Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Bejbi blues
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-26, 10:14   Bejbi blues

Autorka znanych wszystkim: "Galerianek" - Rosłaniec Katarzyna.

Bejbi blues - z Filmweb: Bohaterką filmu jest niedojrzała 17-latka, która zostaje matką. Chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Bo wszystkie młode gwiazdy, jak Britney Spears czy Nicole Richie, mają dzieci.

Oglądaliście? Jaka jest wasza opinia na temat tego filmu? Warto po niego sięgnąć czy raczej odpuścić?




 
 
Bejbi blues
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-26, 10:24   

Oglądałam...
I nie jestem ani zachwycona ani zniechęcona... Taki typowy film dla nastolatek ukazujący problemy itp
Pokazuje co przeżywają młode matki czyli niedojrzałe matki :D
Ale z nudy czy ciekawości warto obejrzeć.




Ostatnio zmieniony przez 2013-02-26, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bejbi blues
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-02-26, 14:40   

Temat i opis dosyć ciekawy i zachęcający, ale filmu nie oglądałam. W szkole pozwolili iść tylko 3 klasom, bo stwierdzili, że my jesteśmy niedojrzali. Pomyślałam, że obejrzę sama, ale jakoś czasu zabrakło.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Bejbi blues
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-02-26, 16:19   

Ja strasznie chciałabym obejrzeć, lubię takie filmy.
Reklamy mnie bardzo nakręciły i jeśli tylko będę miała czas ( zapewne będę miała dopiero w czerwcu) to wtedy obejrzę na pewno!




 
 
 
Bejbi blues
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-02-26, 17:46   

Naamah napisał/a:
Rosłaniec Katarzyna


Niezbyt elokwentna kobieta. Widziałam z nią wywiad, chyba w Kocham Kino... No za sprytna nie jest, poważnie. Miałam ochotę rzucić jej w łeb słownikiem, osoba, której słownictwo ogranicza się do jakichś piętnastu wyrazów nie powinna robić filmów.
A co do samego filmu, nie oglądałam, ale widziałam reklamy... nie było ładnych aktorek? Takie kikimory to ja sobie mogę obejrzeć w jakimś marnym projekcie o zombie.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-02-26, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bejbi blues
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-26, 17:54   

A czy wszyscy ludzie grający w filmach muszą być ładni? Przecież w życiu tak nie jest.



 
 
Bejbi blues
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-08-23, 13:30   

Na film miałam ochotę gdy pojawiły się pierwsze informację o nim. Oczywiście jakoś wcześniej mówiono o nim trochę inaczej, niż okazało się jakim jest na prawdę. Nie mniej warto. Niestety nie ma się co spodziewać filmu na równi 'Galerianek', ten obraz jest już dużo mniej 'dojrzalszy'. Nie mówię tu o samej historii, a raczej sposobie prowadzenia środka przekazu, porównując do pierwszej produkcji tej Pani w nim już czegoś brakuje. Historia jest płytsza i obraca się na mniejszej ilości płaszczyzn.
Nie mniej jednak- to nadal film równie budzący uczucia i o ile nie jego całość, to końcówka jest warta uwagi.
Znów poruszono kilka ważnych problemów, począwszy od małoletniego macierzyństwa i braku wsparcia. Własnych aspiracji i złego towarzystwa. W końcu dziecinnej nieodpowiedzialności, prowadzącej do tragedii. Mnie zafascynowała końcowa reakcja głównej bohaterki- dokładniej chodzi mi o ostatnią scenę w celi więziennej.




Este blestemata
 
 
Bejbi blues
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12