Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wędrówki górskie
Autor Wiadomość
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2012-09-09, 12:04   

Oj tak, zdecydowanie góry, ludzie zachwycają się że byli nad morzem a dla mnie to tylko dużo wody!! owszem byłem w tym roku nad morzem ale tylko ze względu na młodego, nie będę 3 letniego dziecka ciągał po szlakach. Gdy sam byłem dzieciakiem to często jeździliśmy do zakopanego na wakacje :D



 
 
Wędrówki górskie
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-12-04, 16:19   

Kocham góry :) Moi rodzice zarazili tą miłością mnie i mojego brata. Kiedy tylko mamy czas, wolny weekend jeździmy całą rodzinką zdobyć jakiś szczyt. Uwielbiam to, w górach jest spokój, cisza, a najfajniejsza jest satysfakcja, że dałam rade zdobyć jakąś górę :)



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Wędrówki górskie
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2012-12-07, 21:09   

Moi dziadkowie mieszkają w górach. Co roku w wakacje zdobywam z rodzicami i bratem jakiś szczyt :) I lubię to.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wędrówki górskie
znikajaca 



Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 89
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-12-10, 22:10   

Fenoloftaleina napisał/a:
Moi dziadkowie mieszkają w górach. Co roku w wakacje zdobywam z rodzicami i bratem jakiś szczyt :) I lubię to.


Ooo jak Ci zazdorszczę! Uwielbiam góry, niestety trzeba mieć fundusze.




Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
 
 
Wędrówki górskie
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-11, 17:50   

Lubię góry, od zawsze lubiłam. Często wędrowałam z przyjaciółmi i z rodzicami, niestety mam chorą kostkę i aktualnie w grubsze trasy się nie wybiorę. Problem jest nawet z lekkimi.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Wędrówki górskie
hrothgar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 21:30   

Bardzo lubię góry i zdecydowanie preferuję od niektórych przeraźliwie zatłoczonych i skomercjalizowanych polskich miejscowości morskich (choć Zakopane też bywa irytujące...). Z zagranicznych gór zaliczyłem (teraz chwalenie się :P ), góry w szwedzkiej Laponii, za kołem polarnym - pobyt w schroniskach w Abisko i Saltoluokta (Park Narodowy Sarek) - niesamowite wrażenie, kompletna pustka i dzicz. A, i jeszcze Lofoty - to te wyspy na północy Norwegii - fajne: góry i morze w jednym :D



 
 
Wędrówki górskie
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-02-18, 17:30   

Na wiosnę otwieram próbę na sprawność harcerską Łazik górski, więc...troszkę po górach pochodzę :D



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wędrówki górskie
Gość

Wysłany: 2013-02-23, 23:10   

Uwielbiam góry! W szczególności moje ukochane Bieszczady - moja jedyna, stała miłość w życiu. Uwielbiam je za przepiękne widoki w każdej porze roku, za to zmęczenie, które towarzyszy zdobywaniu szczytu i za tą satysfakcję gdy już się na nim stoi.
Kiedyś się w Bieszczady przeprowadzę. :D




 
 
Wędrówki górskie
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-02-23, 23:12   

Bieszczady są cudowne, miałam możliwość spędzenia tam całego lipca <3



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Wędrówki górskie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2013-08-02, 15:30   

Odświeżę.
Ale dzisiaj miałam fajny dzień! Byłam w Dolinie Kościeliskiej - wypiłam tam kawę i zjadłam ciastko (gdyby tylko cena tego zestawu przekładała się na smak, no ale... :P ) poleżałam na trawie gapiąc się na szczyty. Moje ulubione zajęcie podczas leniuchowania. "Pieranem" zeszłam do Kir bo akurat autobus miałam, to się pospieszyłam.
Super taka mała wyprawa. Polecam wszystkim, którzy lubią góry.
Szkoda tylko, że to raczej ostatnia taka moja wycieczka w tym roku :<




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wędrówki górskie
Gladi
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 16:17   

Ja też uwielbiam góry i proszę Was o jakieś zdjęcia z gór, bo uwielbiam oglądać takie fotografię :)

Jeśli chcecie to mogę tutaj umieścić swoje zdjęcia z gór :)




 
 
Wędrówki górskie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-02, 20:44   

W tym roku pokochałam wędrówki po górach. <3
Na razie udało mi się być tylko w kilku miejscach w Beskidach, ale ostatnio obiecałam sobie, że takie wypady muszę robić częściej.
Szczyty, widoki, cisza i spokój, wędrówki, wchodzenie na szczyt, przyroda, ludzie... Coś pięknego. <3




 
 
Wędrówki górskie
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-03, 21:33   

muszkieterka napisał/a:
Szczyty, widoki, cisza i spokój, wędrówki, wchodzenie na szczyt, przyroda, ludzie...

To cisza i spokój czy ludzie?




 
 
Wędrówki górskie
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-04, 06:08   

Ludzie, którzy siedzą cicho :lol:



 
 
Wędrówki górskie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-04, 09:32   

Ever, :hahaha:
rozwielitka, jedno nie wyklucza drugiego, wbrew pozorom. :D
Cisza i spokój - nie ma takiego hałasu, jaki słyszę na co dzień, nie muszę się nigdzie spieszyć i zastanawiać, czy zdążę zrobić to, tamto i jeszcze coś innego, poza tym mogę sobie w tej ciszy bezczynnie siedzieć tyle, ile chcę i nikt się nie czepia, że spędzam czas bezproduktywnie, wpatrując się w górskie widoki.
A ludzie, których się spotyka czasami na szlaku... Zawsze mogłam do kogoś usta otworzyć i o coś zapytać, porozmawiać... To też było bardzo fajne.




 
 
Wędrówki górskie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11