ravel. Traktował tą pracę jako sposób na dorobienie, a nie główny zarobek. Niestety nie wiem jak mu się to opłacało, bo byłam za mała by dopuszczono mnie do kwestii finansowych. Niemniej jednak nie narzekał, a groszy też nie dostawał, bo w końcu składał je od zera. Niestety trzeba się na tym znać.
Moja babcia kilka-kilkanaście lat temu zgrzewała reklamówki foliowe. Z tego co wiem, kasa była marna, a napracować się trzeba było.

Wiem, że dość opłacalną 'chałpszyznianą' jest prowadzenie sklepów internetowych, ale czy to jest sposób zarobku, który można zaliczyć do tego?

Być może istnieją uczciwi pracodawcy, ale słysząc tyle historii o ogromnych zaliczkach lub przymusie samodzielnej sprzedaży trochę taki sposób zarobku wzbudza w mnie niepokój.


*niepokój! * niemniej! :D




Este blestemata
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2013-10-12, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Praca w domu
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-10-12, 20:22   

Mama mojej współlokatorki składa długopisy. W gruncie rzeczy nie wiem, ile na tym zarabia, ale z przyczyn zdrowotnych chwilowo nic innego robić nie może. A to zawsze jakiś pieniądz.



:myszka:
 
 
Praca w domu
rafiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-18, 00:00   

http://www.youtube.com/watch?v=HxknBqu20mI



 
 
Praca w domu
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-10-22, 20:58   

Istnieje, ale jednocześnie jest bardzo dużo ofert w sieci, które mają na celu jedynie oszukanie potencjalnego pracownika. Ja sama swego czasu szukałam chałupniczej, jedyne doświadczenie natomiast ze sprawiedliwym chałupnictwem do robienie kolczyków dla znajomej mamy wg pewnego schematu - to wszystko.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Praca w domu
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-10-23, 08:33   

meme napisał/a:
jest bardzo dużo ofert w sieci, które mają na celu jedynie oszukanie potencjalnego pracownika


Wydaje mi się, że wszystkie oferty w sieci śmierdzą przekrętem. :roll:

Ale prosto zweryfikować owe firmy proponujące pracę. Wystarczy poprosić o REGON czy NIP i na tej podstawie sprawdzić czy firma w ogóle istnieje. Jeśli tak, to skontaktować się z tą firmą w celu potwierdzenia czy to ich ogłoszenie i nikt się pod nich nie podszywa.




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Praca w domu
roko 



Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 96
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2014-01-12, 23:49   

Kiedyś przerabiałem temat z pracą w domu przy komputerze, czyli klikanie linków.
Niestety większość to kant, a w tych uczciwych trzeba się dużo na klikać żeby coś zarobić.




”Don’t depend too much on anyone in this world because even your own shadow leaves you when you are in darkness.”
Ostatnio zmieniony przez 2014-01-12, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Praca w domu
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-11, 12:37   

Praca w domu może być bardzo zarobkowa. Jest takie jedno forum, które kolekcjonuje rozmaite strony, dzięki którym można dorobić, jest tez wiele innych form zarobku typu aukcje, uploading (PPA lub PPD) etc.

Próbowałem zarabiać w taki sposób, jednak nie mam do tego cierpliwości. Wiele ludzi na tym zarabia tyle w jeden dzień, co inni w miesiąc.

Tak czy siak myślę, że to nie dla mnie, chociaż wydaje się idealną pracą/pracą dorywczą.




 
 
Praca w domu
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-07-30, 07:57   

Scalono tematy Praca w domu i Praca chałupnicza.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Praca w domu
kociara 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Gru 2014
Posty: 68
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-12-30, 17:09   

Ja w styczniu zaczynam już drugą praktykę zdalną. Przez poprzedni miesiąc uzupełniałam bazy danych a teraz mam tłumaczyć.
Próbowałam pisania jakiś rzeczy, dzwonienia z domu, ale to grosiki.




Ostatnio zmieniony przez 2015-01-05, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Praca w domu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15