Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
Menelite 
banita.



Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 203
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-11-28, 19:45   

PanFoster no tak, wiem o tym. Ale nie ma w niej tego aż tyle by było to silne uzależnienie. Takie jest moje odczucie może dlatego, że dla mnie z pozoru jest to całkowicie niegroźna używka(?).



Miłość jest ślepa, podobno - dlatego oczy nam otwiera samotność.
 
 
 
Tabaka
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-28, 19:50   

Menelite, ile lat wciągasz tabakę i w jakich ilościach?



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Tabaka
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 14:11   

Obecnie już w ogóle nie wciągam tabaki. W pierwszej liceum mnie to jarało - teraz już nie za bardzo.



 
 
Tabaka
Percival
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-22, 19:21   

Ach, tabaka. Łezka sie w oku kręci, przypominają mi sie czasy gimnazjum, gdy to była najbardziej rozpowszechniona używka w szkole... Obecnie ( 2 liceum) juz nie wciągam, ale sentyment pozostał. ;)



 
 
Tabaka
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-05-22, 21:49   

Tabaka tylko na katar, nic innego. Nie zapomnę jak kolega to wciągał dosyć często, pewnego razu siedzi koło mnie i zaczyna mu lecieć z nosa czarna ropa, jakby ktoś smołe wylewał, wyleciało tego sporo, chyba całe zatoki się opróżniły same z siebie. W każdym razie widok nieciekawy ;)



 
 
Tabaka
ClockworkOrange 



Dołączyła: 29 Cze 2014
Posty: 40
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-07-07, 13:37   

Auuu.

Ja mam problem z zatokami, może powinnam od czasu do czasu zażyć? ;)




I_87 ----> n*****in.net
 
 
Tabaka
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-07-07, 18:26   

ClockworkOrange napisał/a:
Auuu.

Ja mam problem z zatokami, może powinnam od czasu do czasu zażyć? ;)


Polecam jakieś kropelki, tabaka w ostateczności ;)




 
 
Tabaka
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-27, 11:57   

Wciagałem jakoś w gimnazjum pare razy. Pózniej skończyło się. Ale może czas znów kreseczke walnąć? :3



 
 
Tabaka
Ani(A) 


Dołączyła: 31 Sty 2015
Posty: 33
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-02-01, 16:48   

Z tabaką znam się już kilka dobrych lat, będzie ze 3 z hakiem. Zaczynałam jako kompletny gówniarz, było to gdzieś na przełomie podstawówki i gimnazjum. W gruncie rzeczy była to pierwsza z substancji "nie dla dzieci", którą zażyłam. Bardzo mi się spodobało to orzeźwienie w nosie i lekkie pobudzenie. Znacznie poprawił mi się również humor (wciągałyśmy we dwie, a że był to mój pierwszy raz pobrudziłam się niemiłosiernie, co wzbudziło w nas ogromny śmiech). Pierwszym rodzajem jaki wciągnęłam był sławny już red bull, uważałam go za straszną siekierę. Apetyt rósł mi w miarę jedzenia. Pewnego razu weszłam do sklepu z wyrobami tytoniowymi i zostawiłam tam jakieś 50 zł. Po prostu nie mogłam się powstrzymać widząc tę różnorodność! Chciałam spróbować wszystkich. Później miałam jakieś problemy z nosem i odstawiłam (często choruje, pewnie to się do tego jakoś przyczyniło) Któraś z koleżanek z gimnazjum poczęstowała mnie papierosem, a że jestem człowiekiem ciekawym świata to wzięłam. Tak się zaczęło. Stosowałam (i chyba nadal stosuję) tabakę naprzemiennie z papierosami. Jestem miłośnikiem tytoniu i chyba nie potrafię z niego zrezygnować.



 
 
 
Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-20, 15:35   

Wciągam od kilku tygodni. Wciągnęło mnie.



 
 
Tabaka
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 11:53   

Kiedyś coś tam wciągałem ale bez większego zainteresowania.

Niedawno trafiłem na portal http://www.top25snuff.com/ i wybrałem sobie POESCHL ALPINA + PAUL GOTARD COCONUT, jest fajny sprzedawca na allegro który ma spory wybór. Gdyby ktoś chciał to oto on:
http://allegro.pl/listing...?us_id=35204607




 
 
Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 12:18   

Również zamawiałem u tego sprzedawcy. Imponujący wybór.

Ze swojej strony polecam przegenialną tabakę Aecht Altbayerischer Schmalzler. Ciężka, mocna tytoniówka o smaku kawowo-czekoladowym.




 
 
Tabaka
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 16:15   

Zaq napisał/a:
przegenialną tabakę Aecht Altbayerischer Schmalzler. Ciężka, mocna tytoniówka o smaku kawowo-czekoladowym

Czy to jest ta, którą miałeś kiedyś w Warszawie? Tamta wyjątkowo przypadła mi do gustu. :)




 
 
Tabaka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 16:58   

Arya napisał/a:
Czy to jest ta, którą miałeś kiedyś w Warszawie? Tamta wyjątkowo przypadła mi do gustu. :)
Nie. Na zlocie miałem Feinster Kownoer czyli tabakę kowieńską, o której wspominał Mickiewicz w "Panu Tadeuszu".



 
 
Tabaka
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-30, 17:17   

Zaq napisał/a:
o której wspominał Mickiewicz w "Panu Tadeuszu".

Ojaaaaaaaaaaacie, to muszę sobie ją kupić. :love:




 
 
Tabaka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12