Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak walczyć z zaburzeniami odżywiania?
Autor Wiadomość
(...) 



Wiek: 24
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 58
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-11-17, 19:47   

Evanescentium napisał/a:
Ja wymiotowałam przez rok po kilka razy dziennie. Ale chyba jestem taką skąpą babą, że gdy na zęby poszło tysiąc złotych (jeszcze pójdzie ze 3 stówki ) to mi się rzygać odechciało. Pomogła także złość na samą siebie, bo jak to może być możliwe, że ja nad czymś nie mogę zapanować? Teraz już nie wymiotuję od roku. Ale mam inny problem. Nie potrafię wybrać. Kręcą mnie chude ciała, (czyt.skrajnie wychudzone) a wiem, że nie mogę się doprowadzić do tego stanu. Pociąga mnie to i boję się, że to mnie zgubi.

Poczytaj sobie to... http://salata-slowna.blog...zaburzenia.html

Ja chciałabym schudnąć a nie mogę... nie mam może większych zaburzeń odżywiania ale kilka razy się głodziłam i czsami nie jadłam nic cały dzień...




 
 
Jak walczyć z zaburzeniami odżywiania?
Evanescentium
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-18, 08:46   

KredaQueen, nigdy nie chciałam mieć zaburzeń odżywiania. To co jest teraz trwa od... cholera, aż tak długo? Od 3,5 roku. Towarzyszy mi uczucie rozdarcia, bo ja już nie wiem jak się odżywiać. Dla mnie 600 kcal to za dużo, tak mi podpowiada umysł [?]
Jeśli uważasz, że "nie masz większych zaburzeń odżywiania" to ja radzę zdrowo się odżywiać, po prostu. Jeść zdrowo, to co lubisz, lecz nie odmawiać sobie czasem wyjścia z koleżankami na pizzę. Bo rygorystyczne diety niszczą i po pewnym czasie nawet nie ma z kim wyjść na tą pizzę, a nawet gdyby było z kim to wyrzuty sumienia nie pozwoliłyby zatrzymać jej w żołądku.




 
 
Jak walczyć z zaburzeniami odżywiania?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11