Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opolskie
Autor Wiadomość
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-21, 09:02   Opolskie

Najbardziej znany na Opolszczyźnie jest Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi w Opolu.
ADRES: ul. Wodociągowa 4, Opole
REJESTRACJA: pon.-pt.: 7:00-15:00 / 775414221;775414222
OPCJA: NFZ

W Kluczborku istnieje Centrum Terapii i Psychoedukacji. Tu przyjmuje lekarz psychiatra, seksuolog. W Kluczborku prowadzi terapie dla osób uzależnionych, ale przyjmuje też jako psychiatra.
ADRES: ul. Wolności 6, Kluczbork
REJESTRACJA: pon.-pt.: 8:00-13:00 / 602673504
OPCJA: prywatnie i na NFZ

W Kluczborku, przy ulicy Grunwaldzkiej przyjmuje jeden z (jak mówią inni lekarze) lepszych psychiatrów na Opolszczyźnie, Zdzisław Cichoń. Spotkałam się z tym człowiekiem raz w życiu, polecam.
OPCJA: prywatnie - 100 zł

W Wołczynie przyjmuje psycholog, Regina Iżycka. Od paru miesięcy chodzę do niej na spotkania i jestem zadowolona. Polecam.
OPCJA: NFZ


<<< Dodano: 2014-05-21, 12:28 >>>


W Kluczborku, przy ulicy Sienkiewicza 20, znajduje się też Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Mają tam kilku psychologów. Tam zaczęła się moja historia z psychologiem, jednak szybko się skończyła. Nie mam zamiaru już nigdy tam się zjawić.
OPCJA: NFZ

[ Komentarz dodany przez: Chochlik: 2014-05-21, 12:30 ]
Pamiętajcie, że cena wizyty jest ważna na dzień napisania posta i jest pewne, że po jakimś czasie się zmieni... raczej nie na niższą. :)




 
 
Opolskie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-17, 23:50   

W Strzelcach na ul. Jordanowskiej 1A jest Centrum Terapii i Profilaktyki. Głównie zajmują się terapią uzależnień i na to właśnie mają umowę z NFZ w ramach konsultacji psychiatrycznych. Przyjmują dwie panie doktor, jedna ze specjalizacją dziecięcą i dorosłych, a druga tylko dla dorosłych. Obie przemiłe. Doktor Kunach wydała mi się spokojniejsza i bardziej skrupulatna. Teraz do niej chodzę i wydaje się być dobra. Natomiast jeśli chodzi o terapeutów to serdecznie polecam pana Romana Knosalę, który jest absolutnie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Bardzo dobrze mi się z nim pracuje. Prowadzi też terapie grupowe AA.

http://www.psychoterapia-strzelceop.pl/

Opcja: NFZ, prywatnie.
Konsultacja psychiatryczna: 100zł




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Opolskie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11