Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Charakterystyki userów
Autor Wiadomość
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-29, 13:59   

Anaru. jest taką miłą i ciepłą kruszynką. :sciska: Chociaż przed spotkaniem okropnie się stresowałam, to po powrocie do domu miałam znakomity humor i pozytywne wspomnienia. Kiedy opowiedziała mi o spotkaniu z bratem uznałam, że jest niesamowicie odważną i silną osobą. Poza tym wie czego chce od życia i dąży do zrealizowania swoich celów, mówię tu o planowanej przeprowadzce czy wyborze studiów. No i co bardzo ważne, na spotkaniu dowiedziałam się, że nie jestem człowiekiem. :lol:



 
 
Charakterystyki userów
Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-30, 10:50   

To i ja nadrobię zaległości w opisywaniu osób z forum... I zacznę kolejno, żeby nikt nie poczuł się odsunięty na bok, czy coś podobnego. Więc...

Pierwszą osobą, jaką poznałam jest Chochlik. Bardzo się bałam spotkania z nią. Chyba najbardziej. Okazało się bardzo szybko, że nie jest non stop wredna, zła, czy cholera wie jaka jeszcze. Podjęła nawet próbę pocieszenia mnie, co było urocze z jej strony. Tak, Chochlik jest zdecydowanie uroczą osobą. I lubi się droczyć. Zdecydowanie lubi się droczyć. :D I jest silna. I wie, czego chce. Potrafi zawalczyć o to, co w danej chwili chce, czego potrzebuje. I jest bardzo spostrzegawcza. Czasami mam wrażenie, że aż za bardzo.

Kolejną osobą była Emaleth. Bałam się spotkania z nią. Wsiadając do pociągu byłam szczęśliwa, ale dojeżdżając powoli do miejsca docelowego w głowie kłębiły się myśli: 'boże, co ja robię i dlaczego to robię?' O Em nie mogę za wiele napisać. Byłam na tyle zestresowana, że bardzo mało pamiętam z samego spotkania. Pamiętam, że opowiadała o swojej pracy, a ja chciałam, żeby mówiła więcej i więcej, bo słuchało mi się tego bardzo dobrze. Wygląda, jakby ciągle było jej zimno. Sądzę, że w kwestii zimna mogłybyśmy się dobrze dogadywać.

thnks, tak, teraz pora na ciebie. :D Spotkania z nią się nie bałam, nie wiem dlaczego. Może to z powodu koncertu, na który się wybierałyśmy? Może uznałam, że jest tak samo rąbnięta na punkcie Comy, co ja i się dogadamy? Nie wiem, nie wiem. W każdym razie przypominam ci, że hasłem tamtego wieczoru było: 'jest dobrze!' I faktycznie, było. Spodziewałam się zupełnie kogoś innego. A poznałam ciepłą, sympatyczną, otwartą dziewczynę, w której szczerym śmiechu zakochałam się po uszy. :lol: Sposób, w jaki przeżywała niektóre informacje był uroczy i interesujący. Podziwiam ją, że stara się dążyć do tego, żeby mieć to co chce.

No i czas na cruellę. Poznałam ją kilka dni temu. Właściwie, o mało nie przyprawiłam jej o zawał. Bardzo sympatyczna dziewczyna. Podoba mi się w niej to, że ma marzenia i o nich mówi. Stara się dążyć do spełnienia ich. Dodała mi otuchy opowieścią o swojej siostrze. I ma tęczowe rękawiczki! :D




 
 
Charakterystyki userów
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-12-30, 11:27   

Anaru. napisał/a:
I ma tęczowe rękawiczki! :D


Już ją lubię :D




Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Charakterystyki userów
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-30, 12:25   

Miałam do tego tematu zajrzeć już dawno dawno, ale zapomniałam :roll: . Po kolei.

