Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
Samael21 
Upadły anioł



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 156
Skąd: Samo dno Piekła...

Wysłany: 2013-06-08, 21:30   

Moja przygoda z tabaką nie trwała zbyt długo. Początki były przyjemne, to uczucie oczyszczenia nosa było całkiem fajne. Pewnego dnia po dość dużej ilości medyka i sprintu do toalety aby zwymiotować zauważyłem ciągłe krwawienie z nosa. Stwierdziłem że należy to odstawić, bo coraz częściej doświadczałem bólu głowy i mdłości. A wszystko przez brak umiaru... :/



Ziemia to inny rodzaj piekła, a ludzie są jego demonami.
 
 
Tabaka
Alistair 



Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 295
Skąd: Południe

Wysłany: 2013-06-29, 04:49   

Rekreacyjnie to i ja wciągam, ostatnio szczególnie jestem szeroko otwarty na używki.



Żadna rzecz zewnętrzna nie może uszczęśliwić
człowieka, który wewnątrz siebie
nie posiada szczęścia.
 
 
Tabaka
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-07-03, 00:06   

Tabaka to dla mnie wspomnienie obozów na Kaszubach, chociaż pewnie można się uzależnić, jak od wszystkiego i wtedy przestaje już być tak fajnie.



:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Tabaka
trociny
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-27, 08:02   

głównym problemem przy wciąganiu tabaki jest to, że może zalegać w zatokach i podrażnia śluzówkę. wciągałem tabaki jakieś 4 lata i z efektów ubocznych tylko suchy nos, zero nawilżenia. strasznie irytująca sprawa bo ani wciagnać nie można ani miłe to uczucie bo swędzi i krew może lecieć. tabaka ogólnie spoko, chyba wciągnąłem większość z tych dostępnych na polskim rynku i nie tylko :) . dodamjeszcze że czechy są bardzo dobrze w nią zaopatrzone, w pradze były takie rodzaje, których próżno szukać nawet na allegro:>



 
 
Tabaka
Menelite 
banita.



Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 203
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-07-29, 17:55   

Tabaka nie jest zła, wciągałam nie raz i to tylko jako oczyszczenie sobie nosa. Nie spotkałam sie jeszcze by ktoś był od tego uzależniony... No ale różne rzeczy sie dzieją.



Miłość jest ślepa, podobno - dlatego oczy nam otwiera samotność.
 
 
 
Tabaka
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-08-13, 09:59   

Ja z kolegą w gimnazjum wciągaliśmy tabakę na lekcji religii. Fajne czucie oczyszczenia, mieliśmy miętową, ale od tamtego czasu już więcej nie próbowałam. :)



Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Tabaka
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-09-14, 16:18   

Zdarza mi się, choć już nie z taką częstotliwością jak kiedyś. Po tabakę sięgam rzadko i dla smaku.



 
 
Tabaka
BloodyMary 



Wiek: 29
Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 62
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-09-22, 14:09   

Próbowałam pod koniec gimnazjum chyba, uwielbiałam wiśniową tabake. Na katar i zatoki jest idealna, ale kiedy brałam za dużo miałam nieciekawy posmak w ustach, a do tego ból głowy czasami był nie do zniesienia. Od czasu do czasu jeszcze wezmę, ale już z tym nie szaleję, bo wolę zapalić fajkę, niż bawić się z tym ;>



Perfekcja należy się tylko silnym, sama nie przyjdzie, trzeba na nią zapracować.
 
 
Tabaka
Neko 
pikacz



Wiek: 29
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 566
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-07, 20:59   

Tabaczę od pół roku regularnie. Najpierw jakieś słabe miętowe teraz duże ilości takich jak:
latakia- turecki wędzony tytoń, "Ganges", "Red Bull" plus inne zapachowe. Przy czym potrafię zmieszać 5-7 na raz :(




"Powiadają że do przeszłości zawsze się tęskni, bo ją jedyną tracimy bezpowrotnie...Powiadają, że dzieciństwo to jest prywatny mit naszej pamięci..."
:pikachu:
 
 
Tabaka
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-07, 21:01   

Tabaka jest najlepsza na katar, chociaż tak często jej nie wciągam, ale dużo pomaga. :roll:



MISERABLE LIFE
 
 
Tabaka
Neko 
pikacz



Wiek: 29
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 566
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-07, 21:15   

Suicidal, od kataru u mnie się zaczęło, potem przeszło i wpadłam w to wciąganie :(



"Powiadają że do przeszłości zawsze się tęskni, bo ją jedyną tracimy bezpowrotnie...Powiadają, że dzieciństwo to jest prywatny mit naszej pamięci..."
:pikachu:
 
 
Tabaka
Szatan
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-28, 18:22   

Ja wciągam tabakę malinową. :P
I na razie nie mam zamiaru rzucić.
Nie szkodzi tak bardzo jak się ją bierze w normalnych ilościach.

Zdanie kończymy kropką, a rozpoczynamy wielką literą. Na klawiaturze masz przycisk alt, którego używaj, gdy chcesz (a wiem, że w głębi serca chcesz) zrobić polski znak. Toster.




Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2013-11-28, 18:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tabaka
Menelite 
banita.



Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 203
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2013-11-28, 19:15   

Nie rozumiem jak można sie od tabaki uzależnić. :roll:



Miłość jest ślepa, podobno - dlatego oczy nam otwiera samotność.
 
 
 
Tabaka
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-11-28, 19:18   

Menelite.
1. Psychicznie możesz uzależnić się od drapania po kostce.
2. Tabaka zawiera nikotynę, która jest substancją uzależniającą. :)




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Tabaka
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-28, 19:23   

A próbował ktoś tego?
Ja się już z tym zetknęłam w Polsce, szczerze mówiąc, znam jednego zwolennika tegoż, głoszącego, że to najlepsza forma wykorzystywania tytoniu jako używki. Podpięłam się tutaj z tym pytaniem, bo jakoś najbardziej mi ono tutaj pasuje.




Disqualified as a human being.
 
 
Tabaka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13