Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Autor Wiadomość
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2012-10-12, 16:55   Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?

Cześć.
(jeśli nie chcesz czytać o moim życiu, przejdź do kolejnego akapitu)

Jestem magistrem psychologii. W niedalekiej przyszłości mam zamiar uzyskać tytuł neuropsychologa klinicznego. Jest to moja pasja odkąd tylko pamiętam. Książki, filmy, ciekawostki psychologiczne i artykuły badawcze to coś co kocham. Potrafię godzinami przesiedzieć nad książkami naukowymi i stronami z ciekawymi przypadkami z dziedziny nauki. Poza tym interesuje się też medycyną, biologią, informatyką i komputerami, co nieco prawem (to akurat polecam każdemu, bo jest przydatne w życiu:) ) i sportem. W młodości sam miałem wiele problemów, ponieważ bardzo burzliwie przeżywałem okres buntu. Wtedy trafiłem na to forum gdzie poznałem dużo wspaniałych ludzi, którzy wzajemnie sobie pomagają. W dużej mierze dzięki nim sobie poradziłem, bo pokazali mi że dam radę. Łatwe to nie było i nie trwało krótko, ale jednak. Potem nie mogłem się odciąć mimo że strona nie raz upadała i powstawała na nowo, to jednak z ludźmi stąd miałem kontakt cały czas. Nie było ze mną łatwo, gdyż na początku byłem marudnym i smęcącym userem który patrzy na świat pesymistycznie (co na pewno starzy użytkownicy pamiętają :P ). Jednak po jakimś czasie, latach pracy nad sobą i wsparcia od ludzi którzy we mnie wierzyli, wyrosłem na optymistycznego, pewnego siebie i niezachwianego psychicznie człowieka, który twardo stąpa po ziemi. Z dystansem do siebie i do świata oraz worem doświadczeń na placach przemierzam świat i zbijałem kolejne levele w grze zwanej "Życie" (o poczuciu humoru chyba nie muszę wspominać ;) ). Lubię dużo robić, szczególnie rzeczy wymagających oraz dających duże doświadczenie i wiedzę, stąd ów level jest już dość wysoki. Nie boję się wyzwań, zawsze idę tam skąd inni uciekają. Nauczyłem się traktować problemy i wyzwania jako doświadczenie które jest bezcenne. Gram w tą grę wystarczająco długo aby znać najważniejsze zasady: nie ma zapisów gry, nie ma drugiego takiego samego wydarzenia. Trzeba rozważnie i przemyślanie podejmować decyzje, a przede wszystkim: życie to gra multiplayer - nie grasz w nią sam. Tutaj zatrzymałem się na chwilę i stwierdziłem, że troszkę już przeszedłem, trochę doświadczyłem, trochę umiem i trochę wiem. I wtedy wpadłem na pomysł, aby pomóc innym cieszyć się z niej i grać z przyjemnością, jak i mnie kiedyś pomogli z pozoru obcy ludzie.

Chcesz o czymś pogadać, masz do mnie pytanie na które sądzisz, że mógłbym odpowiedzieć? Daj znać. Robiąc to jednak, oświadczasz że zgadzasz się i rozumiesz poniższe zasady (które są dla mojego i Twojego bezpieczeństwa ;) ).
A po co to wszystko? Ponieważ lubię pomagać i chcę w przyszłości robić to jak najlepiej. Dzięki temu Ty możesz skorzystać z pomocy, a ja zdobędę doświadczenie które pomoże mi być jeszcze lepszym w tym co robię. Uwielbiam pogłębiać tą dziedzinę i zdobywać coraz to nowsze umiejętności, dlatego nie zamierzam nigdy osiąść na laurach. Jestem kimś pomiędzy Twoim rówieśnikiem a zawodowym psychologiem. Wiem co to znaczy upaść na dno i nie mieć siły na nic ale też potrafię zachować obiektywizm i dostrzec możliwe plusy. Nie wiem czy jest coś, co było by w stanie mnie zaskoczyć. Rozumiem zarówno poglądy normalnych ludzi, nastolatków, osób zagubionych czy z problemami, ale znam też wygląd normalnego, niemal sielankowego życia. Wiem jak brzmią książkowe definicje, "jak być powinno", jaka jest średnia krajowa zarobków, ale z 2 strony znam też realia i wiem że w rzeczywistości nie zawsze jest tak kolorowo. Stąd ów pomysł.


Zasady
1. Bazuję na wiedzy którą poznaję na studiach, kursach i szkoleniach, oraz którą samodzielnie pogłębiam. Również na doświadczeniu uzyskanym przez bardzo wiele indywidualnych rozmów z różnymi ludźmi (tutaj z Wami na forum, ale też na żywo twarzą w twarz).
2. Kieruję się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa oraz Waszymi ocenami/spostrzeżeniami aby nauczyć się jak największej profesjonalności. No i oczywiście tajemnicą zawodową.
3. Nie ponoszą odpowiedzialności za negatywne lub niepożądane skutki jakie mogą wyniknąć z rozmów ze mną.
4. Nie tworzę specjalistycznych diagnoz, nie udzielam terapii.
5. Pisząc do mnie oboje zakładamy że chcesz pogadać o konkretnej sprawie. Wiadomo, że może mieć wiele aspektów, ale nie mogą to być rozmówki „o wszystkim i o niczym” (po prostu na to potrzeba by nie paru godzin a cały dzień (; )
6. Rozmowy są przez skypa – tylko głosowo, pisemnie w ostateczności.
7. Pisząc do mnie - czy to na skypa czy to na prv - automatycznie akceptujesz te zasady. Pamiętaj też, że moje rady czy sugestie nie są niepodważalne. Uważam że nic nie zastąpi rozmowy twarzą w twarz.

