Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Homoseksualizm w świetle Biblii
Autor Wiadomość
Puritan 
Głosiciel Ewangelii



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 230
Skąd: Z nieba

Wysłany: 2012-10-14, 22:10   Homoseksualizm w świetle Biblii

Cytat:
Jeśli wasz Bóg zechce, żeby chłopak był heteroseksualny, to sprawi w jego życiu coś, co go do tego skłoni.

Bóg z Biblii może sprawić wszystko, gdy człowiek Go o to poprosi :-) Gdy człowiek mówi: Ja nie chcę Go słuchać, ja chcę robić to, co mi się podoba. Wtedy Bóg mówi: OK, więc uważasz żeś mądrzejszy ode Mnie? Uważasz, że glina ma prawo powiedzieć do garncarza: źle mnie lepisz? W porządku, więc się nie wtrącam. Możesz robić to, co chcesz. Pozostawiam cię glino sama sobie i zobaczymy jak na tym wyjdziesz.

Rzymian 1
(26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią.

Skąd się wzięło zło na świecie? Ponieważ ludzie nie uważają za wskazane uznać Boga za swojego Pana. Gdy Bóg opuszcza człowieka, człowiek staje się buntownikiem, który popada w grzech, jednym z nich jest homoseksualizm. Tak mówi Słowo Boże. Początkiem mądrości jest bojaźń Pana, więc zachęcam do przemyślenia sprawy: czy lepiej słuchać własnego serca, które jest zepsute przez grzech, czy też świętego Boga, który miłuje dobro?




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-10-14, 22:14   

Przemyślałam, uważam, że lepiej słuchać swojego serca, bądź intuicji. Uczucia, a bóg to zupełnie inna sprawa.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 07:22   

Ojaa... mi też rodzice w dzieciństwie czytali te stare żydowskie bajki ;)

Puritan napisał/a:
Skąd się wzięło zło na świecie? Ponieważ ludzie nie uważają za wskazane uznać Boga za swojego Pana.

Aha, czyli jestem przyczyną wszelkiego zła na świecie, bo nie chcę żeby mnie jakiś k*as r*ał? Nie wiem czy płakać nad twoim stanem zdrowia, czy śmiać się z absurdalności tego stwierdzenia.

Chociaż w sumie nic o grzeszności miłości między kobietami w tej książce nie ma. W ogóle ktoś kto twierdzi, że przynosi ludziom miłość i miłość między ludźmi potępia tylko strzela sobie w stopę.




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
99ewap 


Dołączyła: 30 Wrz 2012
Posty: 130
Skąd: waniliowe niebo

Wysłany: 2012-10-15, 08:43   

Puritan czy ty zdajesz sobie sprawe ile cięzkiej rodzinnej przemocy kryje sie pod przykrywką wiary?ile razy sie bije i gwałci czy molestuje dzieci zabraniajac im cokolwiek mowic bo "maja czcic ojca i matkę i ch szanowac?" tak,jestem wierząca ale jak widze ile złą wokół siebie robią ci co w kosciele codziennie i w pierwszysch ławkach siedzą...nie chce byc takim katolikiem,wole kierować się zasadami moralnymi ,nie krzywdzic nikogo i nie chodzic do kościoła ,prawda jest taka ze gdyby ludzie ci wierzacy praktykujacy stosowali sie do przykazan to nie byłoby tylu ludzi przeciwko kosciołowi a to jak ksiądz molestuje dzieci to jest ok?przeciez to namiestnik bozy...sory z takim namiestnikiem nie mam ochoty miec nic do czynienia



 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Pustka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 13:53   

Ooo widzę , że mamy tu do czynienia z jednym z bogobojnych katolików.
Tak kościół jest święty , kościół katolicki jest najważniejszy.
Tylko żebyście tak Wy zagorzali katolicy zaczęli się stosować do tego co w tej książce napisali...
Poza tym "Biblia"...
Zainteresowałeś\aś się kiedyś naukowo udowodnionymi korzeniami tej jakże mądrej księgi?
A więc drogi\a Puritan to nic innego jak sklecenie sobie przez któregoś tam (nie chce mi się teraz szukać) papieża ewangelii , które akurat były dla niego wygodne tak , aby podporządkować sobie ludzi.
Spowiedź to nic innego jak szpiegowanie.
Tak po to papież wymyślił spowiedź , żeby wiedzieć co głupi lud robi za plecami kościoła i króla.
Sam fakt odnalezienia kilka lat temu bardzo starego mającego około 2000 lat dokumentu "Ewangelii wg.Judasza".
Można by się rozpisywać na temat katolicyzmu i jego wiarygodności (wielokrotnie podważonej przez naukowców i popartej dowodami).
A co do homoseksualizmu geniuszu nie jesteśmy chorzy , a kierowanie się sercem jest jak najbardziej na miejscu.
W przeciwieństwie do księży-pedofili , którzy są w kościele katolickim na porządku dziennym i jeszcze im płacą za to by łaskawie odeszli z parafii.
A tak na marginesie Puritan co robią Twoi święci katoliccy księża w seminarium?
Myślisz , że tam nie ma homoseksualizmu?
W seminariach znajdziesz więcej gejów niż na gej-party ;)
Homoseksualizm był jest i będzie czy to się komuś podoba czy nie a te wszystkie homofobiczne teorie że Bóg nas ukarze wsadźcie sobie w buty jakże święci katolicy!




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 15:29   

99ewap napisał/a:
kierować się zasadami moralnymi ,nie krzywdzić nikogo i nie chodzic do kościoła

Samo chodzenie do kościoła w sumie nie jest złe. Sama czasem chodzę pozwiedzać ;) A znam osoby, które chodzą się pomodlić jak kościół jest pusty albo chodzą na msze, ale nie uznają za stosowne identyfikować się z tym co kościół sobą reprezentuje.

