Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Niedowaga
Autor Wiadomość
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-01-30, 12:20   

cruella, Najpierw odstawiłam mięso. Wtedy schudłam 5-6 kilogramów. Potem samemu wzięłam sprawy w swoje ręce. Głodówki, ćwiczenia i tak z 55 spadłam na 45 wciągu miesiąca :) Teraz już się nie odchudzam, choć nadal zdarzy mi się zrzucić kilogram,dwa.



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Niedowaga
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 15:21   

Rainbow napisał/a:
odstawiłam mięso. Wtedy schudłam 5-6 kilogramów.

Ja wtedy schudłam jakieś 40kg. :)




 
 
Niedowaga
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-01-30, 16:13   

Pomanita napisał/a:
Trochę mnie przybyło, kiedy przestałam jeść mięso.

Jadam tylko mięso drobiowe i to też nie w jakiś dużych ilościach. Wolę wszelkiego rodzaju makarony, kasze, mączne rzeczy. Jem regularnie, staram się też zdrowo, a moja waga od 3 lat stoi w miejscu. Ostatnio lekarka dała mi pół roku na przytycie, inaczej przepisze mi leki pobudzające apetyt. Nic mi nie jest, wszystko mam w normie, więc nie rozumiem. Planuję jednak wybrać się do dietetyka - może pomoże mi w planowaniu posiłków.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Niedowaga
San-Kage
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-03, 07:23   

Ja kiedyś miałem mała nadwagę, ale po gimnazjum zacząłem strasznie chudnąć, dziś mam sporą niedowagę. Staram się coś z tym zrobić, ale nic nie pomaga, chodziłem do lekarzy, jadłem dużo kalorycznego jedzenia, odżywki i inne wymysły. Chyba trzeba po prostu z tym się pogodzić.



 
 
Niedowaga
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-02-03, 13:46   

Ja również mam małą niedowagę paru kilogramów, ale mimo to, sądzę, że powinnam schudnąć.



 
 
Niedowaga
Niente 



Wiek: 29
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 442
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-03, 17:31   

Hekate, w pełni Cie rozumiem, ja mam wagę w normie ale robię wszystko żeby jeszcze bardziej schudnac, bardzo mi się spodobało chudniecie (w ciągu kilku ostatnich miesięcy schudlam 10 kg).
Dąże do skrajnego bmi :D




 
 
Niedowaga
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-02-05, 00:28   

Ja np. przy 163 cm ważę około 47 kg - czyli też mam niedowagę. Mogę jeść tonami, przeróżności i nic nie tyję. Nie wiem czy mi to odpowiada czy nie, praktycznie nie mam jakichś zastrzeżeń, ewentualnie mogłabym przytyć te 3 kg (gdzieś w stopach :D ) by móc oddawać krew i tyle ;)



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Niedowaga
Bezsenna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-18, 00:37   

Ja od dziecka cierpię na niedowagę. U mnie to w ogóle była cała epopeja moich dziwnych wymysłów żywieniowych od dziecka. Np. w podstawówce wpadłam na pomysł, że będę jeść tylko chleb (suchy!) z wodą. Jak powiedziałam tak zrobiłam. Gdy moje koleżanki ważyły po 36 kg ja miałam tylko 29 i za żadne skarby świata nie chciałam przekroczyć tej wagi, ani nawet z niej spaść. Potem w czasie LO np. jadłam strasznie dużo nabiału, który swoją drogą uwielbiam i jem go ogólnie dużo, ale wtedy pochłaniałam masakrycznie wielkie ilości. A jakieś pół roku temu np. piłam po kilka kaw cappuccino dziennie z kilku łyżek i moje jelita wysiadały. Teraz stara się przytyć jednak nic z tego. Byłam nawet u dietetyczki. Ale jakbym jadła to co ona mi napisała to bym chyba zdechła z głodu. :rzyga: Dlatego rzuciłam i jem tak jak jadłam dotychczas czyli dużo tłuszczu, nabiału i zaczęłam nawet jeść już ziemniaki i chleb biały. Ale do owoców i warzyw się nie umiem przekonać. Mój organizm jest całkowicie wyjałowiony z mikro i makro elementów oraz witamin. Czasem coś skubnę, ale to kropla w morzu moich potrzeb. Moja pani psycholog uważa, że ja nie jedząc buntuję się tzn. moja psychika buntuje się. Tak jakby chciała powiedzieć: stop, przestańcie, bo ja nie chcę od was jedzenia za to wszystko. Może rzeczywiście ma to u Ciebie podłoże psychiczne? Ale szybka przemiana materii jak np. u mnie też jest kłopotliwa.



 
 
Niedowaga
biały królik 
odmieniec



Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 855
Skąd: świat

Wysłany: 2014-02-18, 14:19   

Byłam zbyt chuda od zawsze i nikt nigdy się tym nie przejmował. Aktualnie jest to przy 165 cm 44 kg. Mogło być gorzej.



Szuu - powiedział ręcznik, fan wielkich prędkości.
 
 
Niedowaga
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 03:07   

Ze względu na niedowagę często jestem hm. brany za jakiś wadliwy wyrób męskiej rasy. Bo przecież jak jestem taki chudy, to pewnie i słaby/chory, nie nadaję się do fizycznej pracy, nie mogę iść też na siłownię, bo każdy mówi, że jestem za chudy na ćwiczenia. Mam czasem ochotę wlewać w siebie litr oleju codziennie... :roll:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Niedowaga
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2014-04-11, 15:22   

PanFoster napisał/a:
Mam czasem ochotę wlewać w siebie litr oleju codziennie...

Bleh, lepiej zainwestuj w odżywki.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Niedowaga
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 15:44   

Psychosis, kiedyś nawet pożerałem je w ogromnych ilościach, jednak nic to nie dało. :roll: :(



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Niedowaga
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-11, 16:30   

No a wspomagałeś odżywki odpowiednią aktywnością fizyczną?
Wyglądasz mi na ektomorfika, poszukaj wskazówek, co robić z takim typem budowy ciała.




Disqualified as a human being.
 
 
Niedowaga
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-11, 17:38   

Mustela Nivalis napisał/a:
No a wspomagałeś odżywki odpowiednią aktywnością fizyczną?


Oczywiście. :D




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Niedowaga
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-04-11, 19:48   

No teraz by wypadało doprecyzować, co rozumiesz w tym przypadku przez "odpowiednią" aktywność fizyczną. :P



Disqualified as a human being.
 
 
Niedowaga
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11