Kontakt: najlepiej przez wiadomość prywatną do mnie, gdyż maila sprawdzam kilka razy dziennie i szybko mogę odpowiedzieć. Na prv podaję też mój nick na skype.

Godziny: wieczorne do ustalenia.

Poniżej znajdziesz opinie na temat moich umiejętności. Jeśli chcesz, zawsze możesz dołożyć swoją i pomóc innym podjąć decyzję "czy napisać czy może jednak nie" :D

Z racji na to że często zmieniam miejsce zamieszkania, rozważam wprowadzenie możliwości rozmowy twarzą w twarz, oraz wynajmowania gabinetów na 1 dzień, jeśli uzyskam wystarczającą ilość osób (ta opcja będzie jednak płatna). Póki co to tylko plany, jednak na pewno będę rozwijał moją działalność, bo nie był bym sobą ^^.

[ Komentarz dodany przez: Arya: 2014-05-07, 07:49 ]
Poprawiłam pewne szczegóły na prośbę użytkownika.

[ Komentarz dodany przez: Naamah: 2014-07-29, 22:27 ]
Zaktualizowano na prośbę użytkownika.




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-29, 21:26, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-02, 15:13   

Zgłaszam się do rozmowy.
Mam pewną sprawę :)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 22:07   

I co ? Zgłaszał się już ktoś ? Pomysł został zrealizowany ?



 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-07, 14:12   

Raz się zgłosiłam i byłoby wszystko w porządku, gdyby nie fakt, że byłam zmęczona (JA, nie URek. On był w pełni sprawny umysłowo i oferował długie godziny rozmowy ;) ) oraz drugi fakt, że za drzwiami mojego pokoju toczyło się życie rodzinne, więc nie mogliśmy rozmawiać przez skype'a - musieliśmy pisać, a na to zawsze schodzi więcej czasu.

Jeśli tylko zdecyduję się na kupno mobilnego internetu albo wifi, i nie będę musiała korzystać z tego baaaardzo wolnego z urzędu miasta, to w razie konkretnego problemu chętnie zgłosiłabym się jeszcze raz.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-01-10, 21:40   

Hej Skrzaty Wy małe.
Q wyjaśnieniu nieścisłości chcę poinformować, że temat jest aktualny caaaały czas. Jeśli będzie nieaktualny to poinformuję, choć nie zanosi się na to.. (;

Czy ktoś się zgłasza ? Owszem, zgłosiło się już kilka osób z czego jestem wielce zadowolony :>




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-01-19, 01:55   

Mam takie małe ogłoszenie, do wszystkich osób które do mnie napisały w sprawie rozmowy: W ten weekend i przyszły tydzień nie będę miał czasu aby siąść i pogadać, za sprawą sesji, która mi się zaczęła, i na wstępie oblałem kolosa poprawkowego -,-...
Przepraszam za moją niedyspozycyjność. W przyszłym tygodniu wszystko wróci do normy ;)




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-19, 22:52   

UR napisał/a:
na wstępie oblałem kolosa poprawkowego -,-...

zajmij się poprawą, będziem trzymać kciuki!




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-02-03, 01:29   

No i niestety, ale sesja mi się posypała. Dyspozycyjny będę dopiero po 18 lutego, gdy zaliczę wszystko..



I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-03, 02:17   

UR, powodzenia i trzymam kciuki.



 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-03, 21:09   

UR, powodzenia;) na pewno Ci się uda ;)



 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
UR 
indestructible



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 388
Skąd: ...w nim ta moc ?..

Wysłany: 2013-04-08, 12:48   

Witajcie Skrzaty. (:

Temat powraca, rozmówki powracają. Wybaczcie dłuuugą niedyspozycyjność. Zasady te same, wszystko jest powyżej ;) .

Zaraz zaktualizuję pierwszą wiadomość i dopiszę tam więcej informacji w kontakcie.
Osoby które chciały wcześniej pogadać, ale z którymi niestety nie zdążyłem pogadać, jeśli wciąż chcą to proszę aby napisały do mnie ;)




I've come to bring U hell..
Psycholog nie ocenia. Psycholog analizuje każdą opcję.
KrakóW/LubliN
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 00:11   

Skorzystałam z oferty URa - jak widać nadal żyję ;)
Rozmowa fajna, konkretna, na luzie, bez spiny, budowania sztucznego dystansu czy czegokolwiek. Z czystym sumieniem polecam. UR ma dobrą intuicję, jest spostrzegawczy i konkretny.
Raz jeszcze dziękuję UR :*




 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
K. 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Sty 2013
Posty: 35
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2013-07-28, 00:29   

Napisałam, rozmawiałam z URem. Zdecydowanie nie gryzie ;) Jest sympatyczny, bardzo spostrzegawczy i konkretny.



Każda droga prowadzi przed siebie
 
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-11-05, 21:56   

UR, przede wszystkim GRATULUJE ze udalo Ci sie wyjsc na prosta (;

PS. duzo tego czytania bylo ale sie udalo :D




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-26, 11:43   

Melduję, że i ja napisałam. UR nie gryzie, jest sympatyczny i potrafi wzbudzić zaufanie. Zdecydowanie daję dużego plusa ;)



 
 
Potrzebujesz pogadać? Szukasz kogoś kto Cie zrozumie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13