99ewap napisał/a:
jak ksiądz molestuje dzieci to jest ok?

Puritan już wcześniej określił to zjawisko jako 'grzeszki kościoła'. Za to homoseksualizm uznaje za grzech, nie grzeszek, czyli za coś gorszego niż pedofilia. A KKK uznaje homoseksualizm jedynie za 'nieuporządkowanie moralne', czyli coś mniej złego niż najlżejszy grzech.

Pustka napisał/a:
co robią Twoi święci katoliccy księża w seminarium?

Pustka, czytałaś "Byłem księdzem" jaśnie posła Kotlińsiego? ;)

Pustka napisał/a:
W seminariach znajdziesz więcej gejów niż na gej-party ;)

No tak - na gej party są jeszcze lesbijki i pewien śladowy odsetek heteryków ;)




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Cosmo 



Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 89
Skąd: ?ląskie

Wysłany: 2012-10-15, 15:43   

rozwielitka napisał/a:

Puritan napisał/a:
Skąd się wzięło zło na świecie? Ponieważ ludzie nie uważają za wskazane uznać Boga za swojego Pana.

Aha, czyli jestem przyczyną wszelkiego zła na świecie, bo nie chcę żeby mnie jakiś k*as r*ał? Nie wiem czy płakać nad twoim stanem zdrowia, czy śmiać się z absurdalności tego stwierdzenia.

Hę?
A kto cię chce r*ać?




Ostatnio zmieniony przez Cosmo 2012-10-15, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-10-15, 18:04   

Mercy, nie mam nic przeciwko ludziom wierzącym pod warunkiem że są normalni a nie zachowywali się jak komandosi z moher komando. Czy nie możesz nic zrobić z tymi znawcami biblii? A księża to pedały nie geje. Mam kolegę geja i zauważam tą subtelną różnicę. Żeby było śmieszniej studiował teologię. O pedofilach w kościele nie chce mi się gadać, bo nawet jak takie coś wyjdzie na jaw to takiemu skur*****owi i tak nic nie zrobią. No coż... Ale to są tylko grzeszki. Osoby homoseksualne są normalne i zdrowe. Miałam księdza katechetę w technikum, który powiedział że takie osoby powinno się wysłać do komór gazowych. Ale się z nim kłóciłam.. Potem spierd***ił z jakąś babą. To tylko grzeszki.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 19:08   

Cosmo napisał/a:
rozwielitka napisał/a:

Puritan napisał/a:
Skąd się wzięło zło na świecie? Ponieważ ludzie nie uważają za wskazane uznać Boga za swojego Pana.

Aha, czyli jestem przyczyną wszelkiego zła na świecie, bo nie chcę żeby mnie jakiś k*as r*ał? Nie wiem czy płakać nad twoim stanem zdrowia, czy śmiać się z absurdalności tego stwierdzenia.

Hę?
A kto cię chce r*ać?

Nie rozumiesz. On uważa, że mój brak chęci w tym kierunku jest przyczyną wszelkiego zła, a nie tego czy ktoś wyraża chęć zaspokojenia moich nieistniejących potrzeb. Także to, że jestem zła nie zależy od tego czy ktoś chce, ale od tego czy ja chcę.




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 19:13   

megi -s napisał/a:
Miałam księdza katechetę w technikum, który powiedział że takie osoby powinno się wysłać do komór gazowych. Ale się z nim kłóciłam.. Potem spierd***ił z jakąś babą.

No ale Z BABˇ, a nie z chłopem! ;)




 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-15, 19:37   

Puritan, jak miło, że cytujesz moje słowa! :D



 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-10-15, 22:18   

rozwielitka, nie ważne czy z babą czy z facetem, chodziło raczej o ukazanie hipokryzji nietoperzy (czyt księży).



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 11:41   

Wiem o co chodziło. Mnie chodziło o to, że on się pewnie czuje mimo wszystko lepszy od ludzi homo, bo choć zakaz złamał, to z kobietą płci odmiennej.



 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-10-16, 14:42   

dokładnie.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
wannables 
zgniły anioł



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 144
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-11-04, 19:35   

Generalnie rozmowy z księdzem/katolikiem na temat homoseksualizmu naprawdę dużo wnoszą. Kiedy byłam w szpitalu, jeden z nich nagminnie mnie odwiedzał. Pewnego razu poruszyłam ten wątek (bo jakże mogłabym go nie poruszyć?), jego odpowiedź brzmiała mniej więcej tak (cytuję prawie dosłownie): "Bóg nie potępia człowieka, ale jego czyn, tak więc nie geja, ale seks homoseksualny. Bo człowiek ma wolną wolę. Dla przykładu ja mógłbym teraz zamiast na onkologię pójść na dziwki, dlaczego nie? Ale mam wolną wolę i moim postanowieniem było oddać się Bogu". Dlaczego seks homoseksualny jest zły, ciągle nie wiem. Bo nie daje dzieci, które na pięćdziesiąt procent również mogłyby być homo, albo zabijać, kraść i gwałcić? Choć, co oczywiste, to pierwsze to najgorsza z możliwych opcji.
Na myśl przychodzi mi niemalże automatycznie fragment wiersza Macierzyńskiego [Właściwie przy założeniu, że jest Bóg...]:
pytałem
nawet teologowie nie dają jasnych odpowiedzi
jak lizać łechtaczkę żeby podobało się Bogu
mówią że trzeba lizać tylko w celach prokreacyjnych
w celach prokreacyjnych wcale nie trzeba lizać

Wszędzie absurd.




Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
 
 
 
Homoseksualizm w świetle Biblii
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12