Urek- z Nim udało mi się spędzić trochę czasu bo jest strasznie upierdliwy; szczerze mówiąc nie raz i nie dwa miałam ochotę mu przywalić, tylko ryzykowałabym utratą ręki. To taki starszy brat na którego zawsze można liczyć. W ogóle dobra nie mówię tego raczej ale powiem że troszkę za nim tęsknię po tym jak w Krk mogłam spotkać się z nim codziennie. Silny zdecydowany charakter, facet którą swoją wrażliwość chowa głęboko w sobie i udaje że jej nie ma. Jasne Urku jasne. :lol:

Muszkieterka - z Owieczką czas udaje mi się spędzać do dziś dnia chociaż ostatnio jakoś go trochę mniej. Cóż mogę o niej napisać, uśmiechnięta i radosna dziewczyna. Tak taki obraz siebie pokazuje, ale jak się w Nią zagłębić to dopiero można z łatwością odgadnąć jak jest naprawdę. Jej uśmiech hm tak zdecydowanie ma uroczy uśmiech :D . Nie było sytuacji w której odmówiła by pomocy, aczkolwiek sama nie za bardzo chce ją przyjmować. Jest bardzo samodzielna. Wszystko musi zrobić sama. Zauważyłam że Owieczka lubi podpatrywać mnie w kuchni. :lol: To kiedy wpadasz na jakiś obiad?

Czuczi- widziałam Ją raz wtedy w Krk co musiałam iść do pracy, smuteczek :) . Jest niesamowicie silną osobowością. Ma świetną córeczkę, która jest Jej oczkiem w głowie, aczkolwiek ma do Małej świętą cierpliwość (szczerze wbrew pozorom ja nie przepadam za dziećmi :P ). Szkoda że nie mieszka gdzieś bliżej bo chciałabym mieć możliwość spotkania się od czasu do czasu, mam nadzieję że to się jeszcze uda.

Nus- sympatyczny człowiek, widać że jest piekielnie inteligentny i oczytany. Nie udało mi się z Nim w sumie porozmawiać, ani na forum ani na gg ale obserwuje jego walkę ze sobą i trzymam kciuki żeby wygrał tą wojnę i mam nadzieję że będzie szczęśliwy.

Thnks- szczerze mówiąc spodziewałam się innego charakteru po Niej, myślałam a dobra nie ważne. :P Z Rogucem myślałam że nie znajdę wspólnego języka i nie dogadamy się za nic w świecie, a tu proszę niespodziewajka. Jest strasznie sympatyczną i barwną postacią. To że ma bzika na punkcie Comy wiedziałam ale żeby aż tak to się nie spodziewałam. :D Mam nadzieję, że moje opowieści o tym jaki to Kraków jest niebezpieczny nie zniechęciły Jej do odwiedzin tego miasta. ;)

Antymon-"oczy są zwierciadłem duszy" ale musiałam się przyjrzeć. Jednorożec jest zdecydowanie barwną osobą. Z zewnątrz uśmiechnięta, wesoła wewnątrz niekoniecznie. Szczerze mówiąc mimo że spotkałam Ją dwa razy nie jestem w stanie napisać czegoś konkretnego. Onieśmiela mnie hm chyba tak. Muszę Ją poznać bliżej.

Green_girl_94- powiem tak jest zdecydowanie bardziej poukładana niż ja. Wie czego w życiu chce i to robi. Trochę wycofana ze względu na to że jest nieśmiałą osobą, ale jest bardzo sympatyczna. ;)

Chloe- to jest dopiero zakręcona osoba. Ani nie wygląda ani nie da się po niej poznać że ma lat tyle ile ma. W jej spojrzeniu można ujrzeć mrok. Ma w sobie coś co nie daje mi spokoju, ale już to wyczytałam z Jej postów. Mistrz ciętej riposty? Zdecydowanie. ;)

Szczerze to nie umiem opisywać ludzi. :wirus:




 
 
Charakterystyki userów
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-12-30, 14:14   

wirus napisał/a:
myślałam a dobra nie ważne.
Mów, mów. :brwi:

Anaru jeeeeeeeeeeejku, Anaru jest super osobą. Nie musiałam się przy niej powstrzymywać by paplać o Comie, bo wiedziałam że jest na maksa zakręcona tak jak ja. Spędziłyśmy razem bardzo dużo czasu. Tak pamiętam hasło wieczoru: doszłyśmy do klubu jest dobrze! jesteśmy pod barierkami jest dobrze! Chochlik dotarła jest dobrze! <3 Gdy ktoś o czymś opowiada widać że Anaru naprawdę słucha, opowieści o tym jak twarz skrywała za włosami są dla mnie abstrakcją, bo ja ją poznałam jako otwartą i bardzo sympatyczną dziewczynę, którą tulę. :tuli:

