Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Autor Wiadomość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-16, 01:08   

A nie pomyślałaś, że Ci ludzie się nie potrafią rozdwajać i nie potrafią odbierać kilku telefonów na raz? Takie rozmowy nie trwają tyle co rejestracja do lekarza. Oni odbierają ponad 500 telefonów dziennie, więc ciężko odebrać każdy od razu, nie sądzisz?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 01:35   

No może ale resztę moich argumentów nic nie pobije. :3



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 01:39   

Nightmare,bo są głupie... :facepalm2: :srsly?:
Muszą powiedzieć, że lepiej jak się zgłosisz do specjalisty... tak każdy mówi... A linie są zajęte, bo tyle osób potrzebuje pomocy a czasem są to godzinne rozmowy...
Wiele osób dzięki temu żyje...




 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 10:59   

czarną-linia, dobra ale jeśli trafisz na jakiegoś buraka, który nawet nie słucha, po czym powie żebyś udała się do specjalisty to co to za pomoc. Powinien wysłuchać, pogadać i powiedzieć kilka miłych słów. A nie automatycznie powtarzać formulke. Nie mówię, że taki jest każdy. Jednakże w końcu się dodzwonisz a tu takie coś, taki ktoś... hmmm?



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 12:21   

Nightmare, szczerze wątpię żeby jakiś "burak" który powtarza wykute regułki zagrzał tam miejsce, po co miałby to robić?



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-16, 18:56   

Nightmare napisał/a:
No może ale resztę moich argumentów nic nie pobije.


Jakich argumentów? Ja tam żadnych nie widziałem...

Nightmare napisał/a:
czarną-linia, dobra ale jeśli trafisz na jakiegoś buraka, który nawet nie słucha, po czym powie żebyś udała się do specjalisty to co to za pomoc. Powinien wysłuchać, pogadać i powiedzieć kilka miłych słów. A nie automatycznie powtarzać formulke.


Trafiłaś na takiego, że tak mówisz?




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-16, 19:42   

Nightmare, przemawia przez Ciebie doświadczenie, czy tylko snujesz domysły?



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-17, 15:14   

Nightmare napisał/a:
Ja bym nigdy nie zadzwoniła.

Po tym stwierdziłam, że nie dzwoniłaś... Więc po co snujesz domysły i tak głupio osądzasz?




 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-12, 15:07   

Niekompetentnych osób raczej tam nie zatrudniają. Zresztą, są osoby, którym nawet zwykłe "wygadanie się" bardzo pomaga.



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-06-12, 15:14   

Chciałam zadzwonić nie raz, ale tchórzyłam za każdym razem, bo po miałabym powiedzieć? Weszłam na stronę Telefonu Zaufania i widzę, że można napisać i historia się powtarza, chciałam napisać, ale kompletnie nie wiedziałam co, zrezygnowałam. Boję się.



„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-12, 15:54   

dyingsooul, jeżeli czujesz, że masz taką potrzebę - nie zastanawiaj się, tylko dzwoń. Prawdopodobnie najgorsze będą tylko te pierwsze chwile. Pamiętaj, że rozmowa nie spada tylko na Ciebie, po drugiej stronie aparatu też ktoś jest. Po prostu mów/pisz szczerze to, co czujesz.



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-06-13, 12:21   

SadisticVicky napisał/a:
dyingsooul, jeżeli czujesz, że masz taką potrzebę - nie zastanawiaj się, tylko dzwoń. Prawdopodobnie najgorsze będą tylko te pierwsze chwile. Pamiętaj, że rozmowa nie spada tylko na Ciebie, po drugiej stronie aparatu też ktoś jest. Po prostu mów/pisz szczerze to, co czujesz.


Zadzwonić się nie odważę, nie lubię rozmawiać z obcymi, ze świadomością, że JA muszę zacząć temat. Chciałabym napisać, przymierzam się do tego, ale nie potrafię tego ubrać w słowa, nie wiem.. eh..




 
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Elizjon 


Wiek: 23
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 235
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-10-27, 15:43   

Ostatnio miałem dzwonić.. ;d



 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Pennyroyal Tea 
Pennyroyal Tea



Wiek: 24
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 286
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-10-30, 19:33   

Bałabym się zadzwonić, nie wiem kto jest po drugiej stronie- dokładniej nie mam pojęcia czy ktoś aby na pewno potraktowałby mnie na poważnie... Po za tym z niewiadomych mi przyczyn mam do tego pewnego rodzaju wewnętrzną blokadę.



 
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-11-10, 21:43   

Kilka razy w ciągu tego roku probowalam się dodzwonić ale wszyscy konsultanci byli zajęci... W sumie nie dziwne duzo osob dzwoni. Ludzie mając kilkanaście lat potrafią wpaść w niezłe tarapaty, ztesztą kto to mówi :lol: .



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12