Chochlik ta to dopiero... :lol: Nie będę oryginalna, ale też się bałam spotkania z Chochlikiem. Czytając ją na forum już wiem jak odbierać jej posty, pomogło mi w tym nasze spotkanie. :D Jest miła, jest bardzo, bardzo miła! I przytula też bardzo miło. <3
Podziwiam ją za to że potrafi opierdol*ć jakiegoś żulika co się doczepił, podczas gdy ja i Anaru grzecznie siedzimy. W ogóle!! Od zawsze miałam problem z fajnym wsadzeniem sznurówek do moich martensów, zawsze tak debilnie wyglądały, a Chochlik mi te sznurówki tak fajnie ułożyła. <3

No i Anaru dostała zjebk* że nie zabrała mnie na tosta szczecińskiego, no ale my psychofanki biegłyśmy w deszczu pod klub, no bo barierki... :roll:

Anaru. napisał/a:
Sposób, w jaki przeżywała niektóre informacje był uroczy i interesujący.
... no ale jaaaaak to. :marzyciel: :lol:



 
 
Charakterystyki userów
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-01, 19:44   

Jakoś wcześniej nie miałam weny, więc czas w końcu nadrobić zaległości. :D

Jakiś czas temu poznałam naszą Mariannę. Pierwsze co mi przyszło do głowy gdy Ją zobaczyłam, to "Boże, ta dziewczyna jest szalona"! Ale, ale nie myślcie sobie, wszystko w pozytywnym znaczeniu. :D Marianna jest zakręconą, młodą dziewczyną której wszędzie pełno i której buzia dosłownie się nie zamyka. Zrobiła na mnie wrażenie osoby otwartej i wiecznie uśmiechniętej, która widzi głównie pozytywy. Jest bardzo miła i zaobserwowałam że wręcz uwielbia czekoladę. :D

Stąd znam od dłuższego już czasu aga_myszka. I cóż ja mogę powiedzieć? To dziewczyna bardzo miła, która jednak potrafi tupnąć nóżką, gdy coś Jej nie pasuje. Uzdolniona muzycznie, która bez gry na flecie życia sobie nie wyobraża. Swoja drogą uwielbiam, gdy na tym flecie gra - wtedy wszystko inne dookoła przestaje istnieć. :) Urodzony matematyk ze sporą dozą cierpliwości (aż dziwne że całkiem jej do mnie jeszcze nie straciła :P ) który uwielbia wszelkie łamigłówki. Inteligentna, lubi czytać, i tak jak tupnąć nóżką potrafi, tak i potrafi mocno przytulić, gdy jest taka potrzeba. :myszka: jest dla mnie jak siostra. :)

Zapomniałabym! Znam również naszą Yennefer. Roześmiany rudzielec którego wszędzie pełno. Chyba na zawsze będzie mi się już kojarzyła ze spotkaniami w centrum i burzą rudych włosów, stojącą gdzieś przy ławeczce. Bardzo miła i empatyczna dziewczyna, która potrafi wysłuchać i nigdy z góry nie osądza. Mam też wrażenie, że zbyt rzadko wierzy w siebie, choć wiem, że na wiele ją stać i wiele potrafi. :tuli:

No i jest jeszcze ina. :) Miła, sympatyczna kobieta która kojarzy mi się z oazą spokoju. Opanowana i wesoła osóbka. Ma wspaniałego psa (sunię właściwie :P ) i kolor włosów którego wręcz zazdroszczę. Z tego co ostatnio zauważyłam preferuje podobny do mojego gust smakowy pizzy. :P A no oprócz tego, że jest miła, to czasem potrafi opierdzielić, aż w pięty idzie. ;)

Wybaczcie, że tak krótko, ale w opisywaniu osób jestem beznadziejna. =="


Kropki! Tost.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-01-01, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Charakterystyki userów
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-07, 01:51   

Przeszukałam tyle tematów i nigdzie nie znalazłam posta w którym opisałam Owieczkę po zjeździe w Katowicach.
Owca jest strasznie urocza i ma dużo wdzięku. Jest niemalże taką porcją pozytywnej energii jak Marianna. Tylko Marianna więcej skacze :lol: ale uśmiech obie macie bardzo piękny. Towarzyska ale zamknięta... Właściwie z Owcą nie rozmawiałam... Właściwie wtedy nie rozmawiałam praktycznie z nikim... Ale zapadło mi w pamięć, że nasz ciemny loczek jest kochany <3
Na myśl o Niej mam uśmiech na twarzy.




 
 
Charakterystyki userów
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-14, 19:18   

No dobrze. Spotkanie się skończyło, więc czas na opis. Pierwsze wrażenie po zobaczeniu UR-a? Trafiłam do Matrixa. XD UR nosi długi, czarny płaszcz i dosłownie tylko ciemnych okularów Mu brakowało, a wyglądałby jak Neo. Teraz też nie dziwię się, że biorą Go za księdza. :D Bardzo miły i sympatyczny facet który cierpliwie wysłucha, ale i któremu też buzia potrafi się nie zamykać. Zrobił na mnie wrażenie silnego faceta o dobrym sercu który bynajmniej nie gryzie, ani nie połyka w całości. :P UR niczym nasza forumowa Myszka lubi gry logiczne. Tak jak ja lubi Evanescence i Within Temptation, więc na spotkaniu mieliśmy dobry podkład muzyczny. Ma duże poczucie humoru, więc bardzo dużo się śmialiśmy. Tak tak, dwuznaczności nie było końca :hahaha: To naprawdę inteligentny i uprzejmy facet, więc gdyby ktoś się bał z nim spotkać, to od razu mówię, że nie ma czego. ;)

UR bardzo proszę, teraz możesz obsmarować mnie. :P

P.S. Wybaczcie, ja naprawdę nie umiem opisywać ludzi. :(

Piszemy P.S.
Kropki. Tost.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-01-14, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Charakterystyki userów
cruella
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 22:18   

Byłam bardzo ciekawa Chochlika i okazało się, że jest niezwykle interesującą i inteligentną dziewczyną ze wspaniałym poczuciem humoru. Bardzo lubię jak opowiada jakieś historie, np. o rozmowie z panią psycholog. Chochlik potrafi rozbawić do łez. :)

Zenua trochę mnie zdziwił, bo nie sądziłam, że w młodym wieku można mieć tak bardzo wyrobione poglądy na świat i tak zaciekle ich bronić. :) I chociaż z niektórymi się kompletnie nie zgadzam, muszę szczerze stwierdzić, że jego zachowanie imponuje. :) Jest bardzo miły i ogromnie się cieszyłam, że przyszedł odwiedzić mnie w szpitalu za co raz jeszcze dziękuję. :*

Ella jest bardzo ciepłą osobą i miło się z nią spędza czas. Zaimponowała mi już wcześniej historią o wyprowadzce, a na spotkaniu przekonałam się, że jest niesamowitą dziewczyną. :) Wiem, że można się zwrócić do niej z problemem i zawsze postara się pomóc, poszukać rozwiązania i pocieszy. :)

megi-s jest osobą, której można w stu procentach zaufać i wiem, że nie tylko ja tak myślę (nawiązuję do pacjentki, która tylko megi-s chciała powiedzieć, co jej "dolega"). :) I nic co związane z medycyną jej nie zagnie. No i nie zapomnę jak pięknie wypowiada się o starszym synu. :lol:

No i została mi Evicka, która jest tak szybka, że nie zdążyłam zarejestrować np. kiedy wstała od stołu i zaczęła biegać z tacami. :D Poza tym nigdy nie słyszałam, żeby ktoś tak opowiadał o swojej pracy, że ma się ochotę zamówić każde danie z menu i wszystko zjeść ze smakiem. Jak już mówiłam na spotkaniu, zdecydowanie należy jej się tytuł sprzedawcy roku. :D No i Evi jest tak wspaniałą osobą i tak dobrze się z nią dogaduję, że prawie odjechał mi pociąg do domu. :D No ale dzięki niej przeżyłam bieg życia na dworcu w Poznaniu i nie mogę się doczekać, kiedy znowu ją odwiedzę. :)




 
 
Charakterystyki userów
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-01-26, 22:26   

cruella napisał/a:
No i Evi jest tak wspaniałą osobą i tak dobrze się z nią dogaduję, że prawie odjechał mi pociąg do domu. No ale dzięki niej przeżyłam bieg życia na dworcu w Poznaniu i nie mogę się doczekać, kiedy znowu ją odwiedzę.


Tutaj się zgodzę i mogę potwierdzić... moja pierwsza wizyta u Evi skończyła się sprintem po dworcu, gdyż nie umiałem przestać z nią rozmawiać. :D

cruella napisał/a:
Byłam bardzo ciekawa Chochlika


Widać, że jesteś autoagresywna...

<3




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Charakterystyki userów
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-27, 11:26   

Widocznie biegi na pociąg powrotny w Poznaniu stają się tradycją... :lol:



 
 
Charakterystyki userów
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-01-27, 13:26   

czarną-linia, ale wtedy to było ze mną, Marianną i Papim i moim dzieckiem pod pachą i mężem. hahahaha Mi się najbardziej podobała wtedy droga do Poznania i to co odstawiał mój szanowny małżonek :D . Ale liczy się, że zdążyłaś na pociąg :) .



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Charakterystyki userów
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-29, 04:00   

megi-s, Twój mąż wtedy naprawdę wzbudził we mnie sympatię. :lol: Zawsze jak sobie to przypomnę to mam banana na ryju. :lol: Szalona droga do Poznania zapadnie mi w pamięć chyba na całe życie... Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. :)
A propos Papiego, to jak w Katowicach jak się żegnaliśmy i się przytulaliśmy to zauważyłam, że chłopak wydoroślał strasznie... Tak zmężniał. :lol: Stałam na palcach a ledwo co mogłam się z nim pożegnać. :lol: Poczułam się taka niska... :roll:

Pisze się "a propos". ;) // Aga




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2014-01-29, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Charakterystyki userów
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-29, 10:18   

czarną-linia napisał/a:
Twój mąż wtedy naprawdę wzbudził we mnie sympatię.

Ja coś czuję, że będzie w końcu trzeba założyć mu konto, bo wszyscy o nim mówią, wszyscy go opisują, a to istota pozaforumowa!




 
 
Charakterystyki userów
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 15:03   

Zmeczony... bardzo sympatyczny człowiek ze świetnym poczuciem humoru, którym podejrzewam jest w stanie rozładować nawet bardzo napięte sytuacje. Sprawia wrażenie osoby wysoce zaadaptowanej do kontaktów z ludźmi, którymi normalnie by nie był zainteresowany. W rozmowie bada teren, większość jego wypowiedzi na tematy poważniejsze niż pogoda za oknem jest tak skonstruowanych, że może je w każdej chwili obrócić w żart albo się z nich wycofać. Sam cenzuruje i ogranicza swoje spontaniczne i otwarte reakcje. Jest uparty, ale w takich niezobowiązujących relacjach ta upartość podana jest w pełnej humoru wersji, więc jest nawet urokliwa. Obraz siebie, jaki kreuje, jest przemyślany, stabilny i nieambiwalentny, zawierający sygnały, że to, co rozmówca widzi jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej, ale na tyle subtelne, że prawdopodobnie zupełnie pomijane przez większość populacji. Ciśnie mi się na klawiaturę określenie "człowiek-saper" sprawnie poruszający się po najbardziej najeżonym niebezpieczeństwami polu minowym interakcji międzyludzkiej. Duży szacun za ten skill. ;) Zastanawiam się na ile czuje się komfortowo w relacjach, w których pozwala sobie na pełną spontaniczność... i czy aby jego specyficzny dobór potencjalnych partnerek nie wynika z tego, że przy takich kobietach na "bycie sobą" nie ma miejsca i trzeba wiecznie udawać posąg bez skazy, co osobie z silnym rysem narcystycznym, mogłoby odpowiadać... ale to takie moje luźne refleksje. :roll: W każdym razie bardzo przyjemnie spędza się z nim czas i mam nadzieję, że będę jeszcze mieć okazję wypić z nim kawę.



 
 
Charakterystyki userów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14